Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

09 kwie 2009, 10:38

Cześć dziewczyny

Co ja miałam dziś za noc śniło mi się że wody mi odeszły, miałam skurcze i rozwarcie na 4 cm, obudziłam się cała wystraszona, a mi się po prostu bardzoooooooo sisiu chciało.
Rano pogadałam sobie do brzuszka, że jak chce to niech już wychodzi na świat bo mamusia i tatuś już na niego czekają i prosiłam go żeby szybko wyszedł żebyśmy się nie męczyli ja i on.
Ejustysia ja umówiłam się z mężem, że jak tylko zacznie się coś dziać to mam zadzwonić a on za 5 min będzie w domu. Na szczęście pracuje blisko więc długo na niego nie będę czekać. Chodzi na pieszo do pracy żebym miała samochód dla siebie jak chcę jechać do miasta bo kawałek mam do centrum.

[ Dodano: 2009-04-09, 10:47 ]
A to 1 prezent dla Boryska od wujka (mojego brata)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 kwie 2009, 11:06

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajny ten prezent :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
taa no mój to siedzi cały dzien w domu a jak jedZie gdzieś to motorem, zeby szybko mógł wrócić, ale dziś pojechał pomóc siostrze i to, aż do bydgoszczy, więc nawet jakby bardzo chciał to biorąc pod uwage moje cc to raczej nie zdąży:) Od jutra zabronie mu wychodzić :) Byłam teraz w sklepie i po drodze skurczy dostałam ja już nie moge tak sie ruszać bo jak coś zrobie bardziej męczącego to chwila moment skurcze mam.

Mam nadzieje, że w następny piątek będzie ta cc :-D

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

09 kwie 2009, 11:12

Ejustysia może zdarzyć się tak - sądząc po twoich skurczach, że Wiktorek nie będzie czekał do następnego piątku i może szybciej przyjść na świat.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

09 kwie 2009, 11:21

jaka zajefajna swinka ja tez taka chce :-D :-D :-D :-D

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

09 kwie 2009, 11:42

ja też, ja też :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 kwie 2009, 12:04

a ja świnki nie chce mam na majówkach pare słoni :)))
taa no właśnie ja nie wiem co z tymi skurczami , czy to coś znaczy czy nie, one są zawsze jak coś cięższego robie, ostatnio co miałam takie częste i silne to po całym dniu grabienia a dziś szybciej szłam i też mnie złapały, nie wiem czy to znak, że może wcześniej urodze - a może iść pobiegać? :-D

[ Dodano: 2009-04-09, 12:06 ]
aaa no i głowa mnie boli tak jakbym słabe ciśnienie miała, też tak macie?

misiunia a ty jak sie czujesz, masz jakieś objawy na 2 dni przed, czy cisza?

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

09 kwie 2009, 12:06

Justyna Ty się nie wpychaj przed nami :-D :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 kwie 2009, 12:10

misiunia_29, twoja kolejka była wczoraj :-D przegapiłaś - teraz musisz czekać, a na serio to ja to już wiem, że z wielkich chęci guzik wychodzi i najpierw bedziesz ty , potem Aga, potem avanti , co do taa to nie mam przeczuć :) a potem ja :-D

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

09 kwie 2009, 12:12

No ja mam nadzieję, że to wykraczesz w końcu :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 kwie 2009, 12:17

"Tuż przed porodem występują zwiastuny świadczące o tym, że maleństwo szykuje się do przyjścia na świat. Do zwiastunów tych należy m.in.: ból głowy, kołatanie serca, uczucie gorąca.(raczej mi zimno i nic mi nie kołacze :-D ) Przed porodem kobieta odczuwa silny niepokój eee to też nie ja. Mogą u niej występować nerwobóle w okolicy nerwu kulszowego nieee. Charakterystyczne są bóle w okolicy krzyża tyłeczek mnie boli - ale to raczej po wczorajszym upadku z hamaka. Masa ciała staje się mniejsza. :ico_noniewiem: U niektórych kobiet pojawiają się wymioty, biegunka, brak łaknienia(wymioty tak, ale po kg michałków które właśnie zjadłam a więc i na brak łaknienia nie narzekam. Brzuch przed rozwiązaniem jest bardziej napięty od wczoraj strasznie twardy. Płód obniża się, co powoduje, że ilość wydzieliny pochwowej staje się większa. Zdarza się, że w ostatnich godzinach ciąży płód jest mniej aktywny od wczoraj faktycznie coś sie leni ten mój synuś. Zmiana ta jest wyraźnie odczuwalna. Wiele pań odczuwa z tego powodu spory niepokój. Na parę dni przed rozwiązaniem z pochwy wydobywa się krwisty śluz - sucho u mnie."

a więc jak widać , mimo szczerych chęci musze ustąpić Wam pierwszeństwa - to jeszcze nie mój czas :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość