Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

15 kwie 2009, 17:10

jedwabna pisze:dziewczyny a wy wszystkie szczepilyscie na rota? i na pneumo?
cały czas sie zastanawiam i kazdy radzi cos innego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

15 kwie 2009, 17:13

Marcia77 pisze:ja narazie nie szczepiłam

normalnie zaraz mnie szlag trafi... to twoja jest starsza o miesiac az od mojego a moja pediatra powiedziala ze jest za pozno u nas na rota :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

milutka ja kupilam NIVEA MY SILHOUETTE ten co reklamuja w tv, dalam cos kolo 40zl. ciekawe czy zadziala. ale ja sie smaruje tylko na brzuchu bo tylko on mi po ciazy zostal, a tak to spoko

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

15 kwie 2009, 17:22

ja na pneumokoki mam zamiar dopiero przed przedszkolem szczepic a na rota sie nie zdecydowałam ale mnie lekarka mowiła ze to mozna do 24 tyg zaszczepic wiec spokojnie bys jeszcze mogła
http://www.zakazenia-rotawirusowe.pl/po ... .aspx?id=8

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

15 kwie 2009, 17:43

Marcia77 pisze:na rota sie nie zdecydowałam

dlaczego?

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

15 kwie 2009, 18:01

jedwabna pisze:dlaczego?
lakarka mi odradzała jelsi dziecko nie ma kontaktu z innym dziecmi..a poza tym to nowa szczepionka i jakos tak troche sie jej bałam

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

15 kwie 2009, 18:17

plum :-)

ja po 2,5 godz spaceru :-D :ico_szoking: :ico_olaboga: nogi to nie powiem, gdzie mam :-D poszliśmy z chłopcami, jak tylko Krzysiek pojechał do pracy i Alek zjadł.... okazało się, że na końcu mojej mieściny jest ścieżka spacerowa prowadząca w las :ico_szoking: :ico_sorki: tutaj to jest rzadkością, dlatego łaziliśmy z młodym jak zaczarowani :-) on latał z gałęziami i szyszkami, skakał przez strumyki, jak Robin Hood :-D
a w pewnym momencie natknęliśmy się na jeziorko :ico_sorki: :ico_szoking: suprr miejsce do spacerów, daleko od domu, ale co tam.... lepiej pojechać i podziczyć się w lesie niż spacerować wzdluż ulic miasteczka, prawda? :-)

Marcia77, na odparzoną szyjkę polecam bephanten, jest tłusty i ma dobre właściwości do gojenia :ico_sorki:

Ragazza555, :ico_pocieszyciel: ja też miałam doła po tym, jak mi się pokarm skończył... długo się łajałam za tamto przeziębienie, po którym zaczął mi pokarm zanikać... ale wiesz, powtarzam sobie, że dobrze, że mam inne wyjście i mogę dziecko karmić mlekiem sztucznym, wiesz, że nie leży i nie umiera z głodu :ico_sorki:

co do przesypiania przez dzieci nocy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: mojemu Alkowi udało się do tej pory przespać kilkanaście nocy, ale rzadko pod rząd... :ico_sorki: najczęściej teraz budzi się na jedno karmienie jeszcze koło 2-3 nad ranem, a potem już o 7 rano i właściwie można by juz wstawać, ale że Norbert ma przerwę wiosenną do końca tego tygodnia to korzystamy i jeszcze dosypiamy :-D
za to Norbert zacząl noce przesypiać, jak skończył dwa lata :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-15, 18:17 ]
aa, u mnie są obowiązkowe szczepienia dzieci na Hib i Pneumo, także ja mam na to Alka zaszczepionego :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

15 kwie 2009, 18:19

my już po drugim spacerku :-D

jedwabna, jeszcze nie jest za późno zaszczepić na rota, mój synek dostał pierwszą dawkę 1 kwietnia czyli jak miał prawie skończone 3 miesiące, a następną ma po 6 tyg. czyli 13 maja i się mieści, także Ty byś bez problemu mogła jeszcze szczepić

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

15 kwie 2009, 19:05

donatka26 pisze:jedwabna, jeszcze nie jest za późno zaszczepić na rota, mój synek dostał pierwszą dawkę 1 kwietnia czyli jak miał prawie skończone 3 miesiące, a następną ma po 6 tyg. czyli 13 maja i się mieści, także Ty byś bez problemu mogła jeszcze szczepić

no wlasnie sobie teraz glowe lamie dlaczego mi moja lekarka powiedziala ze to juz za pozno :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 kwie 2009, 19:16

My byliśmy na zakupach w centrum wózkiem. Nogi też nam w d... wlazły. Chłop się obkupił, a ja kupiłam tylko spodnie dresowe i jedną koszulkę. Poszaleli w tym roku - wszystko jest pstrokate :ico_zly: :ico_zly: nie można znaleźć zwykłej jednokolorowej koszulki.

jedwabna pisze:no wlasnie sobie teraz glowe lamie dlaczego mi moja lekarka powiedziala ze to juz za pozno :ico_noniewiem:
bo może mówiła o szczepionce trzydawkowej, a na tą już jest za późno. Niektóre przychodnie szczepią tylko tą trzydawkową, chociaż ona w sumie drożej wychodzi.

Ja zaszczepiłam na rota, drugą dawkę mamy 29 kwietnia. A na pneumokoki będziemy szczepić w drugim półroczu, bo Bartkowi wszystko się przesunęło przez tę chorobę.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

15 kwie 2009, 19:33

http://picasaweb.google.pl/Pesteczkowo/2009_04# tutaj dorzuciłam fotki z dzisiejszego spacerku :-)

:ico_tort: stawiam za roczek Alutka :-D znaczy dziś rok, jak został poczęty :-D

[ Dodano: 2009-04-15, 19:35 ]
aga29, dobrze, że jest poprawa, oby ten odczynnik bilirubiny szybko spadł do właściwych zakresów :ico_sorki:

gaga22 pisze:Poszaleli w tym roku - wszystko jest pstrokate :ico_zly: :ico_zly: nie można znaleźć zwykłej jednokolorowej koszulki.
z tego samego powodu koszulki kupowałam w sportowym, tam jedynie były normalne :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość