Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 sty 2010, 12:06

no właśnie ostatnio czytałam, ze 10 kg waży wsyztsko łącznie, bez dodatkowej tkanki tłuszczowej - przed porodem, czyli dziecko, wody, osocze we krwi i cała reszta. - na pewno sie zmieścisz, bo pewnie suma sumarum nawet schudłaś :-)
ja sie bedę cieszyć jesli góra 13 przytyję :-) chociaz kto wie - moze potem trudniej bedzie to zrzucić niz te 25 z Jagą :-D czasem bywa przekornie :-)

[ Dodano: 2010-01-05, 11:08 ]
to badaj karmelciu :-) do mnie zaraz marcina siostra przyjedzie, potem zakupy, Jaga z przedszkola, wpadnę wieczorkiem znowu - po 20.oo :-)
miłego dzionka kochana :ico_sorki:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

05 sty 2010, 17:43

hej kochane,mam chwilkę to zaglądam :)
dziś pół dnia w UP z papierami,w kolejce jak za dziadka Gierka,nasłuchałam się o marzeniach i planach ludu bezrobotnego :-/ i myślałam,że to ja biedna ale są jeszcze biedniejsi ode mnie...
siedzę w firmowych papierkach,w ofertach handlowych i już łeb mam jak sklep...nawet o swoich dniach niepłodnych nie mam czasu pomyśleć.
z M już lepiej-wczoraj mu wygarnęłam co mam na wątrobie i chyba zajarzył że lepiej ze mną w zgodzie żyć bo kłótnie nic dobrego nam nie dają.młody pomaga nam pisać na kompie i jak on to robi,że nie patrzy na klawiaturę tylko w ekran tego nie wiem hehehe pokolenie P :ico_szoking:
idę bo kawa się skończyła :-(
będę wpadać w miarę czasu.jutro tylko mnie nie ma po południu bo na wieś suniemy
trzymajcie się kobitki:*

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

05 sty 2010, 18:41

herbaciana ja nie cierpię takiej papierkowej roboty,biegania po urzędach itd.

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

05 sty 2010, 18:51

heheh Karmelciu a ja muszę :D dla dobra mojej rodzinki :-) teraz to pikuś jak załatwimy wszystkie formalności i zaczniemy z firmą wtedy dopiero się zacznie ;/

ale czego się nie robi dla dzieci ....bo to w sumie dla nich....

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 sty 2010, 20:18

herbaciana bo w naszym kraju przedsiębiorczość powinna być medalem odnzaczana - nie dość, że za pomysł to przede wszystkim za siłę i wolę walki z formalnosciami i biurokracją - dlatego dla was wielkie hip hip hurra :-D
tylko, ze...ja znowu jakas niewtajemniczona - jaką firmę w sensie branży zakładacie? :-D

dobra, nie zwariowałam, po prostu mam wyśmienity humor bo wyprawka dla Tymka gotowa :ico_brawa_01: poza kosmetykami, bo kupuję w aptece tylko serie oilatum i exomega ale cała reszta jest ready :ico_brawa_01: dzisiaj dopełniliśmy ją o posciel, przewijak, rozek i duperelki typu proszek, smoczek i zaplaciliśmy....500 zł :ico_noniewiem: skarboneczka w toku :ico_noniewiem: ale była promocja poscieli feretti i daliśmy 210 zł za komplet z torbą wiec super :-)

a sąsiad na głowe dostał cholerka...od 2 m-cy dzień w dzień po dwie dziury w ścianie wierci jakby nie mógł raz a porządnie :ico_zly:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

05 sty 2010, 20:53

a sąsiad na głowe dostał cholerka...od 2 m-cy dzień w dzień po dwie dziury w ścianie wierci jakby nie mógł raz a porządnie
_________________
może on to lubi i tak sobie dawkuje przyjemność
kupuję w aptece tylko serie oilatum i exomega
to dosyć drogie kosmetyki

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 sty 2010, 21:55

karmelka wiem, ze drogie, ale oilatum jest np. bardzo wydajne, exomega też ( a tearaz jest promocja - opakowanie z dozownikiem za 45 zł :ico_szoking: a normlanie płaciłam 70-80 zł ). Poza tym, najważniejsze - z jagą sie tak przejechałam na wszytskich innych kosmetykach (poza zwykłym i tanim linomagiem) że przez pierwsze miesiące nie będę ryzykowac :-)

a u Ciebie jak z wyprawką kochana, hm? :-)

[ Dodano: 2010-01-05, 21:07 ]
Standardowo - przepraszam za jakość :ico_sorki:
Tymoteusz w 34 tygodniu :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Novac
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2009, 11:36

05 sty 2010, 23:36

cześć Kochane!!
jeszcze mnie tu w nowym roku nie było więc standardowo: dużo zdrowia, bo to najważniejsze dla Was i Waszych rodzin oraz spełnienia marzeń!!!!! :***

Eve brzusio przekochany! a gdzie głowa? :)
Karmelka ja też nie mogę spać przez te nogi :ico_olaboga:
Madzia ja łażę ze dwa miesiące z rozwarciem i dajemy radę!

Herbaciana
no właśnie jaką firmę? w HR jest taka sama biurokracja :ico_puknij:

Pierwsze zajęcia ze szkoły rodzenia zaliczone :) Pan położna miał wykład, i mówił tak cicho, że nawet T czasami go nie rozumiał, a jak jeden kolo go poprosił, żeby mówił głośniej to go Pan położna opierdzielil, bo jest przeziębiony i nie będzie głośno mówił :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja mam ostatnio takie wahania nastrojów, że sama nie wiem czego chce MASAKRA!!!!
dodatkowo na kibelek idę raz na 5 dni co mnie chyba dodatkowo dobija :ico_szoking:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

06 sty 2010, 09:57

witajcie :ico_haha_01:

hej novac :-) w końcu się pojawiłaś :ico_brawa_01:
a wahania nastrojów pod koniec to faktycznie masakra, pamiętam z Jagą :ico_olaboga: biedni faceci :-D
a co do kibelka - to ja mam od początku ciaży odwrotnie - co zjem to od razu laduję w wc :ico_noniewiem: ale wiem, ze zaparcia bywaja bardzo uciążliwe. jeszcze troszkę kochana, im blizej porodu tym organizm sam częściej zacznie sie oczyszczać :-)

ja dziś póki co w domciu :-) dopiero potem wybędę do miasta.
od rana odprowadziłam jage i porozmawiałam z przedszkolanką co dalej z Młoda robić - czy ja nadal pchac rok wcześniej i pani była zdecydowanie "za" więc zobaczymy...mamy jeszcze troszkę na decyzję :-)

to ja czekam na towarzystwo dziołchy :-D

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

06 sty 2010, 10:20

hej właśnie ja się pojawiłam:) obiadam się parówkami z serem mmmm.... delicje:) :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość