moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

08 sty 2012, 21:47

Gwona bardzo proszę o nieużywanie wulgaryzmów
tez wlasnie chcialm napisac ze w takiej sytuacji to czasem ciezko sie powstyrzymac :ico_sorki:
ale napewno sie nie powtorzy :ico_oczko:
spoko nie ma problemu :ico_oczko: ja w takiej sytuacji też bym niezłą wiązankę posłała... ale muszę pilnować co nie co :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

08 sty 2012, 22:13

moni26, ale śliczne zdjęcie w opisie :)) ładną masz dziewuszkę :)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

08 sty 2012, 23:10

Gwona widzę , że sytuacja nabrała niebezpiecznego obrotu. Uważaj na siebie proszę Cię, najlepiej zmień numer telefonu, zeby ten psychol Cię nie obrażał, nie wychodź wieczorem sama z domu i zawsze zamykaj mieszkanie na klucz. Bo ten czub nie wiadomo do czego jest zdolny> Oj współczuję Ci bardzo. Na Twoim miejscu zerwałabym kontakty także z jego rodziną, bo jego matka Cię nie obroni. Powodzenia i dużo siły!!!każdą groźbę zgłaszaj na policję!

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

08 sty 2012, 23:31

Gwona ojej co to sie narobilo :ico_olaboga: wspolczuje Tobie :ico_pocieszyciel: uwazaj na siebie!Dobrze ze zglosilas to na policje!!

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

08 sty 2012, 23:49

każdą groźbę zgłaszaj na policję!
Tak tak musisz bo widac ze idzie wszystko w bardzo zła stronę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 08-01-2012, 23:11 ]
dobrze ze ten dzien sie konczy bo mam nerwa dziś na tego mojego Filipcia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

milej nocki

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

09 sty 2012, 10:25

dziendobry ;)
nocka taka sobie mała spała ze mna K na dole wiec troszke lepiej sie spało ale i tak sie budziła co jakis czas dałam cyca i spała ale ok 12 miała 39,1 stopni dalam czopek i rano miała 38,5 tez dałam ale sie tak zastanawiam jak długo takie dziecko moze miec goraczke ?????????????? ja jej daje czopki a za pare godz znowu temp jak dzis w nocy znowu jje najdzie to pujde z nia jutro do lekarza dzis jeszcze poczekam dam leki zobaczymy bo ile mozna dziecku dawac tych czopkow a ona wczoraj w dzien to mi na rekach non stop spała cyc i spanie i taka był bladziutka i rozplaona szkoda mi jej ;/

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

09 sty 2012, 12:25

moni26, ale śliczne zdjęcie w opisie :)) ładną masz dziewuszkę :)
dziękuję bardzo :ico_sorki: właśnie dziś kończy 5 lat :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

09 sty 2012, 12:29

hej***
jej Gwona to się porobiło,ja ci bardzo wspolczuje,nie wyobrażam sobie jak musisz się czuć,ja bym chyba psychicznie siadła,dobrze że poszłaś na policje,nie powinnaś mieć żadnych skrupułów,i udupić drania,nienawidzę takich chamskich i bezczelnych typów,oby poszedł siedzieć,zanim wyrządzi wam jakąś krzywdę :ico_sorki:

a u nas cyc odstawiony,mała od wczoraj nie dostała już wcale,piersi miękie to myśle że i mi to łatwo przejdzie :ico_sorki: :ico_sorki: tylko mleko będe musiała zmienić bo pije Nan i ma straszne zatwardzenia,bidulka,planuje Humanę 2,zobaczymy :ico_sorki: :ico_sorki:

wysypka zeszła na szczęscie
podjadę kiedys jeszcze zważyc to moją Paulinke,bo ostatnio jakaś cięższa się zrobiła,i jestem ciekawa ile waży :ico_sorki:
patrycjaaa, może dawaj jej na zmaine raz czopek a raz syropek,a jak nie przechodzi to obowiązkowo do lekarza,a może to będzie trzydniówka jak u nas???
dobrze ze ten dzien sie konczy bo mam nerwa dziś na tego mojego Filipcia
mama nie stresyj się tak bo i Filipek będzie nerwowy :ico_oczko:
moni26, ale śliczne zdjęcie w opisie :)) ładną masz dziewuszkę :
zgadzam się :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

09 sty 2012, 12:43

Witam. Wczoraj dostałam jeszcze jednego sms od tego nonono. I na razie jest spokój. Boże odpukać :ico_sorki: A jutro sąd dziewczyny tak się boję strasznie,stresu nie mogę opanować. Na szczęście tata się ze mną wybiera :ico_sorki: Az nie chce myśleć co jutro będzie się działo...nie wiem w końcu czy będzie czy nie. Najchętniej na oczy bym go już nie oglądała :ico_olaboga: Macie może jakiś znajomych którzy pracują w sądzie albo znają się na prawie? Bo jak sobie tak przemyślała, wszystko to będę chciała złożyć pozew o odebranie praw rodzicielskich. I nie wiem jak to jest jeśli io to załatwię pozytywnie to wtedy alimenty na małą zostaną jej odebrane? Bo kompletnie się na tym nie znam...

[ Dodano: 09-01-2012, 11:45 ]
magda1614 Nie denerwuj się na Filipka. Może dzisiaj już będzie lepiej :ico_sorki:

[ Dodano: 09-01-2012, 11:47 ]
patrycjaaa Właśnie może aga ma racje. Być może jest to trzydniówka. Poobserwuj ją jeszcze trochę i jak gorączka nie zacznie spadać to nieunikniona będzie wizyta u lekarza.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

09 sty 2012, 12:49

hej dziewczyny .

Dużo mam do doczytania... eh

Ostatnio nie mam na nic ochoty...
Spróbuje Was później doczytać,.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość