Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 kwie 2012, 21:42

julchik22, no bolało strasznie. Ale wiem też o czym Ty piszesz bo po powrocie do domu w TV leciał jakiś kabareton i mąż płakał się ze śmiechu a ja z bólu :ico_szoking:

[ Dodano: 27-04-2012, 21:44 ]
nie wyobrażam sobie kaszlania po cc :ico_olaboga:
A lekarka jeszcze mnie opierniczała że nie mam tłumić kaszlu bo mi na płuca zejdzie :ico_chory:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

27 kwie 2012, 21:57

Jolka do dziś śpi w skarpetach
no Tomek w jej wieku też spał :-D Gdzieś jak miał 4 lata to przestał :-D

Ja uwielbiam arbuzy ale powiem wam że jeszcze nie kupowalam w tym roku tak mi się wydaje że będzie niedobry. Dobre już są?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

27 kwie 2012, 22:00

Ja uwielbiam arbuzy ale powiem wam że jeszcze nie kupowalam w tym roku tak mi się wydaje że będzie niedobry. Dobre już są?
ja jadlam jakies 2 miesiace temu arbuza z biedronki i byl bardzo smaczny :-) ale tych "terazniejszych" jeszcze nie jadlam,musze sobie kupic bo mam smaka :ico_oczko:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

28 kwie 2012, 07:47

Dzień Dobry wszystkim z rana. Pragnę donieś że wczorajszy dzień był pełen emocji - otóż nasze maleństwo wazy już 920 , jest zdrowe tylko przez fenoterol za szybko bije mu serduszko ale bede zmniejszac dawki wiec moze pomoze. I hit?! Moja szyjka wydłuzyla sie do 3 cm!!! mam dalej lezakowac bo to pomaga. Druga wiadomość - umowa na mieszkanie podpisana aaaaaaaaaaa juz je urzadzam w glowie i do 1 w nocy nie spalam.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 kwie 2012, 07:48

Witam :ico_szoking:
srodek nocy jak dla mnei ja już na nogach :ico_smiechbig: no cóż spać nie mogę to cóż robić jak nie kompa odpalić i wejsć na forum :-D

ciasto z rabarbarem mniammmmm :ico_wstydzioch: Madleine jak będziesz robic to podeśłij kurierem :ico_wstydzioch: ja jeszcze kompot z rabarbaru uwielbiam :-D

Gosia888 ja jadłam arbuza jakieś 2 tyg temu i był całkiem smaczny tyle że cena powala :ico_szoking:

kurna zjadłam jogurt i dalej mnie ssie żołądek ile to moje dziecie musi jeść żeby mi dać spokój :ico_szoking: wczoraj to jadłam i jadłam na noc jeszcze pół kilo truskawek wsunęłam 9miały byc na dwa dni ale się nie udało :ico_wstydzioch: ) :ico_wstydzioch: moja to wina ze takie dobre one są i musze je jeść :-D
wczoraj poszłam ze znajomymi na spacerek jejku jaja śliczna pogoda nic tylko na polu siedzieć( w języku nie Krakowskim będzie to na dworze lub na podwórku ale bezpieczniej będzie na ZEWNĄTRZ)) :-D :ico_smiechbig: oczywiscie spcer zmierzał ku chińczykowi i na mój pełen truskawek żołądek i kawałka pizzy dopchałam zupą pekińsko-pikantną i myślałam ze już pękam :ico_chory: :ico_olaboga: ale co tam przeszło po godzinie :-D

[ Dodano: 28-04-2012, 07:50 ]
Mamusia2 super wiadomosći :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak dalej :ico_brawa_01: leżakuj leżakuj i mała niech rośnie zdrowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 kwie 2012, 10:05

Witam:)

Mamusia28, same cudowne wiadomości :ico_brawa_01: Dobrze, że z dzieciątkiem super...pięknie rośnie :ico_brawa_01:

Kasiala, Ty i ten Twój głodomorro :ico_haha_01: Ale masz super, że możesz tak spacerować po Krakowie :-) Piękne miasto :-) Ostatnio byłam tam 5 lat temu na zakończenie studiów...jakoś w maju pojechałyśmy sobie z kuzynką pozwiedzać. Pozwiedzałyśmy teatry, uniwersytet i posnułyśmy się przepięknymi uliczkami Krakowa. No i te wszystkie słynne knajpy zaliczyłyśmy :-D Mieszkasz gdzieś w centrum?

A u mnie fatalna noc :ico_olaboga: Jolki wczorajszy katar jeszcze bardziej się nasilił i doszła gorączka więc cała noc na nogach. A tatuś spał jak zabity :ico_zly:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

28 kwie 2012, 10:10

julchik22, no bolało strasznie. Ale wiem też o czym Ty piszesz bo po powrocie do domu w TV leciał jakiś kabareton i mąż płakał się ze śmiechu a ja z bólu :ico_szoking:
o kichaniu też można zapomnieć.
Ja leżałam z 4 dziewczynami po cc i powiem wam że najgorsze było to że wiedziałyśmy że nie możemy się śmiać a dostawałyśmy takich głupawek :-D same siebie rozśmieszałyśmy :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 kwie 2012, 10:23

Witam w tą prześliczną pogodę :ico_brawa_01: 26 stopni jest :ico_brawa_01:
Mamusia28 rewelacyjne wiadomości :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: życzenia urodzinowe widzę że się spełniają :ico_sorki: a powiedz jak Ty masz na imię?
ile to moje dziecie musi jeść żeby mi dać spokój
Kasiala i moje coś głodomór haha. Wczoraj mama zrobiła mi 3 kotlety z pieczarek takie ala mielone tylko z pieczarek. A ja zjadłam naraz :ico_olaboga: tak jakoś :ico_wstydzioch:

A co do arbuzów muszę kupić w takim razie.

Powinnam jechać na zakupy Tomkowi kupić buty ale jest taka cudowna pogoda że nie chce mi się ruszać :-D

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

28 kwie 2012, 10:39

gosia888 Asia :)

[ Dodano: 28-04-2012, 10:39 ]
I jeszcze dzisiaj kończę 26 tydzień jupi jupi

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 kwie 2012, 10:46

o kichaniu też można zapomnieć.
Dokładnie, ale to jest silniejsze od człowieka :-)

gosia888, ja też muszę jechać na zakupy...do apteki głównie :ico_zly: A tak pięknie grillowo nam się weekend zapowiadał :ico_noniewiem:

Na dworze rzeczywiście pięknie. Mam nadzieje, że ciśnienie jest lepsze niż wczoraj. Muszę się wysmarować jakimś filtrem bo mnie to wiosenne słońce zabija :ico_olaboga:

[ Dodano: 28-04-2012, 10:48 ]
I jeszcze dzisiaj kończę 26 tydzień jupi jupi
_________________
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja zaczęłam 30? :ico_szoking: :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość