Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 lip 2008, 12:33

malo nas tu strasznie ostatnio to moze wkleje troszke fotek z naszego ogrodkowego wodnego szalenstwa

moj maly czort -arbuzozerca
Obrazek
Obrazek
moje dwa czorty :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
tu moje całuśne czorty hehe
Obrazek
Obrazek
tu Oskarek zadowolony że podtapia tatusia :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
a tu nasza trojka
Obrazek
Obrazek

i przywoluje wszystkie do porzadku i prosze o stawienie sie na tetrowym watku :ico_haha_01:

i melduje ze nocnikowanie araczej kibelkowanie idzie nam tak sparwnie (tfu tfu aby nie zapeszyc) ze tylko an noc idzie nam jedna pieluszka , w dzien nawet jak gdzies ide to juz zazwyczaj bez bo na podworku juz tez siusia, co prawda jeszcze nie po mesku ale juz blisko do tego :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

04 lip 2008, 21:54

Natashka, super fotki, sliczna z Was rodzinka
Dla Oskarka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

04 sie 2008, 11:49

Witajcie Dziewczyny :-D
Strasznie dlugo Was nie widzialam :ico_oczko:
My juz resztka sil znosimy ta francje ,10 sierpnia jedziemy do pl :ico_brawa_01: a stamtad na wakacje :-D
Dejvi w zlobku a ja pakuje ciuszki po nim dla mojego swiezo urodzonego bratanka :-)
U nas z nocnikiem jeszcze daleka droga :ico_oczko:
Natalciu super fotki :ico_brawa_01:
Lulu nie moge oderwac wzroku od tych wielkich oczu Fifiego :ico_szoking:
Ech, jeszcze mnie zakupy ciuchowe czekaja ,oby to na plazy nie wygladac jabym pozyczyla struj kapielowy od mlodszej siostry hi hi
Jakos nie mam ostatnio sil witalnych :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 sie 2008, 12:01

no Aguś kochana w koncu do nas zajrzalas... :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a i watek trzeba by odratowac bo juz na mieiac poszedl w zapomnienie, .... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ach gdzie te czasy ze tak nas tu duzop bylo..
gdzie zniknela Mamcia, Lemo, Julie... one juz sie bardzo dlugo nie odzywaly..reszte od czasu do czasu gdzies na tt widac :ico_haha_01:

Aga nie chce mi sie wierzyc ze w strojuj wygladasz jak po mlodszej siostrze..nie wierze!!! z takim cialkiem :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: zaraz przez kolano przeloze :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: kity nam tu wciskasz :ico_haha_01: :ico_oczko:

my wczoraj ochrzcilismy Oskara :ico_haha_01: nameczylam sie przez ten weekend z przygotowaniami, ale juz po wszystkim i teraz juz tylko mozna sie szykowac powoli do jego drugich urodzin... :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 sie 2008, 15:24

Natashka, hej hej :D i ja sie zjawiam z nowego domku, juz w sumie ponad miesiac w nim mieszkamy ale zaczlema pracowac wiec jakos malo czasu na wszystko mam, bawie sie etraz w pania zastepczyni bo po A. czyli szefie sklepu trudno byloby sobie wyobrazic ze mam byc kims innym hihihi ale wiecie co ci pracownicy co z nami pracuja takie to leniuchy ze hej, normalnie my dwoje odwalamy robote za siebie i i jeszcze za cala reszte pracownikow wiec po kazdym dniu wolnym czeka nas burdel...echhh ale juz i tak zmianiano tych pracownikow dosyc czesto wciaz lenie i zlodzieje sie trafaiaja ( np ostatni co ukradl 12000 zl w jedna sobote :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: strach myslec ile ukradla przez caly pobyt pracy :ico_olaboga: ale dosc chmurzenia, wkleje fotki Julki z nowego domku i nawet jedno zdjatko sie trafilo mnie :ico_brawa_01: wprawdzie wloski mi przyslaniaja troche twarz ale zaraz po tym wyczerpaly sie baterie wiec jakies lepsze fotki dopiero po poludniu sie porobi hihhi
Aga_fr, :ico_brawa_01: zazdrosze wedrowki do polski mimo juz odbytych wakacji przydalyby mi sie jeszcze jedne :ico_brawa_01: no i zakupy hihihi a cio o siebei tez trzeba czasem zadbac :ico_brawa_01: chetnie bym sie zabrala tez na zakupy hihih

[ Dodano: 2008-08-05, 18:33 ]
Julka i ja malujemy

Obrazek
Obrazek

Ulubione miejsce Julkiw domku - otwierac okno i machac do drzewek :-D
Obrazek

Julka na krzeselku
Obrazek

Widok z tylu ogrodu
Obrazek

Zamyslona Julka w patruje sie widok z tylu ogrodu
Obrazek

Obrazek

widok na dom tylu ogrodu ( ta czesc na okno zostala zbudowana przez mojego braskiego - zajelo mu to miesiac czasu przy jego mozolnych ruchach ( sorki jeszcze jestem na niego wkurzona hihi ) ale ladnie wyglada :ico_brawa_01:
Obrazek

a to wlasnie moj bracki uwieczniony na zdjeciu kiedy obieral kartofle - jednorazowy przypadek hihihi sorki za balagan, widac z tylu pod oknem pod sufitem ze pokoj jest do remontu
Obrazek


Julci ulubione zabawki to szmacianki, gdy jestesmy w sklepie zabawkowym to wybiera tylko te szmacianki, a na Baby Born nawet nie spojrzy :ico_oczko: :-D taki jej czar :-D
Obrazek

w kolejce na zjezdzalnie
Obrazek

i juz po zjedzie A. i moj braski
Obrazek

Julcia na trampolinie
Obrazek

wybuch smiechu Julci z moja siostrencja
Obrazek

ucieczka Julki ( i trzeba bylo ja gonic po parku hihihi )
Obrazek

Obrazek
Julcia na dworzu w piaskownicy - na szczescie jest duzych rozmiarow 3 na 3 metry
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

w przedpokoju
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Julka bawi sie gospodarstwem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a oto ja na palcu zabaw, troche mam zakryta twazr ale po tym zdjeciu wyczerpaly sie baterie i nie moglismy zrobic nic lepszego, nowosc w moich wlosach to to ze mam trwala ale nie wyraznie widac.
Obrazek

to na tyle ufff ale sie nawklejalam!

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 sie 2008, 20:17

WOW Mamcia :ico_brawa_01: no az mnie zatkalo :ico_oczko:
Dom piekny , jaki ogrod i te okna no super :ico_brawa_01:
corca przesliczna jak z reklamy o Tobie juz nawet nie wspome bo zazdrosna jestem hi hi
ehhh z taka chatka to wakacje sa zbedne , wystawic basenik , lezaczki i Eldorado !!!! :ico_oczko:

A ja oczywiscie z zakupami na ostatnia chwile czekam , poradzcie mi dziewczyny co zabrac na 2 tygodnie na Krete ? bo jakos inspiracji nie mam .
Davcio mi sie troche pochorowal tzn mam katarek i lekki kaszel :ico_noniewiem:

A pochwale sie Wam co dostalam od meza na 3 rocznice slubu ... IDZIEMY NA KONCERT MADONNY :-D w prawdzie to dopiero 21 wrzesnia ale juz sie ciesze


Natalciu w prawdzie to juz mam 2 stroje kapielowe ale zachowalam sie jak hart bladi i zamowilam je przez allegro wiec przyszly na adres mojej mamy .Mama twierdzi ze w nie wleze , to sie okaze , ostatnio troche schudlam waze 56 ale jak sobie pomysle ze musze eksponowac te moje rozstepy i sflaczaly brzuch to mi ochoto przechodzi na wszystko :ico_oczko:
Obiecuje ze jak beda jakies nie gorszace fotki mnie w bikini to je tu zamieszcze :-)
najwyzej szczele sobie drina tuz przed :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

05 sie 2008, 20:53

MamciaKochana, no Juleńka przesliczna, jaka modnisia, mi się wydaje ze coraz bardziej do A. podobna

Aga na Krete jedziecie, tylko pozazdrościc :ico_haha_02:
ech Ty to łaska... 56 kilo, ja nie pojechałam w tym roku na wakacje, bo nie udało sie mi dojść do wymarzonej figury :( jeszcze się wstydze pokazać sie na plaży

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 sie 2008, 20:59

to ja tak jak Aga - Madziu WOOOOOOW zdjecia super, bombowe, zawsze robisz swietne ujecia , takie naturalne i swieze a Julenka wychodzi jak zawsze przeuroczo...a ty jak modelka...ech...juz nigdy nie wkleje zdjec..jeszcze pozniej pewnie Aga bardziej zdoluje to juz tylko na odsysanie tluszczu pojde :ico_haha_01:

Mamciu domek marzenie , fantastycznie i gratuluje!!!
Agus milych wakacji...ech Kreta pomarzyc moge....poki co w ogole o jakichkolwiek wakacjach.w szczecinie nawet pogody nie ma aby do basenu na ogrodzie wskoczyc :ico_noniewiem: i duzo zdrowka dla Dejviego, neich katarek szybko mija!!

ja uspilam malego i lece wyprysznicwoac sie a potem relaksik z T...troche czasu dla nas :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 sie 2008, 21:12

Lulu no co Ty :ico_nienie: widzialam Twoje foty na nk i wiem ze jestes fajna laska :ico_haha_01:
i nie wolno sobie odmawiiac wakacji ze wzgledu na figure , wiem bo ja zawsze glodze sie przed a pozniej okazuje sie ze 80 % wczasowiczow to panie po 50 z duza nadwaga opalajace sie toples :ico_olaboga: a ja wychodze przy nich na zabidzona dziewuszke z malym biustem :-)
A tak na serio to na takich wakacjach mozna sie z kompleksow wyleczyc spogladajac dookola :ico_oczko:
Nat widze ze spedzamy czas wolny podobnie , ja tez dzis z mezem filmik ogladam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 sie 2008, 23:12

Aga_fr, Natashka, hihih chyba kazda z nas kobietek chce byc piekna, ja wciaz jestem nieusatysfakcjonowana swoim cialem, a szczegolniej twarza - wlosami i piersiami hihihi a reszta moze byc, no szkoda jeszcze ze niska jestem bo ciezko mi znalezc odpowiednie ciuchy a ostatnio schudlam od pracy, bo tak warzylam zawsze 56 i wygladalam tak samo tylko ze z brzuszkiem, a odkad pracuje waga spadla o 4 kilo i brzuszek tez - teraz mam bardziej problemz wystajacymi zebrami, no ale wszystkiemu sie nie dogodzi. A wy co lasencje! Kazda z nas sie zali a ja zawsze Natashce zazdroscilam dlugiego ciala i pieknych ksztaltow a Adze piersi i slicznej buzi hihihih :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiec pewnie same siebie krytykujemy a inni widza peikno w naszych slabosciach hihihi i Aga masz racje co do tych wczasowiczow hihihi wiekszosc az przetyla zebym tak powiedziala czyli ponad 100 kilo po ostatnich wrazeniach, ale hohoho na Krete ja bym naprewno skombinowala jakies zwiewne seksi kiecki takie letni i okulary przeciwsloneczne, co do stroju kapielowego to neistety doradzic nie moge bo jeszcze w zyciu nie dobralam sobie samej porarzadnego wiec teraz na basen mysle o zakupie tradycyjnego w calosci i tyle hihihih
Dziekuje kochane za komplemenciki az mi sie na serduchu cieplucho zrobilo :D lulu takze Tobie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość