Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 cze 2013, 08:29

baby a Wy gdzie? Urlopy macie czy jak? :ico_noniewiem:

Kajka jeszcze śpi a ja się biorę za siebie :-) śniadanko już zjedozne teraz :ico_kawa: następnie :ico_duzepranko: :ico_odkurzanie: :ico_pranko: :ico_prasowanko: i wolne :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 cze 2013, 09:06

a Marcinek wlasnie poszedł na drzemke :-)
Ja mam zapalenie strun głosowych znowu ehh ;/
A Marcinek obudzil sie z wysypka na brzuszku i nozkach,robi sie tego coraz wiecej i nie wiem co to bo nic nowego nie jadł.Na stópce ma takie 2 babelki jak po jakimś ugryzieniu...
Dałam mu wapno i fenistil w kropelkach i bede obserwować.Myslicie,ze isc to dzis pokazać lekarzowi?

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 cze 2013, 10:44

madleine a goroczki nie ma kurcze u nas byla wysypka z goraczka i byla to trzydniowka ja mysle ze powinnas isc do lekarza zeby ktos to zobaczyl bedziesz spokojniejsza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 cze 2013, 10:47

madleine a goroczki nie ma kurcze u nas byla wysypka z goraczka i byla to trzydniowka ja mysle ze powinnas isc do lekarza zeby ktos to zobaczyl bedziesz spokojniejsza :ico_oczko:
My już mielismy trzydniowke,miesiac temu :-) Oprocz wysypki nic małęmu nie dolega,nie drapie sie,jest w dobrym humorze...

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 cze 2013, 11:07

madleine trzydniowka moze byc nawet pare razy no ale przy tym wystepuje goraczka kurcze nie wiem ale ja bym to skonsultowala nic nie bdzieje sie bez przyczyny :ico_oczko: a moze zmienialas proszek lub plyn do plukania

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 cze 2013, 11:10

madleine trzydniowka moze byc nawet pare razy no ale przy tym wystepuje goraczka kurcze nie wiem ale ja bym to skonsultowala nic nie bdzieje sie bez przyczyny :ico_oczko: a moze zmienialas proszek lub plyn do plukania
No,ale teraz Marcinek gorączki nie miał.Rzeczywiscie pojde popoludniu do naszej lekarki.Proszku ani płynu nie zmieniałam wlasnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 cze 2013, 11:47

My już mielismy trzydniowke,miesiac temu :-) Oprocz wysypki nic małęmu nie dolega,nie drapie sie,jest w dobrym humorze...
Eeee....Jolka w okresie osłabienia jak ząbkowała to trzydniówkę miała średnio raz w miesiącu...taki wrażliwiec była. Ze 3 razy przechodziliśmy ją na pewno!

A my po super weekendzie:)
Wczoraj był u nas koncert Arki Noego i wybraliśmy się z dzieciakami...Jolka szalała pod sceną... w ogóle niesamowite te dzieciaki z zespołu :ico_haha_01: Wcześniej wesołe miasteczko zaliczyliśmy...mama też pojedździła, a co :ico_oczko:
Ech. Ale teraz trzeba zejść na ziemię i na 15 do pracy :ico_zly:
Mąż dostał 2 tygodnie chorobowego to jeszcze od rana go wykorzystałam do porządków wokół domu :-D

U Was też dziś jesień? :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 cze 2013, 12:04

hej dziewczyny
u nas śliczna pogoda zaraz idę po Tomka do szkoły.
Kasiala jak będzie Ci doradzał pan foteliki to zapytaj się o spanie jak bardzo się odchyla ok?

Madleine zdrówko dla Marcinka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 cze 2013, 13:53

Witam!

U nas znowu deszczowo :((( :ico_placzek: :ico_placzek:

Ja dziś bylam w pracy, zawiozłam zaświadczenie że karmię piersią i że chce wychodzić szybciej. Dostałam instrukcje do poczytania :ico_olaboga: i skierowanie na badania. Ja już się nakręciłam tak tym powrotem do pracy, doczekać się nie umie. Szkoda mi dzieci.

Ja u nas z zasypianiem jest różnie. Czasami Antosia się pokręci po naszym łóżku i zaśnie a czasami trzeba nakarmić.

Dziewczyny jakimi proszkami pierzecie ubranka dla dzieciaczków. Ja juz od dwóch miesięcy piorę "naszym" i dodaję płynu i nic małej nie jest :-D
Wczoraj był u nas koncert Arki Noego i wybraliśmy się z dzieciakami...Jolka szalała pod sceną... w ogóle niesamowite te dzieciaki z zespołu :ico_haha_01: Wcześniej wesołe miasteczko zaliczyliśmy...mama też pojedździła, a co :ico_oczko:
Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: też się musimy wyszaleć.
Dałam mu wapno i fenistil w kropelkach i bede obserwować.Myslicie,ze isc to dzis pokazać lekarzowi?
Ja dla świętego spokoju bym poszła.

Uciekam
Miłego Dnia

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

03 cze 2013, 16:26

no na szczescie po wapnie wysypka prawie zniknela.

meggi ja od dawna tez juz piore w naszym proszkku i plynie :-)

Dziewczyny Marcinek ma teraz faze na autka,jezdzi nimi po całym mieszkaniu i robi "brrrr" hehe godzine sie potrafi tak bawić.cudnie to wygląda.
Bylismy wczoraj w parku i spotkalismy chlopczyka o dzień młodszego od Marcinka i już tak pięknie chodził,że pozazdrościłam :-)
Marcinek chodzi jak sie trzyma kanapy albo czegoś innego,ale za rączki nie chce,zrobi kilka kroków i siada.Mam nadzieje,ze do naszego wyjazdu we wrzesniu juz bedzie chodził bo to troche ułatwi sprawę :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość