diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

22 maja 2007, 15:12

dziewczyny alez upal dzis :ico_szoking: :ico_olaboga: :-D

iza moj brzdac nie dal mi klikac wiec tylko zwiezle przywitalam sie :ico_haha_01:
od rana sprzatam i sprzatam, a teraz jeszcze gotuje obiadek,wiec Misiu juz obserwuje mnie :ico_noniewiem:
Mateuszek minki ma zabojcze ... juz wczoraj je podziwialam na blogu :ico_oczko:
buziaki dla naszego kolegi :ico_buziaczki_big:
Kristi prosimy o prosty przepis na kompocik z czeresni, bo wlasnie nie wiemy co z nimi zrobic :ico_sorki: :-D
dziewczyny zajrze pozniej i przeprasam nie dam rady odczytac wszystkie posty :ico_wstydzioch:
alez smarujecie :ico_olaboga:
ale widze,ze i Aginka i mama kingi sie pojawily i iwonka ... :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

22 maja 2007, 15:13

Iza masz wspanialego i przystojnego malego mezczyzne

Monika spi, ciekawe jak dlugo na spacerku nie bylysmy tylko lezalysmy sobie (ja lezalam MOnika siedziala) na kocyku pod drzewem takze dotlenilysmy sie ze hej na spacerze to bym sie roztopila.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 maja 2007, 15:48

Nareszcie sie wyrobilam ze wszystkim..
Kompociki z rebarbaru gotowe.. $ garnki mam o rety kto to bedzie pil.. Moze Nicole.. :ico_brawa_01:
Upieklam ten placek ale za bardzo mi nie wyszedl a moze wyszedl duzo rebarbaru w srodku jest i taki jakis oklapniety wychodzi taki klapouchy :ico_oczko: :-D Ale zje sie..
Mala dzisiaj tez mi dala popalic,byla w swoim chodziku ale caly czas skupiala moja uwage i nie umialam sie za bardzo rozdwoic dopiero przed chwilka zasnela... mam nadzieje ze pospi troche a jak sie obudzi to jedziemy na zakupy bo malej sie jedzonko konczy i trzeba sie zaopatrzyc..

Diem przepis na kompocik jest prosty jesli masz czersnie to tylko odlub z pestek te czersnie i zalej zimna woda dodac cukier i postawic na gaz niech sie tam ladnie gotuje.. Ja tez tak robie i zrobilam jesli chodzi o moj kompot z rebarbaru a czeresnie to uwielbiam i moglabym je garsciami jesc... Powodzenia zycze Wy wszystkie widze ze macie upaly a ja mam jakos chlodno popadalo juz a teraz jest tak orzezwiajaco .. hmm ja chce tez cos cieplego ... :ico_oczko:

Iza piekne foteczki taki maly dzentelmen ten twoj Mateuszek a jakie minki slodkie.. Oj mozna by go schrupac tak samo jak moja Nicolinke i wszystkie inne bobaski male jest takie piekne :ico_brawa_01: :ico_oczko:

No nic ja ide sie nareszcie piekna zrobic bo od rana tylko kuchnia i nic wiecej mam juz wystarczajaco a ja na obiadek sobie zrobilam dzisiaj ryz z jablkiem i banakiem jakos mnie tak ochota wziela hmm ok spadam sie wyprysznicowac zajrze pozniej paaa

Abbys to fajnie ze sobie odpoczelyscie w taki upal jak sie da to czemu nie .. :-D :ico_oczko: Pozdrawiam :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-22, 15:50 ]
Niechce nic mowic ale wydaje mi sie ze ktos nas rozciagnal... Ciekawe kto to nas tak rozciagnal no dziewczyny przyznac sie hehe :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
My niechcemy byc takie roozzciiaaggnieetteee :ico_brawa_01: :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-05-22, 15:51 ]
Chcialam napisac ze tego kompotu narobilam 4 garnki i niewiem kto to bedzie pil :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

22 maja 2007, 15:56

o jakie rozciagniecie chodzi? o stronke? ja mam normalna

:ico_haha_01:

i koniec nie bijcie :D bedziecie mialy juz mnie dosc hihi przez te zdjecia :ico_wstydzioch:
Ostatnio zmieniony 29 maja 2007, 12:54 przez abyss20, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 maja 2007, 16:19

Abbys no o stronke ale ja juz mam stronke ok to moze chwilowe jakies bylo
A foteczki bombowe,fajna masz coreczka taka rezolutna jak moja Nicole tez wszedzie jej pelno :ico_oczko: Piekne foteczki naprawde :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-22, 16:43 ]
Ok ja uciekam moja dziewczynka slodka sie obudzila i mnie wola alei was tez niema no nic paa narazie

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 maja 2007, 16:51

super zdjęcia moniki ... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 maja 2007, 17:28

super zdjęcia Maniki i Mateuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 maja 2007, 18:34

iza, Matima boskie zębiska ... :-D jest cudowny ....

A ADA ... jejku dopiero teraz zauważyłam ... jaka spineczka ....wow .... :ico_brawa_01:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

22 maja 2007, 19:39

:ico_buziaczki_big: dla Moniczki i Mateuszka i pozostalych dzieciaczkow :ico_buziaczki_big:
:509: nasze Skraby sa po prostu przecudpowne!
wszystkie zdjecia sa :one:

my wrocilismy juz ze spacerku z placu zabaw ... bylo mnostwo mam idzieciaczkow :ico_olaboga: :-D

czy ja Wam obiecalam zdjatko mej podkreslam nieukonczonej jeszcze kuchni? :ico_noniewiem: no wiec juz zalczam ... tyle sie meczylismy z tym remontem okropnym i teraz mam kuchnie polaczona z pokojem :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-22, 19:45 ]
niestety nie bede sie dzis chwalic :ico_smiechbig:
Kourosh lgnie doslownie do telewizora :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

22 maja 2007, 19:51

diem, no czekamy na foteczkę!!!!

Kristi, 4 garnki..no to nieźle...ale dacie rade..w taki upał...

abyss20, prosimy o wiecej..ja uwielbiam foteczki
Monika jest cudna!!!!!!! na kocyku są sliczne foteczki..takie zywe
dziekujemy z Matusiem za komplementy......

[ Dodano: 2007-05-22, 19:52 ]
justyna25, a ty co tak rzadko zagladasz??

baboski..pamiętajcie...jutro Antoś ma roczek!!!!!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość