Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 kwie 2012, 12:45

Qanchita, to już 30???? :ico_szoking: :ico_szoking: chyba sobie żarty stroisz! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 kwie 2012, 13:18

Mieszkam 10 minut samochodem od rynku w Krakowie a autobusem jakieś 25 w sumie ciesze się ze nie mieszkam w centrum bo tam to jest koszmar... korki non stop, zakazy wjazdu, parkowania :ico_olaboga: no ni niestety mało zieleni i wszędzie samochodzy i duzo ludzi a tak to dojeżdżam sovie i mogę śmigać na spacer ojj knajpy w Krakowie.... w sumie to już mi się trochę przejadły :-D jak studiowałam to po 2 razy a nawet wiecej w tygodniu się balangowało a potem na studia na rano i egzaminy hahaha i się zdawało :-D

ja się zbieram na zakupy grillowe na jutro jupi już się z isostrą umówiłam :-D chłopaki będą opijać sukces szwagra a ja zostałam przysłowiowym Krzysiem czyt. kierowcą :ico_noniewiem: ale co tam szwagry niech balują :-D a ja z siostrą będę pichcić :-D
ale człowiek ma dobry humor jak taka piękna pogoda za oknem :ico_haha_02: normalnie zyć się chce i wstawać nie pamietam takiego ładnego weekendu majowego bo co roku było paskudnie i brzydko.... raz isę wybralismy nad morskie oko ze znajomymi i śneig padał a ja głupia nie pomyślałam o kurtce zimowej :ico_szoking:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

28 kwie 2012, 13:38

Kasiala a powiedz mi byłaś może w tej restauracji Tajskiej co ostatnio Magda Gessler robiła Kuchenne Rewolucje?
W którym szpitalu zamierzasz rodzić? Pytam bo mam kuzynkę która teraz studiuje położnictwo i ma/miała praktyki w rożnych szpitalach Krakowskich. I ona sama stwierdziła że kilka to powinno się nawet zamknąć :ico_zly: z racji opieki i łapówek na oddziale. Jak bys chciała to mogę zasięgnąć u niej opinii. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 kwie 2012, 14:00

moni26, nie byłam ale znajomi ponoć chcieli się wybrać i ceny skoczyły tak w górę ze dla szarego obywatela nie stać nawet na "rosół" wiec geslerowa reklamę im zrobiła...

Ja zamierzam rodzić w Żeromskim to chętnie bym wysłuchała opini na ten temat :-D bo z internetowych to ponoć super, moja znajoma tam rodziła i też mówiła ze opieka okołoporodowa i po super :-) wiec jak bym miała opinie z pierwszej ręki to ejszcze lepiej :-D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

28 kwie 2012, 14:52

Mamusia28, no cudowne wieści!!!! :ico_brawa_01:

Kasiala, ja od wczoraj też mam apetyt że hej, aż się boje! :ico_olaboga:

Qanchita, zdróweńka dla Jolci!!! :ico_sorki: Dawiś też ciągle ma katar - ato nosek zapchany, ato leje się :ico_olaboga: Ale lekarka powiedziała ze spacerków nie rezygnować bo świeże powietrze na katar jest dobre, więc może uda Wam się jednak ten gril? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 kwie 2012, 15:17

świeże powietrze na katar jest dobre, więc może uda Wam się jednak ten gril?
Świeże powietrze owszem ale jak ma temperaturę to niestety odpada :ico_noniewiem:
Teraz temp. jej zeszła do 37 więc wywaliłam na dwór bo już w domu nie szło jej utrzymać.
Wykupiłam pół apteki i będziemy się leczyć :ico_sorki:
Zresztą dotarło do mnie że "weekend majowy" trwa w tym roku bardzo długo więc zdążymy się wyleczyć.
Pochwalę się...kupiłam w Lidlu koszulę nocną do karmienia:) Elegancka, rozpinana,z przyjemnego materiału i z krótkim rękawem:) Po Jolce sam 2 z długim a to będzie przecież środek lata :ico_szoking:
No to pierwszy zakup szpitalny zaliczony :ico_oczko:
No i truskawki kupiłam....mniam :ico_ciezarowka:
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2012, 15:24 przez Qanchita, łącznie zmieniany 1 raz.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

28 kwie 2012, 15:24

Ja zamierzam rodzić w Żeromskim to chętnie bym wysłuchała opini na ten temat :-D bo z internetowych to ponoć super, moja znajoma tam rodziła i też mówiła ze opieka okołoporodowa i po super :-) wiec jak bym miała opinie z pierwszej ręki to ejszcze lepiej :-D
już wiem :-)
Faktycznie w Żeromskim opieka godna polecenia. Tylko że tam jest (ostatnio był ) remont który miał się już jakiś czas temu zakończyć. Więc musiałabyś się dowiedzieć czy przyjmują na porodówkę.
Jeszcze dobre opinie ma Ujastek.
Jak będziesz rodzić to sprawdzimy gdzie akurat na praktykach będzie kuzynka to w razie czego będzie miała cię na oku. A naprawdę dziewczyna jest super :-D jak opowiada o swojej pracy to oczy jej błyszczą i z takim entuzjazmem

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 kwie 2012, 16:32

moni26, remont zakonczony pytałam lekarza mojego bo tam pracuje :-D może trafi tam akurat na mój poród :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 kwie 2012, 19:15

kupiłam w Lidlu koszulę nocną do karmienia:)
a to akurat w tym tygodniu wyszła? Czy z jakichś starej dostawy? Bo sama chętnie bym kupiła :ico_sorki: a za ile była?

Ja cały dzień się leniłam. Prawie cały dzień na dworze rewelacja tak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: po buty nie musiałam w końcu jechać bo moja mama kupiła ja zobaczyłam w internecie i powiedziałam jakie a rozmiar idealnie trafiony :ico_brawa_01:

Kasiala zazdroszczę Ci Krakowa. Ja ostatni raz byłam pewnie w podstawówce na wycieczce szkolnej. No i tak się zbieram zbieram i nic nie wychodzi :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 kwie 2012, 19:49

a to akurat w tym tygodniu wyszła? Czy z jakichś starej dostawy? Bo sama chętnie bym kupiła :ico_sorki: a za ile była?
Raczej w poprzedniej gazetce była, bo teraz nie widzę. No i ostatnie kilka sztuk było. Różowe takie zwykłe i w brązie takie w sam raz do karmienia...nawet krój na brzuszek ciążowy/pociążowy pasujący:) A zapłaciłam 31,90:)

Jejku...jeszcze lata nie ma a ja już mam dość :ico_noniewiem: Lubię ciepło ale jestem wykończona. Wzięłam się za pranie kolejnego Jolkowego fotelika, mycie mebli ogrodowych bo sfatygowane po poprzednim sezonie i już nie mogę :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość