malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

05 lut 2011, 18:08

witam i ja
Krzys juz ma tylko stan podgoraczkowy, Kasia jak na razie zdrowa i oby tak zostalo :ico_sorki:
a tak poza tym to ok :-D

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

05 lut 2011, 23:24

hejka

Ania-84 miło że o mnie pomyślałaś :ico_wstydzioch:
Tak mam zamiar wrócić do pracy ale w czerwcu lub we wrzesniu, tak wiec troche czasu jeszcze zostało.
Pięknie przybiera na wadze twój Szymuś.
I jak tam poszło autko?
malgoskab, super że Krzysia juz choroba opuszcza.
U nas rozchorowął siemój mąż, mam nadzieje ,że nie zarazi małego ani mnie.
Monia ale Twoja Majeczka pięknie urosła :ico_brawa_01:
A na powrót laktacji to najlepszy spokój i jak najczestsze przystawianie małej do cyca lub pobudzanie laktatorem.

Dzisiaj była u mnie AgaSza i bardzo miło spedziłam dzień. Troche sobie pogadałyśmy o dzieciaczkach a czas upłynłl w błyskawicznym tempie.

Apropos pogody to ja już wolę mróz i śnieg niż takie niewidomo co. :ico_sorki:
Wcześniej to chodziłam na spacerki ale dzisiaj przy tym wietrze to mozna było tylko pomarzyć.

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

06 lut 2011, 22:41

Cześć wieczorną porą :)

Mała już śpi, w ogóle ładnie zasypia sama od jakiegoś czasu... troszkę kosztowało mnie i ją to nerwów ale szybko nam udało się to opanować :) w przyszłości będzie i jej i zarówno mnie łatwiej z usypianiem. Pośpiewałam kołysankę po kąpieli przy karmieniu i jak czekałam że sie jej odbije. Położyłąm do wyrka, puściłam melodyjke przy której zasypia, dałam buzi w czółko, pogłaskałam po główce i wpadła w głęboki sen :)

wiecie co, zastanawia mnie tylko to, że ona od jakiegoś czasu budzi się rano ok 8 (jak zwykle), ale niespokojna. stęka, jakby kupę robiła a nie robi jeszcze, z wysiłkiem puszcza bączki, jest zdenerwoaana, czasem krzyczy. nawet po jedzeniu bezpośrednio to robi, strzela nóżkami a potem jej się ulewa.. i rano tak ma. potem zrobi kupkę (ok. 10-13) i jest spokój. Czemu ona tak ma, Wasze Dzieci też tak mają?

Dobrze, ze niedługo mam wizyte u pediatry to spytam na pewno o to... kolki nie ma. może po prostu boli ją brzuszek? ale żeby odziennie rano o tej samej porze...? :ico_puknij:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

06 lut 2011, 23:20

wiecie co, zastanawia mnie tylko to, że ona od jakiegoś czasu budzi się rano ok 8 (jak zwykle), ale niespokojna. stęka, jakby kupę robiła a nie robi jeszcze, z wysiłkiem puszcza bączki, jest zdenerwoaana, czasem krzyczy. nawet po jedzeniu bezpośrednio to robi, strzela nóżkami a potem jej się ulewa.. i rano tak ma. potem zrobi kupkę (ok. 10-13) i jest spokój. Czemu ona tak ma, Wasze Dzieci też tak mają?
moze to po prostu jej urok,
a jesli chodzi o stale godziny to u nas jest podobnie z tym starszym - stale poory jedzieni i robienia kupy, wiec chyba tak dzieci maja

[ Dodano: 2011-02-08, 08:13 ]
gdzie jestescie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

08 lut 2011, 13:29

heloł :-)

u nas stara bida :ico_oczko: Ja obzeram sie ciastkami, maz bez przerwy pracuje, Mati chory, ma okropny kaszel, a Maja guga i chichra sie na potege :-) Juz fajna taka kumata jest, ze nie wiem :-)

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

08 lut 2011, 15:33

Juz fajna taka kumata jest, ze nie wiem
moja tez taka slodka jest :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

08 lut 2011, 19:17

heloł

u nas tez jakoś powoli leci
ja co drugi dzień dostaje deprechy :ico_noniewiem:
krzysiu długo w pracy, teraz jeszcze bedzie ten nasz samochód robił i w ogóle go nie bedzie :ico_noniewiem:
igor w domu biedka sie kisi
zimno u nas i wieje ostatnio i na dwór nie za bardzo żeby wyjść :ico_noniewiem: a zapowiadają -15 stopni


spadlamznieba, mi sie wydaje, że to taka jest jej natura
Szymek mi jakiś czas robił kupy o stałej porze a teraz bardzo różnie
także mi sie wydaje że wszystko ok
Ja obzeram sie ciastkami, maz bez przerwy pracuje
no to u nas jest identycznie
tez sie wiecznie obżeram, podżeram
wiem, ze nie mogę bo mi dupsko urośnie ale jakoś to silniejsze ode mnie :ico_puknij:


szymek śpi i je,dziś nawet mnie mile zaskoczył bo super śpi. Bałam sie jak zareaguje bo w ndz i wczoraj sobie podjadłam słodkiego bo byliśmy u babci krzysia na imieninach ale jest dobrze
a Maja guga i chichra sie na potege :-) Juz fajna taka kumata jest, ze nie wiem :-)
_________________
no szymek też pomału zaczyna sie śmiać
wystarczy, że go zagadam to tak mi ładnie odpowiada "a", ładnie sie patrzy i ślicznie uśmiecha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-08, 18:18 ]
monia śliczne zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaka ona słodka w tej kokardzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-09, 10:02 ]
witam

stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla wszystkich :-D

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

09 lut 2011, 15:02

stawiam dla wszystkich
dzieki przyda sie
jakos ostatnio strasznie zmeczona jestem, przez kilka dni z rzedu zasypiam z dzieciakami i itylko kolo polnocy sie budze zeby sie umyc i wskoczyc w pizam i spie dalej , nawet nie pamietam jak mnie W budzi - porazka jakas :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

09 lut 2011, 15:30

czesc dziewczyny.
Jestem wsciekla....wczoraj filip mial isc z mlodym do lekarza okazalo sie, ze musi jechac do Czestochowy. Wrocil strasznie pozno. Dzis mial z mlodym isc po pracy, ale znow go wysylaja tym razem do Raciborza oczywiscie nie w godzinach pracy tylko do pracy :ico_zly: :ico_zly: wkurzylam sie i powiedzialam, ze takim razie ma teraz sie wyrwac i jechac z mlodym do lekarza bo on strasznie kaszle, boje sie, ze to zapalenie oskrzeli.
Wiec pojechali. Czekam jak na szpilkach.
Mnie juz tez gardlo pobolewa i modle sie by Maja nie zlapala.
W sobote mamy wizyte z nia u neurologa i lepiej zebysmy poszli a nie chorowali :ico_zly:
Mam juz dosc, ciagle sama z dzieciakami :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
no szymek też pomału zaczyna sie śmiać
wystarczy, że go zagadam to tak mi ładnie odpowiada "a", ładnie sie patrzy i ślicznie uśmiecha
cudne to chwile :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
monia śliczne zdjęcie w podpisie jaka ona słodka w tej kokardzie
dziekuje bardzo kochana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

malgoskab, zazdroszcze ci, ze mozesz pospac. Ludzie ja to wogole nie sypiam :ico_placzek:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

09 lut 2011, 17:45

opiekunka zrezygnowala
zmienil jej sie plan zajec na uczelni i zostalam sama z dzieciakami :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość