Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 kwie 2011, 11:54

hej dziewczyny. Ja jestem z dziećmi u mamy, odpoczywam i ćwiczę :-D

za 2 miesiące Mata :ico_tort: :ico_brawa_01:
u nas wszystko w porządku :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

28 kwie 2011, 14:52

hej dziewczyny ja z doskoku i lece zaraz Was doczytywac ;)
Malutka wczoraj poltora godziny sie zanosila od bolu brzuszka i na nic masowanie sie zdalo- jak sie uspokoila to pojechalam szybko do apteki ze znajomym kupilam plantex i espumisan :ico_sorki: bo tak mi doradzila farmaceutka :ico_sorki:

co do chorob to ostatnio M przerabial grype zolodkowa :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-04-28, 14:53 ]
za 2 miesiące Mata :ico_tort: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 kwie 2011, 15:09

witam
jateż na chwilkę o zaraz obiad dla męża bo póżniej z Mikołajem do dentysty leci!
co do chorob to ostatnio M przerabial grype zolodkowa
to pewnie Julka załapała od niego grypę jelitową..i tak jabrzuch boli..

święta mineły szybko i obficie...ja jem już wszystko a karmię piersią tylko-pomału zaczełam próbować po trochu smażonego,majonezu ,śmietany nawet pepsi pół szklanki wypiłam9bo jestem uzależniona od niej-zresztą całą ciąże byłam) i mała nie miała i nie ma kolek!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

idę was poczytać!!

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

28 kwie 2011, 22:35

hej

my dziś cały dzień na podwórku, kupiłam dla nas lotki by się nie nudzić i mieć co rzucać, i jeszcze kupiłam kredy do malowania po ulicach dla dzieci i dla nas paletki z piłeczką , więc w pełni wykorzystujemy sprzęty :-D

Pinko jak tam po wizycie??
Nell dziś też załapała katarek

Agniecha jak tam dostałaś więcej wolnego??

Blanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 2mc niech zdrowo rośnie Mateusz :-)
ćwicz i odpoczywaj, korzystaj z tego co się da :-)

Tynusz oby szybko minęły dolegliwości brzuszkowie u Julki :ico_sorki: :ico_sorki:

anijka, ja też jem już prawie wszystkie jedynie na co jeszcze uważam to dużą ilość cebuli i fasoli , a marzy mi sie taka jajecznica z cebulka :ico_haha_02:

Dziewczyny wstawcie zdjęcia jak rosną wasze pociechy
bo moje zdjęcia możecie zawsze na blogu zobaczyć
no i zapraszam na wpis świąteczny
www.ksyniaki.dzidzi.pl

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

29 kwie 2011, 07:10

No cóż urlop.....MAM DO 16 LIPCA !!!! :ico_brawa_01: Dziś dentysta z Luckiem ciekawe jak tym razem zniesie ? :ico_noniewiem:
pinko powiedz czy Ci sie udało wyczyścić nosek no i co u lekarza?Blanka26, anijka, Tynusz1, dobrze ,że chociaż na chwilkę wskoczyćie by nam powiedzieć co u Was Miłego dnia wszystkim uciekam zaprowadzić synka do szkoły papapa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 kwie 2011, 09:58

@gniecha, dziękuję Ci bardzo, to rzeczywiście pomogło, zaczął lepiej oddychać. :ico_sorki:
za 2 miesiące Mata :ico_tort: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kupilam plantex i espumisan :ico_sorki:
ja też to mam i planteź zawsze używam jak się kolka pojawia i rzeczywiście pomaga.
tylko-pomału zaczełam próbować po trochu smażonego,majonezu ,śmietany nawet pepsi pół szklanki wypiłam
ja też takie rzeczy jadam już i kapustę nawet jadłam na obiad i bigos na święta i mały też nie miał kolki. Chyba mu już przeszły :-)
Pinko jak tam po wizycie??
Stasiu dostał syropek, nie jest z nim źle, ma katar, ale dolne drogi oddechowe są czyste. To najważniejsze ;-)
Dziewczyny wstawcie zdjęcia jak rosną wasze pociechy
cosik poszukam i wstawię, może na długi weekend będzie troszkę więcej czasu.
No cóż urlop.....MAM DO 16 LIPCA !!!! :ico_brawa_01:
no to super :-) :ico_brawa_01:
pinko powiedz czy Ci sie udało wyczyścić nosek no i co u lekarza?
tak tak, udało mi się i bardzo Ci dziękuję :ico_sorki:

My już dzisiaj czujemy się o niebo lepiej. Ula już mówi normalnie, katar jeszcze ma, ale już tak nie kaszle i chrypka jej zeszła. Ja jeszcze chrypkę mam, ale już mnie gardło nie boli i nie męczy mnie tak kaszel. Mój mężuś tylko coś nie może wydobrzeć, choć to on zapoczątkował chorobę. Ciągle kaszle i to tak porządnie, poszedł do lekarza na 9:45. Mam nadzieję, że ta wizyta coś mu pomoże i zacznie zdrowieć. Od wczoraj do pracy nie poszedł, bo taki słaby.

Mieliśmy w planie jechać jutro do teścia koło poznania, ale zastanawiamy się, żeby go nie zarazić. Pewnie decyzję podejmiemy wieczorem.

[ Dodano: 2011-04-29, 10:01 ]
Manenka, ale super Wasze zdjęcia, wydaje mi się, że Nell do Ciebie podobna baaardzo :-) Śliczne masz dzieciaczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

29 kwie 2011, 13:52

Witam Kochane :-D My dotarliśmy przedwczoraj wieczorkiem :ico_brawa_01: Tak się bałam tej drogi, ale dziewczynki były świetne :-D Zuzia jadła i spała, a Oliwka też większość przespała, dopiero jak jechaliśmy przez Polskę, to planowała co z kim będzie robić jak dojedziemy :-D
Jutro znów w drogę - jedziemy w góry z wielką rodziną :ico_haha_01: - a jak tak nie lubię jeździć :ico_noniewiem: no nic, czasem robi się komuś przyjemność :-)
Fotki tez pewnie zrobimy dopiero na wyjezdzie, na razie nie mozemy sie nagadac z siostrą i mamą :ico_brawa_01: , no i oczywiście rodzinka nie może się nawierzyć dziewczynkami :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

30 kwie 2011, 06:09

to pewnie Julka załapała od niego grypę jelitową..i tak jabrzuch boli..
to akurat niemozliwe bo ona juz przed jego choroba plakala jak oddawala gazy ale nie az tak

jakie Nell ma wloski dlugie :ico_brawa_01:

tutaj sie siluje
Obrazek

Obrazek

Obrazek

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

30 kwie 2011, 07:50

Tynusz1,Po pierwsze jaki ty ranny ptaszek jesteś a Julkę masz śliczną a te oczy no chłopcy będą szaleć za tymi czarnymi oczkami pinko, cieszę się ,że mogłam być pomocnamanenka, zdjęcia bombowe a Nell ma czadowe włoski ,a rodzinka jak z obrazka miło się ogląda i czyta taki blog.

A ja dostałam z Polski Plantex duo a synuś nie ma kolek hehe ,ale nigdy nic nie wiadomo po za tym siostra w ciąży więc może i jej się przyda .Bo tutaj nie mają nic takiego naturalnego tylko lek na wzdęcia coś jak espunisan ,ale jak pomaga to wolę naturalny sposób.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

30 kwie 2011, 09:56

Ona jak na razie ma niebieskie oczki ;p jakos ta na zdj wyszly ciemno

[ Dodano: 2011-04-30, 17:21 ]
ja zaczelam zakldac czapeczke Julci na czas snu bo gdy kreci glowa to podwijaja jej sie uszki i nie chce aby miala odstajace :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość