Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

21 cze 2011, 08:19

hej

Młoda własnie zasnęła to ja korzystam i wpadlam na chwilę, zaraz pewnie prąd odłączą.
no nawet nie gadaj, moj zapisał sie na prawo jazdy na motor
mój mąż też planuje, ale w przyszłym roku robić, pełen entuzjazm i zapał, jakoś tego nie podzielam :ico_noniewiem: , ale skoro to mu radość daje to niech ma :-)
Wczoraj Filip sie wkurzal bo ja go na brzuch a on z brzucha na plecy pare razy pod rzad... zalapal system. Tylko ze on od glowy zaczynal a za nia cala reszte ciala ciagnal
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas zmieniły sie plany chrzcinowe :ico_sorki: , zdecydowaliśmy się na niedzielę :-) , dziś bede załatwiać obiadek, ewentualnie deserek w knajpie, a reszta imprezy będzie w domu :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 cze 2011, 08:47

witam

sukieneczka mi się podoba nawet bardzo,ale ja bym sama kupiła właśnie skromniejszą jak emilia7895,pod to body i też by ładnie wyglądała,ale że chrzestna taką wybrała to nie będę narzekać :ico_oczko: a Hani pokazałam bo torba z całym zestawem na wierzchu stała i byłą ciekawa i ciągle chce te ciuszki bo by swoją Amelusię (lalkę) ubrała :ico_sorki: no ale rozumie,że po chrzcinach dostanie (ale tylko buciki) :ico_oczko:

dla chłopaczków to widziała fajne garniturki na chrzest białe i czarne :-D

mała marudzi do spania to lecę ją nakarmić :ico_sorki:

no i dzisiaj na 12 mam fryzjera,mąż mi zafundował i zajmie się dziećmi w tym czasie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 cze 2011, 09:15

Witam,
u nas trochę kiepsko w nocy. Mateusz zbudził się przed 4 i nie chciał usnąć. Jak zasnął to spał do 5.45 i znowu chciał jeść. D go uśpił bo jak jakaś drugi dzień senna jestem i nie wiem jak się nazywam. Młody śpi :ico_sorki:
Aniu to super, że z fryzjerem się udało. Zmieniasz kolor czy ścinasz jeszcze?
Zmykam wysuszyć głowę zanim maruda się obudzi.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 cze 2011, 09:52

Murchinson może Mateuszek w dzień się wysypia i szybciej wstaje rano?

a z włoskami to obcinam i kolorek robię :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 cze 2011, 09:57

czesc

u nas nocka ok, ale ja ostatnio tez ciagle niedospana chodze
dzis P ma 2 zmiane, zreszta do konca tygodnia tak bedzie pracowal, tylko sobota wolne, bez sensu :ico_olaboga:

co robicie na obiad?

zajrze potem

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 cze 2011, 10:01

co robicie na obiad?
sosik z piersi kurczaka z warzywami,ziemniaczki i dla męża mizeria a dla mnie jabłko z marchewką :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 cze 2011, 10:46

cześć :-)

:ico_tort: za 3 tygodnie mojego pierdzioszka :-D
wczoraj zjadł o 23:30, później o 3 i 6 :ico_brawa_01: teraz śpi od godzinki, więc mam trochę czasu, zaraz siebie ogarnę, jak wstanie to pójdziemy na spacer bo póki co ładna pogoda.
Dziś Mateusz jak go położyłam na brzuszku to sam przekręcił się na plecy. Sądzę, że udało mu się to bardziej przez przypadek niż z chęci Zarzucał nóżką aż się udało.
super :ico_brawa_01:
Wiecie, mój mąz napalił się tak na skuter, ze wczoraj w końcu pojechał kupić, oczywiśie teraz jeździ, faceci to normalnie duże dzieci
mój był tak napalony na motocykl, dopóki nie rozbił się na motocyklu kuzyna, na szczęście po wypadku mu przeszło :ico_sorki:
Wczoraj Filip sie wkurzal bo ja go na brzuch a on z brzucha na plecy pare razy pod rzad... zalapal system. Tylko ze on od glowy zaczynal a za nia cala reszte ciala ciagnal
mały cwaniaczek :-D

Ania to koniecznie pochwal się nową fryzurką :-D

Emilia my dzisiaj chyba wątróbkę zrobimy, bo całą ciążę nie jadłam i tak mam jakoś ochotę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 cze 2011, 11:07

Hejo ja na obiad mam grochowke dzisiaj.

A zapomniałam wam napisac ze w sobote moja szwagierka urodziła i dzisiaj wychodzi do domku, ciekawe jak to bedzie, pewnie jak zawsze bedzie sie zle czuła i nie bedzie nic robiła :ico_olaboga:

To juz trzeci chłopak u nas w domu :-D

[ Dodano: 21-06-2011, 11:08 ]
markotka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: za trzy tygodnie maluszka :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 cze 2011, 11:47

Wiola dzięki :-D no ciekawe jak to będzie z Twoją szwagierką :ico_oczko:

Dziewczyny myślałyście o prezentach na dzień ojca od maluszków? Chciałabym coś kupić mojemu mężowi w imieniu Krzysia, ale nie mam pomysłu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 cze 2011, 12:50

Dziewczyny myślałyście o prezentach na dzień ojca od maluszków? Chciałabym coś kupić mojemu mężowi w imieniu Krzysia, ale nie mam pomysłu :ico_noniewiem:
wiesz tez o tym mysle i co roku kupywałam, ale teraz jestem zła bo ja nic nie dostałam na dzien matki, mimo ze podwojnie go obchodze.
Tylko tesciowa mi dała laurki zrobione w przedszkolu a moj M jak zwykle nie wpadł na zaden pomysł.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość