Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

17 cze 2012, 14:10

Cezary niezależnie o której idzie spać wieczorem, budzi się mniej więcej o tej samej godzinie rano.
to u mnie mala prawie zawsze chodzi spac o 22 a budzi sie o ok 6 czasem o 7 a czasem o 5 !!!!

dzis wstala o 5 rano i nie chciala spac !! odlozylam ja do lozka to sie wkurzala i kopala drapala przescieradlo . nom stop przewracala glowe z boku na bok i wydawala taki tlumiacy krzyk... jak szaleniec jakis :ico_szoking: wstalam zabralam ja i polozylam miedzy nami w naszym lozku od razu sie uspokoila i zaczelo sie " agu agu" :-D i " mamama" :ico_haha_01:

[ Dodano: 17-06-2012, 14:43 ]
a tak w ogole to ja mam brazowe plamienia od wczoraj .. w tym terminie powinnam miec teraz @ ale skoro karmie piersia to nie wiem juz co sie ze mna dzieje :ico_zly: :ico_zly: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

17 cze 2012, 16:53

Kingoza, karmienie wcale nie jest gwarancją braku @. Moja znajoma normalnie dostała 1 miesiączkę 6 tygodni po porodzie (karmiąc wyłącznie w 100% piersią). Różnie może być.
Położna mi mówiła, że jak po tych 6 tyg połogu wystąpi zwykłe krwawienie, to jest to miesiączka.
Ale ty piszesz o plamieniu... brązowym... to w sumie nie wiadomo nic.


Piszecie o porach spania. Mój Jaś nie ma stałych pór... póki co.
Teraz np. śpi już 4 h (dla odmiany po wczoraj i przedwczoraj kiedy to nie spał ciągiem tylko po 5-10 minut)... no i nie wiem.
A w nocy... budzi się jak w zegarku co 3 godziny. Różnie to jednak wypada.
Dzisiaj w nocy o 11, 2, 5 i potem często popijał... tak do 7:30 już byłam na "czuwaniu" non stop.

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

17 cze 2012, 20:17

Martalka, u nas tak samo z porami spania jak u Twego Jasia...

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

17 cze 2012, 21:29

Położna mi mówiła, że jak po tych 6 tyg połogu wystąpi zwykłe krwawienie, to jest to miesiączka.
ale ja juz mialam okres... 15 maja a 30 maja mialam znow takie plamienia 2 dni i teraz znow ale sa skape

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

17 cze 2012, 22:05

hej

Dawidowi zaczełam dawac jedzonko od 3,5 m a Patryczkowi jak skończył 4 miechy...czy za wczesnie..myśle ze nie :ico_oczko: . Obaj po wczesniejszej konsultacji z pediatrą :ico_oczko:

ja przymierzam sie do gotowania, ale jak na razie szukam najbliższego sklepu ze zdrową żywnością :ico_haha_02: . Potem bedę warzywa z własnego ogródka :-D

czy myślicie aby od razu do chemi go przyzwyczajac...przecież wszędzie i wszystko jest nafaszerowane :ico_szoking:

Dawid ma 4 latka i nadal sie budził w nocy...teraz śpi z tatą to przesypia całe na szczęscie :-) . Jako niemowlak potrafił mimo ze był najedzony budzic sie nawet co 1,5 godziny :ico_olaboga: było to baaaaaaardzo wyczerpujące. Aż do roczku. Po roku poszłam do pracy i nie miałam sił wstawac to brałam go do nas i tak spał az do rana...az przyzwyczaił sie przychodzic do nas co noc. Ale byłam za to wyspana w pracy....bo początkowo korzystałam z okazji i drzemałam sobie w kącie. Ale ileż mozna :ico_haha_02:

Patryk jest bardziej łaskawszy. Budzi raz czasem dwa razy. Za pierwszym razem wystarczy dać smoka, za drugim musze dać cycę.

Patryk zasypia 20.30-21. I wtedy mam czas na odprężenie...nie wyobrazam sobie aby męczyc sie do 23! Zreszta Patryk jest tak padnięty ze nie wytrzymalibysmy z nim do tej godziny.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 cze 2012, 09:45

dzwoneczek82, u nas nie dział§a wspólne spanie
ona nie chce z nami spać

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

18 cze 2012, 16:03

My dzisiaj po pierwszym szczepieniu..., narazie ok. Młody waży 5920 g :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

18 cze 2012, 19:33

witamy .. my jutro uciekamy na wies az do niedzieli.. :ico_oczko:

biniu_s, piękna waga

ja musialam sobie zakupic dzis muszel laktacyjne ... takie co zbieraja pokarm bo jak karmie jedna to druaga zalewa mnie tak ze nawet recznik w minute przemaka.. tyle tego leci na wkladki nie wyrabiam ..... i zakupilam to... zbiera sie elegancko mleczko w pojemnik..mozna je wykorzystac zamrozic itp ale ja wylewam bo mam tego az nad :)

mloda na dworku spi extra, poranki u nas sa wyczerpujace, mala marudzi placze...
wogole nie chce prawie spac, na rekach owszem odloze do lozeczka 10 minut pyk obudzona..

jutro z rana wyjezdzamy wiec juz dzis stawiam :ico_tort: bo mloda jutro konczy juz 3 tygodnie :ico_brawa_01: allllle ten czas zasuwa !!!!

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

18 cze 2012, 21:54

Sylwia, to super że Lenka lubi spać na dworze, mój tak nie bardzo, woli w domku w łóżeczku niż we wózku.

Ciekawe jak ten mój młody przetrwa noc, nóżka spuchła okropnie - rumianek niby złagodził. Pojawiła się gorączka 38 - czopek pomógł. O 21 wykąpany i napity zasnął.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

18 cze 2012, 22:24

narazie ok. Młody waży 5920 g
kawał chłopa :ico_oczko: :ico_brawa_01:
bo mloda jutro konczy juz 3 tygodnie
szczerze az spojrzałam na Twoj suwaczek... :ico_szoking: a mi sie wydaje ze pare dni temu urodziłaś :-)
Pojawiła się gorączka 38 - czopek pomógł. O 21 wykąpany i napity zasnął.
spokojnej nocki dla was życze

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość