Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 kwie 2008, 18:47

Małgorzatka pisze:ogólnie się czuje w drugiej o niebo lepiej
:ico_brawa_01: no to bardzo dobrze nie ma to jak byc w ciazy i miec dobre samopoczucie :ico_oczko: ja sie tylko martwie tym ze tyje :ico_placzek: bo mi sie wydaje ze za szybo i jak terz tyje to co bedzie pozniej :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

19 kwie 2008, 19:10

pewne jet to że każda ciąża je inna, ja przy pierwszej wymiotowałam prawie po wszystkim przez ponad trzy miesiące, nie miałam żadnych zachcianek a raczej jadłowstręt i zmuszałam się żeby cokolwiek wcisnąć po za tym chodziłam jak naćpana i ludzie dziwnie mi się przyglądali, teraz oczywiście też przeszłam swoją gehennę z wymiotami,ale jakby w mniejszym nasileniu ale jestem bardziej wyczulona na zapachy, ale najgorsze jest to, że notorycznie wszystko przesalam, a wcześniej raczej było odwrotnie. zachciewajki mam różnego formatu od pizzy i chipsów po tuńczyka i lody w róznych połączeniach i porach
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-19, 20:16 ]
na próbę wkleiłam suwaczek, ale napiszcie moje mądre koleżanki jak wkleić zdjęcia bo za cholerę nie mogę,próbowałam w profilu ale nic z tego nie wyszło :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

20 kwie 2008, 15:19

Małgorzatka, to super!!!! mam nadzieje ze i u mnie tak bedzie.... :ico_sorki: ja bardzo chcę mieć 3 dzieci, najlepiej jedno po drugim, ale po tych 6 tygodniach makabrycznych wymiotów (od 6 do 12 tc), duch we mnie osłabł....chociaż powoli zapominam już o tym koszmarze, nadal jestem bardzo slaba i ciągle brakuje mi 5 kilo do wagi sprzed ciąży.
mikkado1, musisz zarejestrowac sie np na www.fotosik.pl i tam dodac zdjecie. Wyświetla Ci sie kody BBC na forum, które skopiujesz i możesz wkleić sobie w podpisie lub treści posta
mmarta81, ale Ty chyba chuda byłaś przed ciążą? Z tego co wiem najlepiej przytyć nie więcej niż 20% wagi sprzed ciąży....
wiola85, super że tak dobrze się czujesz!!!! powinnaś, bo przecież niedługo twój WIELKI DZIEŃ!!!!! :ico_brawa_01: nie mozesz przeciez wyglądać jak wypłosz.... :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 kwie 2008, 16:41

zirca pisze: musisz zarejestrowac sie np na www.fotosik.pl
nie koniecznie ja wgrywam fotki przezhttp://www.imageshack.us/
zirca pisze:ale Ty chyba chuda byłaś przed ciążą? Z tego co wiem najlepiej przytyć nie więcej niż 20% wagi sprzed ciąży....
no ale ja bym nadal chciala byc chuda a sie niedaje :ico_placzek: i jak mam przytyc 12-14kg jak juz przytylam 5kg :ico_placzek: mam nadzieje ze wiecej niz te 12 nie przytyje bo to bedzie masakra :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 kwie 2008, 16:55

mmarta81 pisze:ja bym nadal chciala byc chuda a sie niedaje i jak mam przytyc 12-14kg jak juz przytylam 5kg mam nadzieje ze wiecej niz te 12 nie przytyje bo to bedzie masakra

A ja jakos waga sie nie przejmuje, wiem ze musze przytyc, bo to jest normalne, a czas pokaze ile to bedzie kilogramów :-)
Najwazniejsze jest zeby dzidzia urodziła sie zdrowa i zrowo rosła :ico_haha_02: a znajac zycie pewnie da mi popalic jak sie urodzi wiec moze szybko zgubie ten tłuszczyk :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

22 kwie 2008, 13:29

wiola85, święte slowa....mmarta81, nie gadaj że jestes gruba, bo i tak nie wierzę :ico_oczko: pikna babka jesteś i tyle. Nawet jak przytyjesz troche wiecej, to dzidziuch i tak wszystko z Ciebie wypompuje :ico_oczko: mam znajome które przy wzroście 160-165 tyły 20 kilosów, a miesiąc po porodzie nie było już po tym śladu.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 kwie 2008, 15:47

zirca pisze:mam znajome które przy wzroście 160-165 tyły 20 kilosów, a miesiąc po porodzie nie było już po tym śladu.
:ico_noniewiem: no ja tez mam takie znajome...ale wiesz zawsze chce sie przytyc jak najmniej.U mnie dzisiaj sliczna pogoda i kuplilam sadzonki pelargonii :-D posadze w doniczkach w wezme do nowego domku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 kwie 2008, 16:39

Witam, własnie wrociłam od lekarza, na szczescie wszystko jest dobrze :-D Musze sie tylko wybrac na badania: krew, mocz i takie tam :-)
Az sie dzisiaj zdziwiłam jak mi zmierzyły cisnienie miałam 140/70 jak dla mnie wysokie, bo zazwyczaj mam duzo nizsze.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 kwie 2008, 19:00

wiola85 pisze:Az sie dzisiaj zdziwiłam jak mi zmierzyły cisnienie miałam 140/70 jak dla mnie wysokie, bo zazwyczaj mam duzo nizsze.
:ico_oczko: ale w ciazy to calkiem dobre cisnienie wiec nie masz sie co denerwowac
wiola85 pisze: na szczescie wszystko jest dobrze
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i tak trzymac do pazdziernika :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

22 kwie 2008, 20:05

mmarta81, no co Ty? takie ciśnienie jest normalne???? ja zawsze mialam mocne niedociśnienie i teraz jak mam 120/80 to mnie czasem głowa boli....a co by się działo z takim????????? :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość