Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 maja 2009, 15:14

ale jestem na bieżąco
- yhy,to dobrze :-D Tylko jak jakas wizyte zaliczysz,to melduj poslusznie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

anetka607, oj kochana to gdzie ty sie wystawialas na zimno ztym pecherzem :ico_oczko: Dobrze,ze to pecherz a nie dzidzia :-D

Moja znajoma jest po 30-stce i tez odstawila leki na padaczke i stara sie o dziecko,lekarz nie byl zachwycony ale ona sie uparla,chce zeby dzidzius poczal sie nie obciazony lekami.My matki duzo zniesiemy dla naszych dzieci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

29 maja 2009, 16:53

My matki duzo zniesiemy dla naszych dzieci
to prawda :) podziwiam te wszystkie kobiety. Są bardzo silne i na pewno ciąża wiele je kosztuje...

jakieś dziś mam lęki o Dzidziusia :ico_noniewiem: niby się staram i wiem że robię wszystko żeby było ok ale sama nie wiem...już tak bardzo chciałabym być w II trymestrze...czasie biegnij szybciej :ico_sorki:

zastanawiam się czy nie kupić takiego urządzanie do słuchania bicia serduszka u
dziecka...

Na szczęscie zaraz wraca Mąż i może wszystko zacznie wyglądać inaczej...

szkoda że nie mam bliskich spotkań z muszlą... nie mam prawie żadnych obiawów... :ico_placzek: czy to źle?

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 maja 2009, 17:24

szkoda że nie mam bliskich spotkań z muszlą... nie mam prawie żadnych obiawów... czy to źle?
:ico_szoking: to ktos tego dobrowolnie chce?? dziewczyno zamien sie ze mna!! ja rzygam non stop,po przejsciu paru metrow dysze jak parowoz, mdli mnie od wszytskiego, jestem wiecznie senna i padnieta.... wiele bym dala za normalne samopoczucie :ico_chory:
dzis mi brzuch wywalilo :ico_szoking: nie wiem czemu :ico_noniewiem:
no i umowilam sie w koncu na usg!!! musze zaplacic 65 zl ale to i tak tanio...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 maja 2009, 18:06

czasie biegnij szybciej
- masz te same mysli co ja :ico_szoking: Wczoraj jak caly dzien minal mi bez zadnego ciazowego objawu,to wieczorem kladac sie spac juz myslalam,jak to zrobic,zeby isc do lekarza i sprawdzic,czy wszystko ok :ico_puknij: A dzis rano bedac w bliskim kontakcie z muszla,cieszylam sie,bo wiedzialam,ze wymioty = zdrowa dzidzia :-D
czy to źle?
- oczywiscie,ze nie.Niektore kobiety nie maja zadnych objawow,np.moja koleznka jest stworzona do chodzenia w ciazy i rodzenia dzieci :ico_wstydzioch:
wiele bym dala za normalne samopoczucie
- jeszcze troszke,zaczniesz 4 miesiac i bedzie git :ico_brawa_01:
nie wiem czemu
- moze w ciazy jestes :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

29 maja 2009, 18:30

Witajcie :-D
Widzę, że sprawa rozmowy z pracodawcą temat i dla mnie na czasie. Dziś wreszcie się udało i odbyłam tą ciężką rozmowę z szefem. Stresowałam się strasznie, a na dodatek od kilku dni mnie unikał, bo wiedział od sekretarki, że chcę z nim pogadać. Podejrzewam, że jakaś "dobra" koleżanka już go wtajemniczyła w sprawę, bo nie wyglądał na zaskoczonego. Szef zareagował nie najgorzej. Zapytał się tylko o moje plany przed i po urodzeniu dziecka. Typu do kiedy zamierzam pracować i kiedy wrócić do pracy. Ale najważniejsze, że już niczego nie muszę ukrywać i nareszcie swobodnie się cieszyć błogosławionym stanem :ico_haha_01:

Co do mdłości - to zaczynam je mieć w kratkę. Jeden dzień dobrze, następny fatalnie. Ale poranne wymioty są bez zmian.... :ico_wstydzioch: A już myślałam, że ten II trymestr będzie lepszy (na razie się nie zapowiada).
Poza tym od wczoraj boli mnie jajnik (a właściwie od czasu do czasu czuję skurcz). martwię się, bo mój lekarz wyjechał na urlop. A nie chcę brać no-spe..... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

29 maja 2009, 19:13

Shiva mnie też bolało w boku i w ogóle cały brzuch to ginekolog właśnie nospę kazał brać ale może lepiej się upewnij zamin coś weźmiesz.
wiele bym dala za normalne samopoczucie
widocznie tak źle i tak niedobrze. Jak wymiotowałam było mi źle bo to wyczerpujące ale godziłam się z tym, w końcu taka podobno uroda ciąży. Jak przestałam i już dłuższy czas nic to znowu się martwie. Ale jak to Rybka napisała, może być i tak i to nie musi oznaczać że coś jest źle. I będę sobie to wkładać do głowy.

Myślę, że jak będę miała usg za sobą to sie uspokoję i będę mega przeszczęśliwa :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 maja 2009, 19:17

Ale najważniejsze, że już niczego nie muszę ukrywać i nareszcie swobodnie się cieszyć błogosławionym stanem :ico_haha_01:
- :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moj teraz tez najpierw byl lekko zaskoczony a potem zaczal sie smiac,ze bedziemy mieli pierwsze dziecko w OWC,czyli Oddziale Wart Cywilnych,bo ja w wojsku pracuje :ico_wstydzioch:
A już myślałam, że ten II trymestr będzie lepszy
- oj tam,oj tam - Ty to bys chciala z zegarkiem w reku,poczekaj troszke jeszcze tydzien,dwa i bedzie ok :-D

[ Dodano: 2009-05-29, 19:19 ]
I będę sobie to wkładać do głowy.
- amen :-D
Myślę, że jak będę miała usg za sobą to sie uspokoję i będę mega przeszczęśliwa
- to napewno,ja sie nie moge juz doczekac,jeszcze 10 dni :-D

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

29 maja 2009, 19:35

iw_rybka może masz rację, że za bardzo niecierpliwa jestem. Postaram się to zmienić :-) Choć mdłości bym się chętnie pozbyła :-D Moja mama (gdy była w ciąży z moim bratem) wymiotowała do samego końca, dlatego się obawiam, że ze mną może być tak samo...

anusiek póki co będę brała więcej magnezu, dopiero w ostateczności no-spa. Poprzednio mówiłam lekarzowi, że wzięłam jedna tabletkę, bo miałam cały dzień bóle brzucha, ale nie skomentował faktu. Ale im mniej tabletek, tym lepiej :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

29 maja 2009, 20:19

Ja mam dopiero na 19 czerwca czyli za 21 dni ale zaraz będę dzwonić i przekładać termin na wcześniejszy :) nie będę się katować i czekać :-)
ale będzie się działo :ico_haha_02:

hehe teraz USG moim marzeniem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 maja 2009, 20:26

Moja mama (gdy była w ciąży z moim bratem) wymiotowała do samego końca, dlatego się obawiam, że ze mną może być tak samo...
- ja z Andrzejkiem mialam tak samo :-D
hehe teraz USG moim marzeniem
- my wszystkie sie podpiszemy pod tym marzeniem :ico_oczko:

A ja oddalam mojej siostrze wszystkie ubranka,ktore mialam od niej dla Andrzejka,bo ona rodzi w sierpniu i juz powoli rozgladam sie za czym dla naszej dzidzi :ico_wstydzioch: Dzis bylam z tesciowa w miescie i kupilam okazyjnie kilka bodziakow :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość