Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

04 cze 2009, 19:36

bigottka, ja się znów truskawek najadłam ale coś za mną chodzi :ico_noniewiem: na razie zrobiłam sobie herbatkę i siedzę...... może coś wymyślę :-P

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

04 cze 2009, 19:37

No tak i nastała cisza na wątku a jak pójdę spać to dziewuchy się rozgadają i znowu będę pół godziny rano doczytywać :-/
Mogę powiedzieć że dzisiaj pół dnia czuję w końcu motylki w brzuchu albo to są moje flaczki albo maleństwo skończył spać ;-)

[ Dodano: 2009-06-04, 19:41 ]
Jadzia, jak coś wymyślisz to daj znać bo ja nie mam zielonego pojęcia co mogę zjeść truskawki mam w lodówce ale nie mam ochoty. Zjadłabym sobie arbuza, winogrona lub nawet banana ale nie mam w sklepie nie ma też bo chciałam kupić :-/

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

04 cze 2009, 20:28

moni26, ja zawsze robię taka z zupek błyskawicznych Vifon znasz? :-D
znam :-D

[ Dodano: 2009-06-04, 20:29 ]
to ja się żegnam na dzisiaj.

Jutro rano kierunek okulista, więc zajrzę do Was później. Trzymajcie kciuki za nas...

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

04 cze 2009, 20:36

Jutro rano kierunek okulista
ok to trzymam kciuki za okulistę aby się wszystko udało :-P

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 cze 2009, 20:59

witam wieczorkiem :-D
wróciłyśmy od kumpelki,Hania pogryzła jej synusia co jest rok od niej starszy :ico_szoking: normalnie mała terrorystka mi rośnie :ico_szoking:
Jutro rano kierunek okulista, więc zajrzę do Was później. Trzymajcie kciuki za nas...
na pewno będziemy trzymać :-)

bigottka ja ci nie poradzę co masz zjeść,bo sama nie wiem :ico_noniewiem: na razie piję kawkę,a wcześniej wzięłam ketonal bo mnie mocno głowa boli :ico_olaboga:

a mąż już 3 godziny śpi w samochodzie :ico_sorki: dobrze mu tak,niech wymarznie mu dupsko na tym dworze

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 cze 2009, 21:04

moni26, fajna i prosta jest z makaronu ( taki drobny jak ryz) + kukurydza+ogorek konserwowy.Makaron trzeba ugotowac w ziarenkach smaku albo innej tego typu przyprawie,dodac kukurydze,ogoreczek i majonez.Przyprawic do smaku,prosta,tania i smaczna.

Jest tez dobra z kurczakiem. Piers pokroic na drobne paski,pol szklanki ryzu,kukurydza,papryka czerwona ( w drobna kostke),sol,pieprz i 2 lyzki majonezu.
Kurczaczka przyprawic przyprawa do gyrosa,mozna skropic cytrynka,usmazyc na rumiano.Ryz ugotowac z odrobina pieprzu,sola i lyzka oliwy.Polaczyc wszystko razem,dodac majonez i przyprawic do smaku :-D

Albo zwykla z feta,salata lodowa,pomidor,ogorek,papryka i feta. Wymieszac wszystko razem + sos winegret od Knora :-D

[ Dodano: 2009-06-04, 21:06 ]
ja tu jej przepisy dalam a Monia sobie poszla :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

04 cze 2009, 21:20

dobry wieczor :ico_oczko:
ale klikacie :ico_szoking: :ico_szoking:
nadazyc nie mozna :-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

04 cze 2009, 21:39

melduje sie wieczorowa pora :ico_haha_02:
Ja wlasnie po kolacji,tak sie najadlam ze normalnie musialam guzik od spodni rozpiac :ico_wstydzioch: a jeszcze na deser zrobilam truskawki ale chyba juz nie zmieszcze.
Przez to spanie Oli w dzien ze wszystkim jestem opozniona,dopiero teraz ide ja kapac a tak to juz dawno w lozku byla :ico_zly:

Ania pewnie masz racje niech zmarznie i niech tam zdretwieje,jak mu tam lepiej niz z zona wdomu :ico_zly: wcale sie ci nie dziwie ze cie glowa boli.Kurde ale ketonal u mnie to juz ostatecznosc i przewaznie go biore jak dostane ataku jajnikow ze po scianach chodze.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 cze 2009, 21:45

ramonka hej
ale ketonal u mnie to juz ostatecznosc i przewaznie go biore jak dostane ataku jajnikow ze po scianach chodze.
a mi tylko to już pomaga,żadne inne leki przeciwbólowe nie działają :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

04 cze 2009, 21:45

Ania i dobrze mu tak niech sobie pośpi w samochodzie to może odechce mu się zaciągać następnym razem i będzie następnym razem zanim zacznie to się zastanowi czy warto. Najważniejsze to się nie przejmować. Trzymaj się.
Ja właśnie mam zamiar się pomału kłaść spać bo jakoś się dzisiaj nie wyspałam więc do usłyszenia jutro kobietki. Będę tak trochę później jutro bo z rana jadę zawieźć zwolnienie do firmy więc nie będę rano wchodzić dopiero jak wrócę.
Do jutra kobietki gadułki :-P

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot], Yohyoa i 1 gość