lawinia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 03 lut 2010, 11:41

04 lis 2010, 16:10

13 pazdziernika urodzila się przez cc moja córeczka, druga, Amelcia. Jest zdrowa na szczęście, miała 3750 gr i 57 cm. Była ułożona pośladkowo i owinięta pepowiną, dlatego nie mogła naturalnie się rodzić, ale czujemy się dobrze! Gratuluję pociech wszystkim mamusiom!

Awatar użytkownika
ewaaa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 30 kwie 2010, 14:02

06 lis 2010, 15:24

ja tylko wpadam zgłosić że my z maluszkiem już w domku razem..
Mikołąj urodził się 30/10/2010
3600g.....56 długi, przez cc o godzinie 15.00 zdrowy 10 pkt....
:-)

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

16 lis 2010, 13:39

witam listopadóweczki. Moja Wikusia bardzo chciała być listopadówką ale termin był na 20 października a urodziła się 25 :-D także czekałaby pewnie do listopada...

ulamisiula pytałaś jak daję sobie radę z dwójką dzieci. Szymon baaardzo pomaga mi przy Weronice, daje jej butlę, bawi się z nią choć czasami zabiera zabawki i kłótnia na maksa. Teraz Szymek w szkole i jest ciężej bo panny obie i Weronika i Wiktoria prawie zawsze w tym samym czasie głodne albo robią w pampersy... :ico_olaboga:
Piękne fotki Benia i Blanki na 32 stronie :-D na jednym z nich wigląda jakby Ben trzymał na kolankach lalkę :-D
Z suwaczków widzę że chyba podobnie oboje mają urodzinki? :ico_noniewiem: U mnie 26 wrzesień Szymon, 25 październik Wiktoria i 26 październik Weronika :-D
A w tym "jednakowym terminie robienia dzieci" to coś jest. Ja już tyle koleżanek "zaraziłam ciążą" że masakra :-D :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_buziaczki_big:


dziewczyny z tymi wagami usg to różnie bywa... Mnie na 2 dni przed urodzeniem Wiki wychodziło że 3950-4400 a tu guzik, bo ważyła 3680g. A już szykowali nożyce do nacinania mimo że to 3 poród był
i nonono bo sama urodziłam zanim zdążyli się obejrzeć :ico_sorki:

aniawlkp86 poród "na sucho" nie istnieje. Rok temu rodziłam Weronikę i przebijali mi pęcherz płodowy bo skurcze i rozwarcie miałam i było strasznie, a 3 tygodnie temu przy Wiktoriii wody mi odeszły 5 godzin przed urodzeniem małej i nawet nie czułam kiedy... Serio :-D pokazali mi opaskę na rączkę z danymi dziecka i zaznaczonym "c" że córka to mówiłam że może syn bo widziałam jajeczka na usg a oni już mi Wikusię na brzuszku osuszali pieluszką tetrową z nadmiaru mazi płodowych :-D :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2010-11-16, 12:45 ]
wszystkie dzieciątka są słodziutkie. Gratuluję pociech ;)

[ Dodano: 2010-11-16, 13:07 ]
DZIEWCZYNY UTWORZYŁAM WĄTEK O NASZYCH DZIECIACZKACH "BOBASKI PAŹDZIERNIKOWE 2010 ;) " MAM NADZIEJĘ ŻE ZNAJDZIECIE CZAS NA ZAGLĄDANIE NA TAMTEN WĄTEK :-D POZDRAWIAM SERDECZNIE ;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość