buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 lip 2010, 13:26

Gaga z Oliwką nie oprócz zgagi nic mi nie dolegało. A teraz zgagi nie mam tylko ciągle mnie mdli, nawet idąc sobie zaczyna mnie szarpać i np wczoraj to musiałam się nachylić pod drzewkiem i zwymiotować w centrum miasta (wstyd jak nie wiem co). Oj męczy mnie męczy, ale mam nadzieje, że może to na chłopczyka, jeśli tak to zniosę wszystko, bo strasznie bym chciała, żeby żeby to był mały mężczyzna :ico_haha_02: . Zawsze chciałam dwoje dzieci i jakby mi się trafiła parka byłabym przeszczęśliwa. Jeśli się urodzi dziewczynka również będę kochać nad wszystko!!!. Ok zmykam ugotować jakiś obiadek.

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

28 lip 2010, 13:43

A to mój brzuchol

zaległy 12 tygodni
Obrazek

no i 15 tygodni
Obrazek

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

28 lip 2010, 13:46

buzok14, wiesz mnie też jeszcze czasem napadną wymioty ale już bardzo sporadycznie a no i dzisiaj mnie troche mdliło z rana. Wiesz, mi mówili że to różnie bywa z tymi wymiotami ja miałam okropne pierwsze miesiące nie wychodziłam z łazienki prawie że, no ale na słodkie tylko mogłam patrzeć kwaśne nie istniało no i proszę narazie wychodzi dziewuszka z USG, ale skoro Ciebie jeszcze męczą to może faktycznie będzie chłopczyk.

[ Dodano: 2010-07-28, 13:52 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

No to ja też pokaże brzuszek, mój jest z 13 tygodnia teraz już trochę większy jest :-D no i czerwień z nóg też zeszła :ico_sorki: w cieniu jak widać też można sie opalić.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2010, 14:12 przez Agata86, łącznie zmieniany 2 razy.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 lip 2010, 13:57

Agata86 ja mam strasznie słaby cukier, bo tylko 62. I wiesz mimo próśb lekarza, żeby więcej słodkiego jeść to niestety odrzuca mnie na wszystko co słodkie. Kazał mi jeść dużo winogrona tego dużego, ponieważ w nim podobno dużo cukru. Oliwką też tak miałam za niski cukier, nawet wspomagali mnie jakimiś kroplówkami w szpitalu. Podobno zarówno za niski cukier jak i za wysoki powoduje cukrzycę. A co do płci to za jakieś 5 tyg pójdę to się dowiem co i jak. Gaga ale jesteś szczuplutka :ico_haha_02: . Ja nie należę do tych szczuplutkich, i boję się ile będę do przodu pod koniec ciąży, ale jak narazie przez te moje wymioty to leciałam w dół i tak na minusie 4 miałam, a w zeszłym tyg przybrałam pierwszy kilogram, więc tak jakby jestem na minusie 3 :ico_haha_02: . Zobaczymymy jak będzie dalej.

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

28 lip 2010, 14:10

buzok14, no a może spróbuj się jakoś przemóc do słodkich chociaż trochę i w małych ilościach, ja mimo moich strasznych wymiotów przytyłam 4 kg, ale mi to akurat sie podoba zawsze taka chuda byłam teraz trochę lepiej wygladam. :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

28 lip 2010, 20:41

buzok14 ja z Młodym w ciąży nie miałam żadnych dolegliwości - zgagi też nie, a teraz jak na razie też jest ok, bo mdłości już mi minęły
Gaga ale jesteś szczuplutka
aż za bardzo, ale już zaczynam się zaokrąglać :-D

Agata86 brzuchol super :ico_brawa_01:
ja mam strasznie słaby cukier, bo tylko 62. I wiesz mimo próśb lekarza, żeby więcej słodkiego jeść to niestety odrzuca mnie na wszystko co słodkie.
buzok14 lepiej jeść węglowodany złożone w postaci kasz, makaronu itp. lub też owoców, one w przeciwieństwie do sacharozy nie podnoszą poziomu cukru gwałtownie, a poza tym jego stężenie utrzymuje się we krwi dłużej. I faktycznie za niski cukier też jest niedobry

Dobranoc dziewczyny, idę młodego położyć spać, bo już pora na niego. Chociaż na śpiącego nie wygląda

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

29 lip 2010, 16:02

WITAJCIE WLASNIE SIE DOWIEDZILAM ZE MOJA SIOSTRA JEST W CIAZY TO JEJ DRUGA CIAZA ALE SUPER BEDZIEMY JEZDZILY RAZEM Z WOZECZKAMI HEHE WYCHODZI JEJ ZE TEMIN MA NA MARCA ALE NIESTETY NIE MA ZA BARDZO CZASU NA INTERNET A SZKODA BYLABY PIERWSZA Z MARCA NO NIC POSTARAM SIE JA NAMOWIC!!!!
A CO DO WASZYCH BRZUSZKOW TO SA NAPRAWDE PIEKNE!!!!!POZDRAWIAM

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

29 lip 2010, 18:37

Anula Gratulacje dla siostry ale fajnie Wam się trafiło :) Będą 2 dzidziusie w domu! A może i ty dodasz Twój brzuszek i się pochwalisz :)
Buziaki Aga

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

29 lip 2010, 19:26

Aniula, no a ja sie właśnie zastanawiałam gdzie te marcówki ( ja jestem z marca :ico_haha_01: ) gratulacje dla siostry. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

29 lip 2010, 20:21

Witam wieczorowo

Aniula gratulacje dla siostry

A ja mam ostanie dni urlopu, od poniedziałku do pracy. O dziwo nawet chce mi się iść. Zobaczymy na jak długo. Jutro robimy wiechę, także będę miała trochę roboty.

Dobranoc

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość