buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

31 sie 2010, 08:47

Blanka26 ja byłam w podobnej sytuacji, bo w 13 tyg czułam wlaśnie takie motylko, mój lekarz twierdził, że to moje jelita, a nie dzidzia, więc wybiłam sobie to z głowy, choć jeszcze przez jakiś tam czas miałam wrażenie, że czułam te tzw motylki. A teraz od dłuższego czasu nie czuję nic i mnie to baaardzo denerwuje, ale w czwartek ide już do gina i może jak usłyszę tentno to się troszkę uspokoję.
Dziewczynki jakiś czas mnie nie będzie, ponieważ tak jak już pisałam mąż zawozi mnie dziś do córuni i zostanę u mamy na noc, pewnie jutro po przedszkolu przyjedziemy, ale jak będę się tak kiepsko czuć i nadal kaszleć to może zostaniemy dłużej. Serdecznie wszystkie :ico_ciezarowka: pozdrawiam.

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

31 sie 2010, 09:12

Ojć współczuję wszystkim alegrikom, moja Oliwka tez nim niestety jest. Ona ma to od urodzenia, wiec staramy sie unikac wszelkich uczulajacych ja pokarmow juz od poczatku, chociaz nie jest to chyba tak nasilone jak u Waszych dzieci, bo swedzacych plam jeszcze na szczescie nigdy nie miala. Z reguly wyskakuja jej krostki albo policzki robia sie szorstkie i musze po prostu ja czesto ogladac, bo to moze byc na buzi, nadgarstach a nawet w glowce, a po przeprowadzce do Anglii i pojsciu tutaj do przedszkola jest jeszcze pare nowosci, ktorych nie mam obczajonych co do uczulania :ico_noniewiem:
Dziewczyny tkwie ostatnio w pewnym zawieszeniu, otoz zastanawiam sie nad wplywem farby do wlosow na dziecko w brzuszku. Pewnie nie mialabym z tym problemu, gdyby nie to ze w pierwszej ciazy farbowalam w zaleznosci od potrzeby no i teraz moja Oliwka cierpi na alergie. A podobno farbowanie moze miec wplyw na zwiekszenie ryzyka alergii. Moja fryzjerka jest wlasnie w ciazy i postanowila tylko raz pofarbowac wlosy, zeby przez cala ciaze ''w miare'' wygladac. Wiem ze niektore skladniki farb przenikaja do krwi, tylko nie wiem w jakim stopniu i stad moj dylemat. Bo szczerze mowiac to wole wygladac srednio przez ciaze (raz musze ufarbowac, bo zaczelam juz siwiec, wiec 9mcy to byloby za dlugo zeby nic nie robic z nimi) jesli to uchroniloby moje drugie dziecko przed alergia. Jakie macie z tym doswiadczenie?

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

31 sie 2010, 09:19

U mnie siostra miała z początku alergię na mleko ale sama jej minęła :) po czasie w którym nie jadła nic z nabiału, sama wyjeła sobie z lodówki serek homogenizowany i zjadla :) a ze nic sie nie dzialo to od tamtej pory wszystko je normalnie :)

a ja zaraz do pracy- a jest tak juz zimno ze tragedia.
W nocy nie dałam rady się uspać na każdym boku było nie wygodnie.

:ico_brawa_01:
i gratuluje kolejnej dziewczynie za poczute ruchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

31 sie 2010, 15:28

hej

u nas ciepło w porównaniu do tego co słyszę co w Pl się dzieje, u nas na słonku 25st i dzieciaki w spodenkach i koszulkach biegają

buzok14, udanego wypadu :-)

b@sia, co do farby to nie mam pojecia, ja sobie pasemka robię białe
Ale moje znajome i siostra malowały przez całą ciążę włosy i ich dzieci nie mają na nic alergii , więc nie wiem od czego to zależy :ico_noniewiem:

Tynusz1, ja robię tak jak twoja siostra , wiem , ze czegoś mu nie wolno to nie daję, ale raz na jakiś czas sprawdzam w bardzo małej ilości czy nadal tak samo reaguje na jedzenie, czasem bywa tak, że może już to jeść, a czasem nie i znowu odstawiam
a daleko do pracy masz?? i gdzie pracujesz??

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

31 sie 2010, 16:58

u nas też zimno brrrr

b@sia, ja też Ci nie doradzę z tą farbą. Ale powiem Ci co słyszałam. raczej ograniczać farbowanie. Nie mam doświadczenia, bo ja w ciąży nigdy włosów nie farbowałam. teraz też nie mam zamiaru, bo i tak mam słabe.A szamponem koloryzującym nie możesz farbować???szybko się zmywa, ale chyba nie wnika tak w głąb włosa, hmmm nie wiem, naprawdę nie wiem.

buzok14, do sklikania!I wracaj bez kaszlu!

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

01 wrz 2010, 13:08

a daleko do pracy masz?? i gdzie pracujesz??
nie mam 5 minut jazdy busem i 5 minut drogi :) a siedzę w biurze:) przyjmuje wnioski na prawko.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

01 wrz 2010, 13:27

hej

u nas dziś cieplutko :-) Mike skacze na trampolinie z moim bratem , a ja zjadłam pomidorową i odpoczywam, bo po 16 jak mąż wróci to zabieramy się za przybijanie listew wykończeniowych i już wieszam firanki i układam zabawki jupi :-D

Tynusz1, fajna praca :ico_brawa_01: i super , że blisko :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

01 wrz 2010, 13:29

u nas dziś cieplutko :-) M
a u mnie strasznie zimno :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

01 wrz 2010, 13:31

Tynusz1, u nas w tamtym tygodniu było zimno a teraz ciepło po 24st wiec dla mnie akurat :-)

[ Dodano: 2010-09-01, 13:31 ]
zdjęcie brzuszka wczoraj robiłam to zaraz kleję

[ Dodano: 2010-09-01, 13:33 ]
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

01 wrz 2010, 14:32

Hehe Tynusz1 ale chudzinka jestes :ico_brawa_01: moj to taki ciut wiekszy :ico_oczko:

http://www.naobcasach.pl/forum/album_th ... ic_id=1248

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CurtisBlata i 1 gość