dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

17 sty 2013, 22:32

gabi a ile u was kg tortu kosztuje...moja mama jest po zabiegu i nie wiem czy będzie dała rade zrobić...bo ona całej rodzinie piecze torty. Chyba ze sama spróbuje :ico_haha_01: :shock:
Dziewczynki nie długo pewnie będziecie się przenosić na Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną! ale to zleciało :ico_brawa_01:
oj tak już niedługo...szok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

18 sty 2013, 09:58

dzieki dziewczyny. w ogole sie zalamalam bo myslalam ze chociaz to bede mialaw czerwcu konczy mi sie renta rodzinna po tacie wiec zostaje bez gotowki, pojde na kuroniowke a od wrzesnia dziewczyny do zlobka i przedszkola a ja do roboty dopiero sie zaczna choroby

u nas kg tortu w piekarence kosztuje 35zl ale najmniej mozna wziasc 1.5kg

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

18 sty 2013, 11:44

u mnie w cukierniach torty ok 40 zł za kg kosztują ale jakoś się zraziłam do tych kupnych bo "takie o" jakieś są więc szkoda mi kasy na to bo sama mogę sobie taki zrobić :P

dziś może zrobię mase cukrową na próbę z nowego przepisu :)

a po niedzieli powinny mi barwniki przyjść to będziemy się bawić z dziewczynami :ico_haha_02: aaaa a macie jakieś sprawdzone przepisy na pączki??? bo to już wnet trzeba się będzie szykować do tłustego czwartku :ico_haha_02:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

18 sty 2013, 12:09

kaja na na diecie a ty mnie tu pączkami kusisz :-P :ico_haha_01: .

u nas też torty od 30 zł za kg...a w kształcie autka czy zwierzątka to 40 zł za kg...no mam nadzieje ze jednak mama mi go upiecze :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

18 sty 2013, 13:26

dzwoneczku bo ja za chiny się nie mogę do diety zmusić :ico_haha_01: dziś rano wstałąm i tak strasznie za mną coś słodkiego łaziło że musiałam łyżkę nutelli zjeść :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale za to skalpel już zrobiłam i jest dobrze coraz więcej ćwiczeń mi wychodzi prawidłowo :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

18 sty 2013, 13:56

kaja u mnie też już skalpel zaliczony :ico_haha_02: . Ja rygorystycznej diety też nie stosuje, czasem skubne tego czy owego :ico_oczko: .

Gabi zapraszamy do wspolnego ćwiczenia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

19 sty 2013, 23:53

Nostromo Hanka tez na plaskiej takiej co prawie nie ma, u mnie chlopcy tez na plaskiej spali,

Gabi Lila cudna taka pulchniutka sie wydaje a Emilka jest przeslczna i na taka dorosla wyglada, ma taka francuska urode
my mamy problem z tym pchaczem co ma Lila bo mamy wszedzie panele i on sie slizga za szybko jedzie i Hanka nie nadaza, jak jest u ciebie ?

margolcia ale zabki jej ida a Hania ma narazie 2 dolne :ico_wstydzioch:

Aga zdrowka dla Emilki dobrze ze to tylko gardlo bo znow bys miala szpital w domu

dzwoneczek widze ze sie zawzielas z cwiczeniami i dobrze do wiosny bedziemy wszystkie laski, :ico_brawa_01:

ja jednak stwierdzilam ze nie robie Hani roczku tzn imprezy tak jak wczesniej wam pisalam - nie mam ochoty
kupie jej tort zrobie salatke cos jeszcze przygotuje i bedziemy tylko my
niestety rodziny tu nie mamy a znajomych nie chce mi sie tym razem zapraszac
mialam zrobic takie przyjecie tylko dla dzieci w wieku Hani bo jest kilka ale naprawde czuje sie ostatnio zmeczona
i odeszla mi ochota

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 sty 2013, 00:02

Lilusia ma cudny usmiech i fajnie sie zaokrągliła :)
Co do pchacza Martyna opanowala uciekajacego pchacza :)
A dzisiaj zrobila 3 kroczki sama :))))) Zlapala rownowage i poszla. Coraz czesciej jej siezdarza puszcac. A przy sofie biega w jednej rece majac miśka a druga w powietrzu :D lekko sie asekurujac. Fajowe to :)

U nas na roczku dziadkowie wujek i ciocia :) i nikt wiecej. :)

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 sty 2013, 00:17

A dzisiaj zrobila 3 kroczki sama :))))) Zlapala rownowage i poszla.
no co TY gadasz?! :ico_szoking: :ico_brawa_01: no to nieźle, a pamiętam jak dopiero co narzekałaś, że nawet nie raczkuje :ico_oczko: Filip nawet nie próbuje sam chodzić, mam wręcz wrażenie, że bardzo ostrożnie i w przemyślany sposób się przemieszcza :ico_oczko: tzn stoi np przy ścianie i najpierw wyciąga rękę żeby chwycić krzesło i dopiero puszcza. śmiesznie to wygląda jak tak sobie radzi :-D

Gabi, Lila to mi przypomina takiego sympatycznego misiaczka :-D taka przytulaśna jest :-)

nie mogę uwierzyć, że już za tydzień roczek :ico_szoking: normalnie szok, że już rok czasu dziecko jest z nami... co ja wcześniej robiłam z całym tym czasem??...... :ico_noniewiem:

wkleję wam jeszcze filmik jak Filip zapiernicza z pchaczem po domu
http://www.youtube.com/watch?v=FB6viQk-QpY

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 sty 2013, 02:05

Mad no to super :ico_brawa_01: to moze zaraz po roczku zacznie chodzic

a Hanka tez ostatnio przez chwilke stala sama ale tylko dlatego ze bawila sie przy gazetach i trzymala jedna w rekach i chyba myslala ze sie ich trzyma bo za chwilke sie zorientowala i becla na pupke :-D

nostromo ale czad Filipek dobry jest, super sobie radzi, a gaworzy jak Hanka :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość