Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

26 sie 2008, 22:19

Hej Lulu czasem choruje jak to dziecko, ostatnio mieliśmy problem z wychodzeniem trójek non stop sraczka za przeproszeniem i gorączka bidulek ale poza tym jest o dziwo niesłychanie szczęśliwy wiecznie uśmiechnięty, towarzyski i taki rozrabiak że szok!!! wszystko oczywiście chce sam robić a jeszcze najlepeij jak inni też robią to co on chce haha mały przywódca;) tylko gadać mi nie chce za to na migi wszystko pokarze;) a jak Wasze dzieciaczki? chodzą do jakiś przedszkoli, klubów? mają kolegów? ja jak patrzę na Kornelka to za każdym razem oczom się nadziwić nie mogę że jest taki piękny i taki mądry i taki sprawny hahaha normalnie jstem zakochana! ale to chyba każda matka tak o swoim dziecku powie;) buziaki

Awatar użytkownika
Agusia78
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 01 lis 2007, 19:34

27 sie 2008, 13:12

jesteś zakochana bo jak tu nie kochac takiego szkraba, mały przystojniak...choc ja kocham innego przystojniaka :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 sie 2008, 14:12

Hej Lemo kochana..jeju juz sie martwilam ze cos sie stalo..tak nagle zniknelas, a nawet nie mam twego numeru bo gdzies mi go wcielo i nie moglam sie owiedziec co jest!!!

ale super ze sie pojawilas i z Kornelkiem ok, ciesze sie ze dobrze sie rozwija i łobuzuje, w koncu to normalne...moj tak samo broi czortek :ico_haha_01: a gadaniem sie nie przejmuj , zacznie nagle az sama w szoku bedziesz..
u nas z dnia na dzien coraz wiecej slowek powtarza...
dzis np bylismy na placu zabaw wspina sie na drabinki i nagle pokazuje na dziure wiec mowie mu uwazaj na dziure a on , "dziuje"... nie wymawia "S" "SZ" i "R" wiec wszystko czesto przezabawnie brzmi :ico_haha_01: ale juz mozna sie z jim coraz fajniej porozumiec...
siusia na nocnik lub toalete, tylko an noc zakladamy pieluxhe bo sie nie budzi...
do przedszkola nie poszedl bo zrobili z tego przedszkolo -zlobka publiczner, wiec musi czekac jeszcze jednak rok... akurat spokojnie skoncze studia i pojdzie do przedszkola...

Z J nie wyszlo ale nie on pierwszy nie ostatni..szkoda by taka swietna dziewczyna sama byla... musisz miec kogos kto bedzie spelnial twe zachcianki i bedzie pasowal twoim oczekiwaniom :-D

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

29 sie 2008, 23:47

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: pamietacie mnei jeszcze?
obiecuje regularnie juz byc bo nadrobilam zaleglosci i stesknilam sie za wami jak diabli...co prawda podczytywalam troszke ale nie udzielalam sie bo ani sil ani czasu bo i komp mi swirowal...eh ale ja was lubie:)odrazu mi razniej jak was poczytam:)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

30 sie 2008, 20:47

Elwira, a my jak Cię lubimy, fajnie ze juz bedziesz z nami
super fotki w podpisie

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

05 wrz 2008, 19:51

Hej dziewuszki ja mam wkońcu jakieś fotki ale nie wiem czy wiem jak je wrzucić tutaj...
zaraz spróbuje coś zrobić, kurcze a zapoomniałam na jaką to strine trzeba wejść żeby fotke przekształcić na te dziwne znaczki?? pomózcie plis!
Nat hahaha zachcianki rzebby spełniał no fajnie by było;) hociaż teraz chciałąbym zeby po prostu ze mną zasypiał, bódził się jadł śniadanka i robił wiele innych całkiem przyziemnych rzeczy ;) eh jak te wymagania mi się skórczyły haha

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

05 wrz 2008, 20:29

LEMONII 24, albo na www.fotosik.pl
albo imageshack.us

czekam na foteczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Serduuszko
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

05 wrz 2008, 21:19

:ico_brawa_01: jee znalazłam WAS :ico_szoking:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

06 wrz 2008, 00:04

Serduuszko, :ico_haha_02: HEJKA

Awatar użytkownika
Serduuszko
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

06 wrz 2008, 08:08

:ico_oczko: no witam. szukałam połowy z was które zapamiętałam ale ciężko znaleźć heh połowy nie ma.

[ Dodano: 2008-09-06, 08:09 ]
no a mnie nie było aż 1,5 roku ... wstyd. :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość