Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 sty 2012, 22:09

na tvn leci właśnie film, na którym zawsze płaczę :ico_oczko:
Ja też :-) Dlatego nie patrzę dziś, mąż ogląda. Ja mam dość czyszczenia kanalików na dziś :ico_sorki: pogoda mnie dobija :ico_sorki:
Fajnie, że jesteś. Krzysiu duży chłopak :ico_brawa_01: Super, że nocki przesypia. U nas z zaśnięciem dziś nie było problemu :ico_sorki: ale nocki dawno nie przespał- chyba po prsotu więcej potrzebuje energii bo taki ruchliwy jest ostatnio, przez mój humor ostatni coraz częściej myślę o porzuceniu cycowania :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

13 sty 2012, 22:39

markotka, dzieki, wlasnie dostalismy wiadomosc ze zrobili mu dziure w krtani zeby zamontowac aparta do oddychania, ktory ma mu pomagac w razie koniecznosci w przyszlosci i krew leci do brzucha, caly dzien odpompowuja :ico_placzek: on zawsze mial problemy z krzepliwoscia no i teraz tez sie ujawnily. Mial sie dzis obudzic ale wprowadzili go spowrotem w gleboka narkoze

My chyba z Filipem do neurloga pojedziemy. On ma jakby takie niekontrolowane ruchy glowa, my mowimy ze go trzepie, kilka pod rzad. Juz kiedyz tak mial, nagralam na kamere i pokazalam lekarce a ona ze on sie wyrywa bo siedziec nie chce. Ta diagnoza jakos nam nie pasowala ale kiedys zrobil to u niej w gabinecie i stwierdzila ze to sa emocje. On tak przezywa ze jest w nowym miejscu i tyle rzeczy sie dzieje. To juz bylo dla nas bardziej do przyjecia. Od jakiegos miesiaca nie zrobil tego ani razu a po powrocie z Niemiec znow go trzepie. Najpierw uznalam ze moze faktycznie przezywa powrot do domu, swoje lozeczko ale dzis przechodzi wszystko, co chwila a juz jak stoi w lozeczku to normalnie non stop. Strasznie nas to martwi :ico_placzek:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 sty 2012, 22:43

na tvn leci właśnie film, na którym zawsze płaczę :ico_oczko:
Ja też :-) Dlatego nie patrzę
Ja na Zielonej mili byłam w kinie i z raz obejrzałam w tv i więcej nie chcę, a dziś to tym bardziej wystarczy mi emocji, które dostarcza młody. Zanim usnął 40 min. minęło.
Murchinson a może u Matiego to był lęk separacyjny+ząbki do tego?
Nie mam pojęcia co. Najgorsze, że zasypia na ręku i to najlepiej jak siedzimy na piłce. Wiesz, u nas faza lęku jakoś bardzo łagodnie była. Zostaje z innymi osobami bez problemu, jak czuje się niepewnie to wystarczy bym ja lub D się odezwali, nie musi nas widzieć dlatego wydaje mi się że to zęby.
Koroneczka, u nas podobnie-Mateusz potrafi się zbudzić o 3 wyspany i chętny do zabawy. Dziś wstał o 5, wypił flaszkę i myślałam że uśnie dalej ach, łudź się matka łudź. Wzięłam go do nas, posadziłam, dałam zabawki i na 5 min. był spokój.Potem a to w łokieć dostałam, a to w oko, a to D za nos zaczął łapać i koniec spania. O biznes plan spytam siostrę bo chyba kiedyś pisała.

[ Dodano: 13-01-2012, 21:47 ]
My chyba z Filipem do neurloga pojedziemy.
Dla świętego Waszego spokoju jedźcie i sprawdźcie to.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 sty 2012, 11:43

hej

u nas biało i nadal śnieżek prószy,temp na minusie to może się utrzyma do wieczora :ico_haha_01:
nocka taka sobie,wrócili to Milena się po południu wyspać nie mogła bo co chwilę A hałasował :ico_zly: potem wieczorem padła po 19 i koło 22 juz pobudka,a potem w nocy jeszcze ze 4 razy a jak wstała przed 4 to dopiero przed 6 zasnęła a 7.30 pobudka :ico_olaboga: a tak fajnie spała jak ich nie było :ico_noniewiem:

na obiadek jeszcze zapiekanka dzisiaj a na jutro golonkę w kapuście upiekę :-D :ico_brawa_01:

mała chyba zaraz spać pójdzie,bo już coś marudzi,a Hania przeżywa,że na dworze śnieg a ona musi siedzieć jeszcze w domku :ico_sorki:
Teraz pewnie będzie tak, że Hania u Ciebie, a Milenka u tatusia na kolanach będzie siedzieć.
Hania większość to przespała wczoraj,ale i tak się do mnie kleiła,a Milenkę jak A wziął na ręce to nie dała się odłożyć :-D

Koroneczka powodzenia z biznesplanem,oby się wszystko udało i miałabyś swoją firmę :ico_brawa_01: :ico_sorki:
Z tego co czytałam, to Krzysiu chyba dużo śpi, wieczorem zasypia ok. 19-20, wstaje ok. 5:30-6:30 je i śpi jeszcze 2h, w dzień ma 4 drzemki po 1-2h a dzisiaj miał 6 drzemek po 1h
wow to Krzysiu na prawdę sporo śpi :ico_szoking:
a gardełko jej teraz nie boli, bo ja pamiętam, że mnie po migdałach bolało?
wczoraj jeszcze ją bolało,dzisiaj już nie narzeka na ból gardła :ico_sorki: ale ma katar i w szpitalu kazali kupić krople do noska nasivin i A dzisiaj pojechał kupić
przez mój humor ostatni coraz częściej myślę o porzuceniu cycowania
czemu tak myślisz? jak się tak będziesz stresować to pokarm sam ci zaniknie :ico_noniewiem:
markotka, dzieki, wlasnie dostalismy wiadomosc ze zrobili mu dziure w krtani zeby zamontowac aparta do oddychania, ktory ma mu pomagac w razie koniecznosci w przyszlosci i krew leci do brzucha, caly dzien odpompowuja :ico_placzek: on zawsze mial problemy z krzepliwoscia no i teraz tez sie ujawnily. Mial sie dzis obudzic ale wprowadzili go spowrotem w gleboka narkoze
matko,współczuję dziadkowi,ciężko z nim :ico_placzek: oby jednak wyzdrowiał :ico_sorki:

patrycja_g, lepiej jedźdzcie do neurologa :ico_sorki:
Wzięłam go do nas, posadziłam, dałam zabawki i na 5 min. był spokój.Potem a to w łokieć dostałam, a to w oko, a to D za nos zaczął łapać i koniec spania.
to u nas też tak jest jak małą do łóżka weźmiemy :-D

[ Dodano: 14-01-2012, 11:27 ]
wściekłam się teraz
mój wrócił z apteki i wydał 46 zł za syrop na kaszel i krople do nosa dla Hani + wit D dla Milenki i gdyby wziął kartę do apteki z punktami to by nic nie zapłacił,bo tych już kart być nie może :ico_sorki: ale może ją wymienić do końca lutego więc jak leków nie będziemy kupować to wymienimy na jakąś małą nagrodę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 sty 2012, 17:36

hej dziewczyny

My czekamy na znajomych :ico_sorki:

Wczoraj spadl u nas śnieg, co mnie średnio cieszy :ico_noniewiem: , do tego dziś wieje, ale mimo to na spacerku byliśmy :-)

Liwia czyni dalsze postępy oprócz tego, ze smiga na czterech to nauczyła się sama siadać i robi też pa pa :ico_oczko: , niania która jej nie widziała 5 dni była zdumiona :-)
Jej ulubione urządzenie/zabawka to.... odkurzacz :-D , po prostu ja trzęsie jak go widzi, no i wszelkie kabelki i gniazdka :ico_noniewiem:

aniu ale masz dzielną córeczkę, :ico_brawa_01: dla Hani

koroneczka dlaczego chcesz przestać cycować?wniosku nigdy nie skladałam, życzę powodzenia, oby coś z tego wyszło :ico_sorki:

markotka sporo Krzyś śpi :ico_szoking: , jak w pracy, pookładało się?

patrycja duzo zdrówka dla dziadzia, ja też bym poszła na Twoim miejscu z Filipkiem do neurologa, będziecie spokojniejsi :ico_sorki:

muszę zmyać

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 sty 2012, 17:58

NOWA, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Liwii za postępy,zdolna dziewczynka :ico_brawa_01: u nas to wszelkie kabelki Milena uwielbia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 sty 2012, 18:52

Hejo!

U nas znowu kolejna katastroficzna noc- Maksio budził się co godzinę - vibrucol i ibufen nic nie dają- ja nie wiem co mu jest! I właśnie takie sytuacje mnie stresują, mi się wydaje, że mu mleko moje nie starcza i dlatego tak się budzi :ico_olaboga:

Maksio też dzisiaj szalał na 4 :-) Bo tej pory to na dupsku to troche podpęlnąż to poczworakował, ale dzisiaj zaczął zasuwać w przód jak szalony :ico_brawa_01:
Siada sam już dawno, teraz to wszędzie staje, wszędzie!!! Podeprze się nawet zabawki i nogi prostuje, a potem siup...leci na dziub!!!! Jakaż ja zmęczona chodzę przez niego ostatnio!!!

Nowa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Liwii za postępy!

Patrycja, zdrowia dla dziadka!! Bardzo Ci współczuję :ico_sorki: :ico_sorki: Oby mu się polepszyło :ico_sorki:

Aniu, wybierz w aptece coś dla siebie :-) co się odwlecze to nie uciecze!

Uciekam, bo K nade mna sleczy, moze pozniej zajrze

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 sty 2012, 21:22

Hej,
dopiero teraz mam chwilkę. Z nocnym zasypianie trochę lepiej tzn w ciągu 10 min ale nadal na ręku. Mój D stwierdził, że młody przed snem musi się do moich cycuchów przytulić inaczej nie zaśnie. Jak on próbuje go odłożyć albo karmi to Mateusz ręką szuka cycuchów bo mi w czasie karmienia często kładzie na nich rękę albo łapie się bluzki.
ja nie wiem co mu jest! I właśnie takie sytuacje mnie stresują, mi się wydaje, że mu mleko moje nie starcza i dlatego tak się budzi :ico_olaboga:
Ja się zastanawiam czy Mateuszowi wystarczy mm i wydaje mi się że potrzebuje bardziej kalorycznego jedzenia. Tylko jak to zrobić :ico_noniewiem: skoro on antykaszowy (pomijając fakt że potrafi po nich mieć wysypkę) i antykleikowy. Zębów nie ma jeszcze tyle by móc gryźć i nawet jak ma jeść coś z grudkami to szybko go nudzi bo pogryźć nie może i zaciska usta.
:ico_brawa_01: dla Liwii i Maksia za postępy. Mateusz nauczył się, że jak ma wstać z siadu to musi ugiąć nogi a nie na sztywnych i wyprostowanych.
Jej ulubione urządzenie/zabawka to.... odkurzacz :-D , po prostu ja trzęsie jak go widzi, no i wszelkie kabelki i gniazdka :ico_noniewiem:
Mateusza nie tyle co interesuje sam odkurzacz ale uwielbia przyglądać się jak sprzątam. Za to córka(16 m-cy) tych z góry nie zaśnie jak nie włączą odkurzacza więc codziennie o 21 jest włączony.

Życzę wszystkim spokojnej nocki, miłych snów.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 sty 2012, 22:34

HEjo dziewczyny. :-)

Murchinson, widac Mateuszek lubi twoje cycusie i sie do nich przytulac :-D no ale na pewno jest jest to troszke problem, bo maz pewnie nie ma do czego maluszka przytulac :-)

PAtrycja jeju biedny Filipek jedzcie do lekarza bo to chyba nie jest normalne, trzymam kciukasy bedzie dobrze :-)

Nowa
gratulacje za postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ANiu słyszałam o tych aptekach, no i podobno te internetowe tez maja zniknac.


U nas tez snieg jest, ale teraz pada mocno wiec do jutra bedzie jeszcze lepiej.
Dzieciaki znowu jakies podchorowane, jeju dopiero co Filip tydzien do przedszkola chodził i znowu od wczoraj kaszle i ma katar, i Dawid tez niestety :ico_olaboga:

A najgorsze ze ta moja szwagierka trafiłą z małym do szpitala, bo miał jakis kaszel, ale wczesniej lekarka tam gdzie chodzimy stwierdziłą u niego jakas alergie na kurz, roztocza itd, bo mały tez dostał kaszlu az go dusiło i stwierdziłą ze to alergia, dostawał wziewy i zastrzyki i juz od miesiaca był spokój, a od paru dni znowu kaszlał, wiec dzis juz tak zle z nim ze pojechali na pogotowie bo myslała ze to znowu jakis atak alergiczny, no i sie okazało ze to nie zadna alergia tylko ostre zapalenie płuc :ico_szoking:
Wszyscy jestesmy w szoku, bo nie wiadomo skad to sie wzieło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 sty 2012, 11:11

witam niedzielnie

u nas troszkę biało i prószy co trochę,a my do środy uwięzieni w domu jeszcze :ico_sorki:
nocka dzisiaj bez pobudki,ale po 7 już trzeba było wstać
teraz siostrzyczki się bawią obok siebie :-D
może do rodziców dzisiaj pojedzimy jak mama będzie miała wolne :ico_noniewiem:
na obiadek goloneczka pieczona w kiszonej kapuście i pieczone ziemniaczki :-D :-D :-D
mi się wydaje, że mu mleko moje nie starcza i dlatego tak się budzi
a kiedy on cycusia doi?w nocy czy wieczorem przed spaniem? może pora zrezygnować z któregoś cycusia i dać mm albo kaszkę? :ico_noniewiem:
dzisiaj zaczął zasuwać w przód jak szalony :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
teraz to wszędzie staje, wszędzie!!! Podeprze się nawet zabawki i nogi prostuje, a potem siup...leci na dziub!!!! Jakaż ja zmęczona chodzę przez niego ostatnio!!!
tak to już jest jak dziecko staje się bardziej mobilne :-D :-D

Murchinson, no to faktycznie problem z jedzeniem wieczornym macie,to co on jada w ciągu dnia? na noc może daj mu płatki kukurydziane na mleku :ico_noniewiem: u nas Milena jak nie miała zębów to i tak chlebek jadała na kolację i potrafiła 3 kanapki z dżemem albo wędlinką wsunąć :-D teraz też jajecznicę na kolację dostanie,wczoraj zresztą po 18 wypiła o dziwo 240 mm a o 19 jeszcze 2 kanapki z wędlinką zjadła :ico_szoking: może na coś się przekona,bo faktycznie teraz na noc samo mm to mało dla takiego sziecka :ico_sorki:
podobno te internetowe tez maja zniknac.
też tak ma być :ico_sorki:
Dzieciaki znowu jakies podchorowane, jeju dopiero co Filip tydzien do przedszkola chodził i znowu od wczoraj kaszle i ma katar, i Dawid tez niestety
zdrówka dla chłopaków :ico_sorki: :ico_sorki:
moja szwagierka trafiłą z małym do szpitala
zdrówka dla niego dużo :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość