Awatar użytkownika
Serenity
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2007, 09:22

21 wrz 2007, 21:33

Spóźnione życzonka dla dzisiejszych Solenizantów i Jubilatów!100lat! :ico_tort:
Śliczne zdjęcia Maluszków!
Kto jest najstarszy i najmłodszy z tej gromadki?
Basia-witaj!
A to My:Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ale dziś pojeździłam długo na dworku,a teraz pojadłam orzechów włoskich i laskowych i mam dośc :ico_olaboga:

Uciekam spać.Dobrej nocki

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 wrz 2007, 22:27

Serenity...na pierwszej stronie jest lista kolejnosci narodzin...mozesz kuknąć kto najstarszy akto najmlodszy...

Mala dopiero teraz nam zasnela...cos jej sie poprzestawialo :ico_szoking:

Zdjecia wkleje jutro..a wasze malenstwa sa kochane-Sikorko jak tak trzymasz na rekach Karolka to widze jaki jest duzy..moja przy nm to miniaturka :ico_haha_01:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

21 wrz 2007, 22:44

a ja się dziś popłakałam, nic ielkiego sie ie stało po prostu widzę jak ten czas szybko biegnie i żal mi że mój bobasek już nie jest taki maleńki.... oj chyba następna ciąza będzie szybciej niz później.... a tak poza tym to dzień nawet miły, dziś po raz pierwszy zostawiłam dziecko by zupełnie samo usnęło bo tak to zawsze byłam w pokoju i czuwałam a dzis zostawiłam i Mateuszek mi zasnąl troszkę później się obudził bo głodny ale dałam jeść i sobie poszłam a on mój skarbek usnął... mam anioła w domu!!!! wiem, wiem za bardzo się ekscytuję ale dla mnie to wyczym nie lada...jastem szczęśliwa...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

21 wrz 2007, 22:53

:ico_brawa_01: Kate_k82 to super!!! No i nie płacz...to normalne, że nam bobaski rosną...a z :ico_ciezarowka: poczekaj...ochłoń to pierwszej :-D
Lecę, może mnie mężo pomasuje? No i wkurzyli mnie...musiałam zmniejszyć rozmiar zdjęc w profilu i tak szybko wrzuciłam byle co...ale jutro muszę poszukać coś fajnego...

Idę...buzia!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

22 wrz 2007, 07:41

Witajcie :ico_haha_02:

Najmłodszy jest Wiktorek i jego narzeczona Ula - z 26 maja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziś śpiewamy głośne 100 lat dla Mateuszka z okazji wkroczenia w 5 miesiączek :ico_oczko:

Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

22 wrz 2007, 09:04

Witajcie..

A my dzis pieknie o 8 wstałyśmy, moja kochana corcia czeka az mamusia sie obudzi i grzecznie sobie lezy, a potem ten jej zabojczy usmiech, powala mnie z samego rana
:-)
A z samego rana nie czuje sie najlepiej, bo kurna ten katar, nie daje mi spokoju...

dla Mateuszka buziakow co nie miara :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

sikorka zdjecia super, ich nigdy nie za wiele, ale faktycznie tak jak Glizdunia zauważyła, dopiero na raczkach widac jakie dzieciaczki sa duze, moja przy Karolku tez maciupcia

no to lece, jakas kawke sklecic...do nastepnego posta.. :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 wrz 2007, 09:43

najmlodsza to jest moja jagódka bo z czerwca
nie spieszylo jej sie na swiat

dziewczyny ja mam pytanie czy wasze dzieci dobrze spia w nocy?
moja mała rzuca sie strasznie w lozeczku
podnosi nozki i rzuca je na materac steka kweka i glowe wywraca raz na jeden bok raz na drugi
nie wiem o co jej chodzi

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 wrz 2007, 10:29

jagoda moze probuje wstac ?? albo usiasc heh moj tak tez robi i widze ,ze probuje usiasc a w nocy spi po 12 h bez pobudek hehe od 10 do 7 :) yyooooooooohoooo


a ja mam chrzciny za tydzien hehe ......


ide sie poopalac troche bo piekne słonce u nas.....

[ Dodano: 2007-09-22, 10:33 ]
a TU torcik dla Mateuszka ...

Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

22 wrz 2007, 10:40

Wpadłam powiedziec "czesc" :)

trzymajcie za mnie kciuki o 12, bo mam rozmowe "kwalifikacyjna" w szkole. moze uda mi sie zalapac na program "nauka i praca" w wyzszej szkole w sopocie. uczelnia mi zalatwia prace w jakims hotelu i studiuje zaocznie za darmo :) jest tylko 50 miejsc a chetnych z 80 :)

[ Dodano: 2007-09-22, 10:40 ]
No i oczywiscie :ico_tort: dla Mateuszka

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 wrz 2007, 10:46

Obrazek

dla Mata! rośnij duży, okrąglutki! :-D i niech Twoja mamusia ciągle ma tyle radości i wzruszeń!

My spaliśmy w komplecie do 9, potem młoda szalała u nas w łóżku, turlanie i te sprawy...i rzuca się nadal na te swoje biedne rączki i na jednej chyba się do krwi wycycała :ico_olaboga: Potem śniadanko...i młoda ucina drzemkę...a ja chodzę w piżamie i wcale mi się nie spieszy z ubieraniem...dziś dzień leniucha! :-D poczekam aż się młoda obudzi, J się nią zajmie i wtedy dopiero się ogarnę...
Jagódka ja Ci nie pomogę, bo Hanka jak już porządnie uśnie to leży cichutko...

Za to mam pytanie...chcę dziś Hani podać kaszkę malinową, ale tam piszą, żeby najpierw normalnie zrobić bebilon i na tym kaszkę...ale kiedyś te kaszki się na samej wodzie robiło nie/ to jak to mam jej zrobić? bo chcę jej łyżeczką podać... :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość