Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

10 kwie 2009, 20:52

zrobiłam setki innych rzeczy i u mnie to nie przekonuje mojego syna, ale może on czekał , az mama szlafrok kupi - i kupiłam dzisiaj, więc może ..... :-D
no synuś czeka aż mama bedzie w 100% gotowa :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

11 kwie 2009, 07:21

Oby zdrowie dopisało
i jajeczko smakowało,
by szyneczka nie tuczyła,
atmosfera była miła,
a zajączek uśmiechnięty,
przyniósł wreszcie te prezenty.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 kwie 2009, 09:48

Fioletowa Ania, chyba zapomniałam jeszcze czegoś - szlafrok go nie satysfakcjonuje :-D

Nawet męża wczoraj 2 razy do sypialni zaciągnęłam, no i fakt skurczy dostałam takich, że sie poryczałam, ale były żadkie, a tak bolało, że Bogu dziękuje za moje cc bo nie dałabym rady jeśli to tak boli, albo nawet i bardziej :ico_olaboga:

lece pozamiatać :)

odmeldować sie dziewczyny, szybciutko :-D

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

11 kwie 2009, 11:29

Cześć
Melduje się w dwupaku :ico_ciezarowka: mam problem z netem dlatego nie pisałam, raz jest a za chwilę nie ma, wkurza mnie to. A tak poza tym czuję się w miarę chociaż też czuję że to coraz bliżej.
Ejustysia ja też mam wrażenie że ludzie się patrzą, ale pozytywnie. Uśmiechają się, zagadują i życzą powodzenia. Dziś w sklepach ustępowali mi w kolejce i nawet w masarniczym nie było boczku już na grilla ale Pan prosił żebym chwile poczekała i zrobił dla mnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No więc moje drogie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę każdej wszystkiego dobrego, dla tych które jeszcze nie mają swoich pociech życzę łatwego i szybkiego porodu, zdrowych i pięknych dzieci, a te które już zostały szczęśliwymi mamusiami życzę abyście miały każdego dnia pociechę z waszych maluszków, by zawsze były zdrowe i grzeczne. Smacznego jajka.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

11 kwie 2009, 13:11

melduję się w dwupaku
ejustysia ty tak nie szalej bo jeszcze w święta na porodówce wylądujesz.
FioletowaAnia mycie okien powiadasz.Może się skuszę
dziewczyny nie ma innej opcji tylko taka ze coraz bliżej :ico_haha_01: Ja dzisiaj czuje takie parcie w dół.Kto wiem może jeszcze na święta będę miała prezent.
wpadłam wam też złożyć najserdeczniejsze życzenia
Wesołych świąt i smacznego jajka.No i mokrego Dyngusa!!!!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 kwie 2009, 15:26

a ja sie czuje fatalnie, skurcze mam, ale nie często, palce mi zdrętwiały i są sine, brzuch mi raz twardnieje raz jest miekki, płacze cały czas, zimno mi jest i nie wiem czy nie jechać do szpitala

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

11 kwie 2009, 16:19

hej dziewczynki :ico_ciezarowka:

widze ze was juz skreca za maluszkami :ico_dziecko: nie bede was draznila ale faktycznie super uczucie jak karmisz i malenstwo bawi sie twoja piersia i cie masuje :-D ale wredena jestem co? :-D juz niedlugo :ico_sorki: :ico_sorki: i wy bedziecie tulic swoje malenstwa

Ejustysia skoro u ciebie ani seksik ani fizyczna praca nie pomaga to moze jak polezysz i poodpoczywasz to Wiktorek sie zdecyduje wyjsc :-D :-D a co do spojrezn ludzi to ja nie mialam tak jakos caly czas spotyklalm sie z rzyczliwoscia innych
Ja dzisiaj czuje takie parcie w dół.
oj to tez jest juz jeden z objawow ja pod koniec to juz nawet sikac sie balam bo takie milam parcie , nie wiem jak to nazwac ucisk

a tak wogole to chcilam wam zyczyc przedeszytkim spokojnych , zdrowych swiat , i zebyscie juz sybciutko mialy swoje szkraby przy sobie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

faktycznie kobitki goroja na kwietniowkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a zeby was jescze troche podkrecic do porodu powklejem troche zxdjec :-D

[ Dodano: 2009-04-11, 16:26 ]
tata i Lenka
Obrazek

Bandziorek i Lenka

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

11 kwie 2009, 16:56

adka super te fotki a jak Bandziorek piłuję małej :-D

ślicznotka ta Twoja Lenka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

11 kwie 2009, 17:52

hej dziewczynki ...długo mnie nie było ale troche spraw się nawarstwiło ,remonty te sprawy ...a więc już się melduje z obietnicą że napewno częściej będę wpadać...
a więc Lenka jest już na świecie ...ale moze od początku ...
mialam sie zgłosic 1-go kwietnia do szpitala na oddzial w sprawie kiedy cc....ale niespodziewanie 31 marca o 22 zaczęłam krwawić po czym odeszły mi wody a więc do szpitala...
trzymali mnie na porodówce całą noc bo myśleli że moze coś się rozwinie z tego bo malutkie skórczyki były ale rozeszło się po kościach ...a że wody się cały czas sączyły 1-go zrobili cc ...

oto nasza Lenka :-)

Obrazek

Obrazek dzień narodzin

Obrazek

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

11 kwie 2009, 18:33

Żana Gratulacje Lenka jest śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mam nadzieją, że teraz częściej będziesz wpadać jest też wątek kwietniowe maluchy to zapraszamy :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość