Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 kwie 2009, 10:47

plum :-)

ja na minutkę, bo zaraz małego karmię i łykam kawę w pośpiechu :-D

Nadie, suprr, że zajrzałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby częściej i nie martw się - mi ostatnio też duuużo rzeczy poszło na drugi plan :ico_sorki:
no i dla męża przyszłego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: poczuł się odpowiedzialny i chwała mu za to :ico_sorki:

Nadi, program, w którym obrabiam ramki to GIMP, a ramki ściągam od koleżanki :ico_wstydzioch: ale skąd ona je bierze to szczerze powiem, że nie wiem :-)

milutka204 pisze:nie chcialam ale mi sie odmienilo :) bo to dla dziecka wkoncu jest!
heh.. no właśnie też tak myślałam, jak Beatris.. a ślub Milutka bierze dwoje dorosłych ludzi najczęściej przeciwnej płci i sobie nawzajem składają przysięgę małżeńską, a nie dziecku :ico_sorki:

Martuś, znajdziemy chwilkę to Cię poprowadzę krok po kroku, tylko uszykuj sobie jedna ramkę i wybrane do niej zdjęcie najlepiej na pulpicie :ico_sorki:

dobra, spadam karmić, bo alarm się włączył :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 kwie 2009, 11:08

my idziemy na spacerek :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 kwie 2009, 11:13

donatka26, miłego spacerku :ico_sorki:

ja na chwilkę z doskoku, bo mały towarzyski ponad miarę, a chłop mi się wysypia i heh... od rana szał :ico_sorki:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

16 kwie 2009, 12:21

hej

w końcu i do mnie doszło słonko :-D :ico_brawa_01:
Mike jeszcze kima :-) ale ma chłopak spanie (nie narzekam ) :ico_oczko:

ananke, super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ładnie tam macie
a jakiej firmy masz wózek ?? bo ja pierwszy raz taki widzę

donatka26, synuś widzę, że z dnia na dzień coraz więcej potrafi super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja zauważyłam , że mój jak mu zagrzechocze z lewej to się obraca w lewą stronę , jak z prawej to w prawą, fajnie, że już tak reaguje :ico_brawa_01:

Nadi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postanowienie ślubu :-D

Milutka ślubu broń boże nie bierze się dla dziecka :ico_nienie:
tylko dla dwojga ludzi
dzieci się wychowa i dochodzą, nie możemy żyć ich życiem ciągle wtrącając się we wszystko
natomiast wy jak 2 ludzi zostajecie dalej razem ze sobą już bez dzieci, a więc ślub jest dla was bo to wy do śmierci chcecie być razem, żyć ze sobą
a jak dziecko odejdzie to co??
małżeństwo się rozpadnie??

beatrisja tez jeszcze nie daję herbatki
bo Mike nie umie zassać butelki, próbowałam mu ją dawać, ale nici z tego

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 kwie 2009, 12:37

my wróciliśmy ze spacerku, byliśmy tylko godzinkę, bo strasznie wieje :ico_olaboga: , a w domku synuś zaczął mi koncert, chyba płacze przez te ząbki :(

[ Dodano: 2009-04-16, 12:38 ]
manenka pisze:ja zauważyłam , że mój jak mu zagrzechocze z lewej to się obraca w lewą stronę , jak z prawej to w prawą, fajnie, że już tak reaguje

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-16, 13:09 ]
synuś zasypia, ja właśnie obrałam ziemniaki i będę robić placki ziemniaczane :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

16 kwie 2009, 13:28

Beatris60 pisze:gaga a jaką herbatke dajesz? bo Wy też cycujecie nadal??? ja nic nie dawałam jeszcze...
tak, cycujemy. Daje koperkową Hippa albo uspokajającą. Jak mały był chory to doktor kazała go nawadniać. A teraz mały polubił i nie chcę żeby mi się odzwyczaił od picia z butelki.

donatka ja Bartka już od dawna nigdzie nie mogę zostawić, bo taki jest ruchliwy. Tylko w łóżeczku albo na macie na podłodze.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 kwie 2009, 13:35

zjadłam cztery małe placki ziemniaczane, a czuje się jakbym zjadła 10 :ico_olaboga: , synuś już się przebudza, pewnie zaraz będzie głody

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 kwie 2009, 14:31

manenka, ananke, a ja bym chciala miec ten koscielny bo go kocham tylko mi sie nie widza te ceremonie! ale jesli Pawel nie hce nie bede zmuszac obejdzie sie bez tego :) wazne ze i tak sie kochamy

bylam w baby kupilam bodziaka pod sukienke na chrzest i on 39 zł :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: no i smoczki na 6+ miesiAca do kleiku bo przez 3 dziurki nie chce leciec

donatka26 pisze:zjadłam cztery małe placki ziemniaczane, a czuje się jakbym zjadła 10
ja 6 jaj grejfruta i tyle jeszcze tylko 3 jaja i saLatka warzywna i koniec na dzis

zaraz lece do parafii po akt chrztu i bierzmowania

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 kwie 2009, 14:59

milutka204 pisze: ja 6 jaj grejfruta i tyle jeszcze tylko 3 jaja i saLatka warzywna i koniec na dzis

dużo tych jaj masz w tej diecie :ico_szoking:

mnie coś spanie wzięło, synuś marudzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

16 kwie 2009, 15:39

jestem kochane i to z mega podniesionym cisnieniem... :ico_zly: :ico_zly: ta biurokracja w NFZ mnie dobija..ulatałam sie z tym moim dziecieciem po roznych budynkach..pan doktor oczywiscie sie spoźnił tylko 45 min :ico_zly: :ico_zly: przebadał ją..jak na to patrzyłam to mi serce stawa tak nia obracał..ale rozumie ze cyba tak to miało wygladac w koncu to lekarz.. :ico_olaboga: :ico_olaboga: cos tam pomruczał pod nosem..poźniej sie dowiedziałam z to normalne..ze on alb nic nie mowi albo bardzo cicho..dowiedziałm sie ze ma asymerie i potrzebna jest rehabilitacja..wyszłam z gabinetu z taka mina ze pani w rejestracji zapytała co sie stało -co mi takiego laekarz powiedział i zaczęły mnie pocieszac a mnie z tego wszystkiego nerwy pusiły i sie popłakałam..zauwazyłam ze tak mam jak chodzi o niunie.. :ico_olaboga: ..panie poczytała i powiedziała ze to nic strasznego ze sie to wycwiczy..mamy miec rehabiitacje 2 razy w tyg i jeszcze jakies wizyty u psychologa i logopedy-co dla mnie jest niezrozumiałe ale tak podobno jest przyjete..do tego mam zrobic usg mózgu..powiem Wam ze kosztowąło mnie to troche nerwów i najchetniej poszłabym spac..

[ Dodano: 2009-04-16, 15:39 ]
milutka204 pisze:zaraz lece do parafii po akt chrztu i bierzmowania
a po co Ci to???

[ Dodano: 2009-04-16, 15:40 ]
ananketo jak znajdziesz chwike wolnego bede wdzięczna za pomoc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość