Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

21 kwie 2010, 15:14

Witam !!!!
Dzieki za Nikolke :)

Wlasnie wrocilismy z konsulatu w londynie i mala czeka na paszport :ico_brawa_01: ale usmialam sie u fotografa strasznie hehehhe wkleje wam potem zdjecie do paszportu - wyglada jak lobuz i w ogole jak chlopczyk a nie jak dziewczynka :ico_haha_01: wydostanie sie z centrum londynu samochodem to masakra ..... :ico_olaboga:

Co do stania Nikoli to piszecie ze to nie zdrowo no ale co ja mam zrobic przeciez jej nie przywiaze hehehe - co chce wstac to ja lapie bo sie boje ze glowa o podloge walnie ale juz nie wiem co robic zeby ja upilnowac nawet w lozku wstaje takze zabieram ja do kuchni robie jej tam kacik zdala od garow i mam ja na oku - bo inaczej sie nie da :-D

No nic kobietki ja nie wiem jak ja was doczytam - ale teraz lece robic obiad szybki i smigam po syna do szkoly takze do wieczorka

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 kwie 2010, 15:15

Magda33 dzięki za info. To będę gotować razem.

Kasia90 ale mleko w proszku to też jest na bazie mleka od krowy:)

Moje pyszności "na oko"
Obrazek

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

21 kwie 2010, 15:22

ale mleko w proszku to też jest na bazie mleka od krowy:)
No może, nie znam sie. :ico_wstydzioch:

A pyszności pysznie wyglądają. :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 kwie 2010, 15:27

Moje pyszności "na oko"
mniam, mniam...aż mi ślinka poleciała :-)

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

21 kwie 2010, 15:59

No a my jednak poszliśmy na spacer ale tak starsznie zmarzłam i mam nadzieje że sie nie rozchoruje :ico_sorki: chłopaki ciepło były ubrane i tylko jednynie rączki mieli ziemne.

Jeśli chodzi o gotowanie obiadków to ja dopiero teraz zaczełam gotować chłopakom zupki mięsko razem z warzywami. Bo też lekarka najpierw powiedziała żeby sprawdzić czy coś nie uczula a że wywar mięsny może uczulić to czekaliśmy troche żeby wszytsko przetestować.
matikasia, no wiesz takie pyszności tutaj wystawiasz a ja staram się nie jeść słodyczy a takiego smaka mi narobiłaś. Pysznie wygląda.
Cytat:
ale mleko w proszku to też jest na bazie mleka od krowy:)
Ja też byłam karmiona tym mlekiem i niestety miałam ciągle jakieś alergie i ciesze się że teraz są mleczka któe nie uczulają. I teraz też mam niestety alergie na wiele rzeczy i myśle że to własnie to że jak byłam malutka to byłam narażona na czynniki alergizujące.

I jeszcze dzisiaj musze iść załatwić reklamacje kółek w wózku a tak mi się nie chce :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

21 kwie 2010, 17:50

u nas dziś pogoda nie do spacerów, wieje i jest zimno brrrrrrrrrr

ale dzięki temu nadrobiłam zaległości z prasowania i posprzątalam sobie porządne :ico_haha_02:

jutro jadę do w-wy do kliniki zrobić badania i Ala również i przy okazji umówiłam nas do okulist i Lolka do pediatry , żeby go obejrzał , bo ta lekarka co ostatnio byłam to jakoś mnie nie przekonuje , zreszta po tej histori z moja nogą same wiecie :ico_noniewiem:

matikasia, takie pyszności az ślinka cieknie :ico_oczko:

Magda33, warto wiedzieć jak to jest z tym wywarem

a oto mój Loluś siedzący
[URL=http://img180.imageshack.us

mnie jakoś lepiej tu wkleić fotkę , ale obejrzałam wasze i wszystkie są śliczne :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-04-21, 17:52 ]
coś źle sie link skopiował
Obrazek

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

21 kwie 2010, 18:07

Hej dziewczynki. Ja w końcu się przemogłam i zrobiłam a6w, do tego ćwiczenia na pośladki i nogi i gimnastyka poranna. Wypiłam baaardzo dużo wody, i nawet ból pęcherza mi przeszedł. Moje dziecko śpi :ico_sorki:
Dziś sprzątałam w mieszkaniu, a teraz nic mi się nie chce. Zajadam się marchewka, bo ostatnio zjadłam pół pudełka ptasiego mleczka, nie mówiąc o innych słodyczach....

Mam ochotę na jaką pieczeń, albo na pieczoną golonkę :ico_sorki: Mam dziś zachcianki jak :ico_ciezarowka: no i tą pyszność którą zrobiłaś Matikasia też bym pochłonęła.
Dziś znów 20 dag mniej no i motywacja sama do ćwiczeń rośnie.
:ico_sorki: :ico_sorki: dla Ciebie!!
Jak ja zazdraszczam morza normalnie mi by się nigdy nie znudziło jak bym tam mieszkała. Polskie morze jest cuuuuudowne i w zimie no i w lecie
oj tak, w zimie co prawda jest trochę ponuro, ale tak to już jest. zaraz Wam tu wkleję zdjęcia z zimowego morza. Ja przed zamieszkaniem w Gdyni też mieszkałam we Wro jako studentka :-)

Wczoraj na wieczór zrobiłam sobie herbatkę żurawinową, akurat miałam i nie wiem co mnie podkusiło żeby sobie zrobić.
Poprosiłam go by ściągnął Milence pampka jak co wieczór na wietrzenie dupki (leżała na kocyku na podłodze) a on rozebrał ją całą do naga i leżała taka goła na tej podłodze uratowałam córcię;)
tak to jest już z facetami :ico_sorki:
to ja jestem w szoku co oni w tych szpitalach robią, ale spoko, mnie też nastraszyli z wynikami po posiewie moczu małego...

mikusia1 jak wyzdrowiejemy to wyciągamy Bigottkę i heja na bulwar! A do jakich lumpków chodzisz? bo ja byłam na starowiejskiej i nic nie znalazłam kompletnie dla małego, dla siebie za to tyle że hej
ide z Zuzka do nefrologa ciekawa jestem co mi powie
daj znać co i jak koniecznie
mazy mi sie pobyt w gorach
hehe jak jestem u rodziców, to mam góry pod nosem, zawsze marzyłam o tym aby mieć dom nad morzem i w górach i marzenie się spełniło. Nie dziwię ci się wcale że chcesz w góry jechać.

Kod: Zaznacz cały

Zrobiłam Milence kisiel
taki zwykły z torebki??

Ja też muszę kupić małemu krzesełko, dziś napomknęłam G, powiedział,ze za miesiąc :-/... może jak dobrze pójdzie to już ze swojej wypłaty kupię :ico_sorki:

Też bym chciAŁA już dać do spróbowania małemu zupkę, ale jeszcze do tej pory mu ta okropnma wysypka po antybiotyku nie minęła ...

a to nasze morze zimą
Obrazek
i jaaaa
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i znów ja
Obrazek

[ Dodano: 2010-04-21, 18:13 ]
Ja też wiersze pisałam i piszę dalej. Mam ich ok. 150, na blogu jest większość, jeśli chcecie to możecie zerknąć link jest w podpisie.

Matikasia, a nie myślałaś o wpisaniu tych swoich wierszy w jedno miejsce?

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 kwie 2010, 18:17

wiolaw Loluś jest cudowny, a na tej fotce wygląda jak dziewcZyneczka. No i :ico_brawa_01: dla super chłopaka za piękne siedzenie :-D

zaczarowana aż zatęskniłam za Gdynią, jak zobaczyłam te zdjęcia :ico_placzek: już rok tam nie byłam, ale może będę za 1, tygodnia :-D

[ Dodano: 2010-04-21, 18:21 ]
za 1, tygodnia
miało być 1,5 tygodnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

21 kwie 2010, 18:29

ale może będę za 1, tygodnia
no widzisz, może już niedługo ujżysz Gdynię :-D

A`propos, zobaczcie co się w Gdyni na ulicach dzieje
Obrazek

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

21 kwie 2010, 18:35

zaczarowana, foteczki śliczne
ach to morze , ja muszę czekać do lipca i jak dobrze pójdzie to na cały miesiąc :ico_haha_02:
Loluś jest cudowny, a na tej fotce wygląda jak dziewcZyneczka.
dziękujemy , on taki delikatny jest ,
a jak go ubiorę na dwór to taki wielki się wydaje

mój cycuś śpi mi na rękach już godz , bo przez cały dzień miał dwie 10 minutowe dremki i szkoda mi się go zrobiło , skutki nie wyjścia na dwór :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości