moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

10 sty 2012, 15:22

Gwona kolejny raz proszę o niestosowanie wulgaryzmów

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

10 sty 2012, 15:32

ehhh na szczescie w nocy goraczki nie było i do tej pory tez nie uffff i dalo mi sie jej jeszcze nie dac cycusia ja tez Tabogucka chce stopniowo oduczac i wlasnie czytałam ze najlepiej zacząc od tego zeby w dzien nie dawac a w nocy tak zeby nie tak odrazu ja jej w nocy bede jeszcze dawała bo nie wyobrazam sobie wstawac i jej mleka robic ;p i tez powaznie mysle zeby isc do pracy K ma taką pracę ze moze sobie pacjentow rozplanowac o ktorej chce wiec on moze do tej 15 z małą zostac a nawet jakby na godz musial jechac do pacjenta to juz z tesciową tez ją zostawie a czuje ze tego potrzebuje bo jak siedze w domu to czuje sie strasznie zaniedabana ani mi si enie chce makijazu zrobic no i mamy duzo wydatków ;/ a ja ni emoge tak sieddziec na tyłku i czekac az K zarobi u niego tez nie sa zawsze pewne stałe dochody bo nie wiadomo ile bedzie mial pacjentów ;/
teraz kurcze potrzebuje małej ten fotelik samochodowy kupic i chce juz taki porzadny od 9 do 35 kg i ten co mi sie podoba to cos ponad 500zł a K musi tez kupic sobie taki stół przenosny do rehabilitacji bo puki co jak nie wykonczymy tego gabinetu to ma dojazd do pacjenta
ach ciekawe jak tam Gwona trzymam kciuki ...
jak usypiacie dzieciaczki?? ciezko im sie zasypia ja zawsze przy cycusiu ale z racji tego ze chce ją oduczyc to nie chciałabym jej znowu nauczyc lulania ale puki co zasypia mi na rekach i jak juz porzadnie zasniie do moge ja odlozyc do łóżeczka w przeciwnym razie ryk jak nie wiem i sie budzi ;/

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

10 sty 2012, 15:45

patrycjaaa, moja mala zasypia normalnie w lozeczku, wlaczam jej karuzele i daje butelke z mlekiem i zasypia...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

10 sty 2012, 15:45

jak usypiacie dzieciaczki??
mój sam w łozeczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

10 sty 2012, 16:24

hej dziewczyny. Jestem już po...jestem tak wściekła,że chyba się zabije!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Sprawa zaś została przełożona na 31 styczeń ten zaś się nie zgłosił !!! Poprostu sobie zadzwonił,że go nie będzie. Ja nie wiem czy ten sąd jest ślepy czy co :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Zmienił adres i kazał tam sobie przesłać papiery a sąd na to przystał. Tracę tylko czas przez tego ch.... !!!!! :ico_zly: :ico_zly: Dla mnie jest to nie zrozumiałe,że cały miesiąc siedze bez pieniędzy a oni sobie po prostu wyznaczyli kolejny termin...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

10 sty 2012, 16:33

Gwona, :ico_zly: :ico_zly: przykro mi strasznie, ze tak to sie potoczylo... dziwi mnie, ze nie zrobili tego zaocznie, ale z tego co wiem to po ktoryms razie jak sie nie zglosi to moga go doprowadzic sila :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 10-01-2012, 15:41 ]
Gwona, zajrzyj jeszcze na forumprawne.org tam duzo pomagaja, mi tez odpowiedzieli jak mialam pytania.. moze ci cos poradza
znalazlam to:
Wyrok zaoczny jest pewnym narzędziem dyscyplinującym stronę pozwaną i zmuszającym ją do udziału w postępowaniu. Tym samym oznacza to, że w sytuacji jeżeli powód będzie przejawiał minimalną aktywność w postępowaniu, wyrok zaoczny nie zostanie wydany.

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

10 sty 2012, 17:05

Gwona, bardzo mi przykro :ico_pocieszyciel:
jak usypiacie dzieciaczki??
ja na recach bo w lozeczku strasznie placze.Ale zasypia bardzo szybko i pozniej ja przekladam.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

10 sty 2012, 17:58

Witajcie :)

za Wszystkie ząbki i miesiące :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Śliczne zdjecia dzieciaczkow :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

patrycjaaa zycze zdrowka siostrze i maluszkowi :ico_sorki: :ico_sorki:
ach te tesciowe niektore naprawe potrafia byc wredne :ico_zly:
Jeju to moze i bedziej lepiej jakbyscie wynajeli mieszkanie ale znow koszty a skad kase brac :ico_noniewiem:
Moja mala usypia w lozeczku a ja ja glaszcze albo ze mna na lozku przytulakac sie i teraz bardzo szybko zasypia:)

Dobrusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Witusia za umiejetnosci :-D

Aniaaa ale juz ma duzo zabkow moja to tylko 2 na razie :-D

tabogucka dobrze ze to nic groźnego :) moja tez nie raczkuje tylko do tylu pełza ciagle a ostatnio z lozka zlazla postala chwile usiadla i robila pozycje do raczkowania :-D
I duzy chlopak z Szymusia :) :ico_brawa_01:

Gwona boziu ale Ty sie dziewczyno nameczysz co za facet :ico_zly: ja Ci wspolczje dobrze ze na policje poszlas.

Blanka26 biedna Oleńka tak ja pokuc musieli :ico_noniewiem: :ico_sorki:
jeju wspolczuje:( ale dacie rade musicie dac .

NowaSejana wspolczuje co za cham naprawde :ico_zly: :ico_zly: ja bym chyba nerwowo nie wytrzymala :ico_zly:

magda1614 zdrowka ojoj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: moja tez ma katar jeszcze a ja kaszel :ico_zly:

aga216 ooo to cyc odstawiony hehe :ico_brawa_01:

Musze sie pochawlic Maja zaczela rozumiec jak leci piosenka jak jej puszczam muzyke to zaczyna ruszac raczkami i sie chwiac super to wyglada :-D :-D :-D he he :-D

Ale mialam do czytania Was :ico_sorki: :-)

[ Dodano: 10-01-2012, 17:00 ]
Gwona, oj Ty bidulko co za dran z niego :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Mi sie zbliza @ i chodze podenerwowana no i mialam ostatnio kiepski czas,nie wiem czemu.

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

10 sty 2012, 19:30

Musze sie pochawlic Maja zaczela rozumiec jak leci piosenka jak jej puszczam muzyke to zaczyna ruszac raczkami i sie chwiac super to wyglada
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mój Filip tez tany tany robi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

10 sty 2012, 20:18

magda1614, he he super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D ale ten czas leci i nasze dzieciaczki juz tyle potrafią :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość