gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 kwie 2012, 17:30

będę długo wyglądać młodo :)
no i trzeba się cieszyć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gorzej gdyby postarzali was :ico_haha_01:
Przeżyła - teraz ma półtora latka i jest całkowicie zdrowa.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Teściowej nie ma. Ja z Tomkiem musiałam szlaczki robić. Powiem wam że to prawda małe dziecko mały kłopot duże dziecko duży kłopot. Teraz nie ma problemu z zachowaniem ale już właśnie problemy szkolne się zaczynają. A to dopiero zerówka i w sumie jako takich prac domowych nie ma. Więc co to później będzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

29 kwie 2012, 21:00

Witam laseczki ciężaróweczki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_ciezarowka:

właśnie wróciliśmy z działeczki :-D cały dzień na swieżym powietrzu czuje się normalnie padnięta :ico_sorki: ale tak pozytywnie brakowało mi tego grilla, świeżego powietrza, oparzonego palucha :ico_noniewiem: i lekko piekących pleców od słoneczka :-D najadłam się że ho ho i wypiłam prawie 2 litry sprite ojjojjo dawno nie piłam takich napoi :-D cóz dzisiaj pusciłam wodzę fantazji i wszystko wrzucałam do żołądka jak na smietnik :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Co do urbierania maluszków to zamierzam w lecie w upały a w tedy rodzimy ubierać bodziaki i skarpetusie i pieliszkę falnelową mieć przy sobie a w razie W kaftanik mozńa spakować i nałożyć przecież mama wyczuje kiedy maluchowi zimno i tak jak Marta26 pisze leipej ciut chłodniej niż upocić dziecko i odparzenia leczyć :ico_sorki: to moje niedoświadczone zdanie ale tak zamierzam próbować :-)

Marta26 super wiadomości przynosisz :-) Agatka rośnie zdorwa i myślisz ze już 2,5kg :ico_szoking: moje w 29tc 1,2kg i 6 tyg podwoi swoją wagę :ico_szoking:

Kuleczka, Madleine nic tylko się cieszyć ze mają Was za młodsze niż w rzeczywistości jesteście głowa do góry pierś i brzuszek na przód i zero wstydu!!!! na mnei też różnie patrzą i mam to w doopie :-D raz nawet do męża powiedziałam że "czasami czuję się jak gówniara keidy patrzę na rodziców tych dzieci" a bylismy w sklepie i nie wiem czy kobiety tak się starzeją przy dzieciach czy te kobiet ( w tym sklepie) po prostu późne macierzyństwo wybrały :ico_noniewiem:

Mamusia28 życze Ci z całego serducha abyscie z Marysią dotrwały do nawet 40tc!!! trzymam kciuki &&&&&

Gosia888 no powiem Ci ze coś w tym jest pamietam jak moja chrześnica była mała to sama wymyślałam zabawy takie skromne typu ganianego, berek, czy chowanego a teraz jak z nią zostaję to musze być bardziej kreatywna i już kolorowanie, liczenie, uczenie isę cyztania bo ona już chce się tego uczyć choć ma dopiero 4,5roku... jakieś wycinanki :ico_sorki: wiec domyślam się jak to może być u CIebie kiedy masz to na codzień a ja moze 2 razy w miesiącu :ico_sorki:

ojjjj chyba dzisiaj szybko padnę jak dziecko czuję się śpiąca :ico_spanko: i padnieta w ogóle ostatnio mam tak że kłąde isę o 00-01 w nocy a budzę się koło 5-6 rano i nie mogę już spać a koło 9 na siedząco usypiam :ico_noniewiem: tak miałam 2 ostatnie noce :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

aaa zapomniałam Wam powiedziec ze tak się dzisiaj wystraszyłam jak nigdy przez całą ciąże jadąc samochodem poczułam coś tak dziwnego w brzuchu jak bym pękła i dzidzia przestała się rusza :ico_chory: ale po 20 minutach wróciła do wariactwa bo to tak nagle było bach i ona jak by zdrętwiała a ja strach i mówię do meżą spanikowana on też się zdenerwował i później za jakieś 10 minut to samo ale wydaje mi się ze mała coś mitam "szperała" a ja to tak dziwnie odczułam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 kwie 2012, 21:14

aaa zapomniałam Wam powiedziec ze tak się dzisiaj wystraszyłam jak nigdy przez całą ciąże jadąc samochodem poczułam coś tak dziwnego w brzuchu jak bym pękła i dzidzia przestała się rusza ale po 20 minutach wróciła do wariactwa bo to tak nagle było bach i ona jak by zdrętwiała a ja strach i mówię do meżą spanikowana on też się zdenerwował i później za jakieś 10 minut to samo ale wydaje mi się ze mała coś mitam "szperała" a ja to tak dziwnie odczułam
To dobrze,ze wszystko w porządku,ale tez bym sie wystraszyla...

właśnie wróciliśmy z działeczki cały dzień na swieżym powietrzu czuje się normalnie padnięta ale tak pozytywnie brakowało mi tego grilla, świeżego powietrza,
My dzis tez u nas zrobilismy grilla :-) Było super,a we wtorek jedziemy nad jeziorko. Mężus za bardzo sie nie pokąpie,ale przynajmniej nie bedzie siedzial w domku,a ja sie nie moge doczekac bo tak mi brakuje wody....uhhhhh :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 kwie 2012, 21:46

ja dzisiaj niby nie leżałam na słońcu ale znowu prawie cały dzień na zewnątrz tak że ramiona dekolt pieką. Ale powiem wam że uwielbiam taką pogodę. Zwłaszcza że nigdzie nie muszę jechać i tylko siedzę na podwórko a jak gorąco to do domu wchodzę :ico_haha_01:
jak bym pękła i dzidzia przestała się rusza
współczuję strachu :ico_olaboga: dobrze że dobrze się skończyło :ico_sorki: :ico_sorki:
wszystko wrzucałam do żołądka jak na smietnik
a mi taka znajoma powiedziała że poprawiłam się :ico_olaboga: znaczy przytyłam :ico_olaboga:
Było super,a we wtorek jedziemy nad jeziorko
ale fajnie wam. U nas nic nie ma w okolicy :ico_placzek: Najbliżej to jeździmy nad białe jezioro a to 160 km od nas :ico_placzek:

U Tomka dzisiaj śpi jego brat cioteczny. Zaraz muszę zaciągnąć ich do kąpieli.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 kwie 2012, 00:43

Witam :)
Qanchita, jak Jolcia się czuje?
Dziękuję...chyba o wiele lepiej :ico_sorki: Noc była lepsza, obudziła się z małym katarkiem ale już bez żadnych innych objawów :-)
Zaliczyliśmy nawet grillowanie :ico_brawa_01:
Pogoda była super... chyba wyższe ciśnienie bo o wiele lepiej się czułam :-)
teraz ma półtora latka i jest całkowicie zdrowa. Owszem, nieco później zaczeła siadać i chodzić, ale teraz już prawie nie odbiega w rozwoju od rówieśników :-)
Wg lekarzy wcześniaki mają czas do ukończenia 2 lat, żeby zadrobić zaległości :)
Bratanice do 2 roku życia były pod opieką specjalistycznej poradni. Urodziły się w 31tc więc ponad 2 mieś. wcześniej i w sumie pomijając wzrost i wagę (bo z tym szybko nadgoniły) to w rozwoju rzeczywiście były też z 2 mieś. w tył.
A po urodzeniu obyło się bez większych problemów i już po 2 tyg. były w domu :ico_brawa_01:

Ok, lecę spać bo padam :ico_spanko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 kwie 2012, 09:06

Noc była lepsza, obudziła się z małym katarkiem ale już bez żadnych innych objawów :-)
no to fajnie :ico_sorki:

A ja dzisiaj mam 7 rocznicę ślubu

więc częstujcie się

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

o matko ale sobie sama smaku narobiłam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

30 kwie 2012, 09:46

Wszystkiego dobrego :ico_brawa_01:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

30 kwie 2012, 09:50

gosia888 100 lat, wszystkiego najlepszego i kolejnych szczęsliwych lat:)
Tak was czytam a propo oplania się ...bo mnie np lekarz zabronił przegrzewania organizmu i przebywania na sloncu ze to niezdrowe dla maleństwa....

[ Dodano: 30-04-2012, 09:51 ]
A zapomniałam się pochwalić - zaczynamy malowanie w tym tygodniu:):):)
Zrobiłam męzowi mega dluga liste co ma kupic do mieszkania i mam nadzieje ze do konca maja sie przeniesiemy:)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

30 kwie 2012, 09:55

:Mamusia28, ale ja nie zamierzam lezec i sie opalac plackiem na plazy :-)
Chce tylko wystawic troche buzke i dekolt do slonca i popływać.Tak bardzo mi tego brakuje...
Ja wiem,ze opalanie nie jest zdrowe,ale mysle,ze pol godzinki na sloneczku,a reszta czasu na lezaczku w cieniu z ksiazka nikomu nie zaszkodzi :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

30 kwie 2012, 10:09

Witam i ja :ico_brawa_01:

Gosia888 :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: wszystkiego najpiękniejszego... zdrowia szczęścia i słodyczy tego Wam Laska życzy :-D i kolejnych szczesliwych lat :-) :ico_zdrowko:
aaa zapomniała bym teraz musze Cię :wpale: za zrobienie mi smaka!!!

Mamusia28 ja tez nie leżałam plackiem na słońcu przez pół dnia w ogóle nie leżałam bo w zasadzie na słońcu byłam tylko w tedy kiedy trzeba było obrócić jedoznko na grillu :-D

Czy któaś z Was zamierza chustować dziecie swe? Ja zamierzam i mam chustę od szwagierki ale narazie dla mnei to kosmos :ico_szoking:

dziewczyny pomóżcie mi... bo nie mam się w co ubrać na ten pogrzeb czy źle to będzie wyglądąło jak założę białą bluzkę a do tego czarne spodnie i buty na obcasie jakieś zarzucę? koleżanka dała mi jakieś czarne spodnie ciążowe eleganckie ale na góre nic nie mam z drugiej strony to bez sensu ubierać sie chyba cąła na ciemno co nie? Męża ubiorę w spodnie od gajerka i koszule niebieska? chyba tak moze być taką jasno niebieską? Wiem ze to nie rewia mody ale nie chce zeby patrzyli na mnie jak na idiotkę... :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość