Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 maja 2008, 16:34

No Eluś Ty cos wspominałaś :ico_oczko: Ja chyba sama zostanę w klubie pojedyńczych mam :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 maja 2008, 16:39

Asiu, u mnie to jeszcze się odwlecze ;) jakoś mi jeszcze nie spieszno ;) a Ty kochana może jeszcze się namyślisz, nigdy nic niewiadomo, kobieta zmienną jest ;)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 maja 2008, 16:50

Tak mówią, ale wiesz jestem uparciuch. Wiki od dwóch dni pomiałkuje, normalnie mnie trafia, wiem, że ida jej te piątki, ale czuję, że moja cierpliwośc się kończy :ico_zly:
Dzis w supermarkecie odwaliła scenę, oczywiście zaliczyła glebe. Połozyła się i patrzyła czy reaguje, a ja nic. Teraz też marudzi, wszystko jest na nie! Przy tych jej humorkach wciąz powtarzam, nigdy więcej dzieci :ico_oczko: Jeden plus, męczy tatę :-D a ja przy kompie

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

29 maja 2008, 17:33

o :ico_szoking: widzę ,że wielki come back wszystkich :ico_brawa_01:
Po pierwsze gratuluję Reeni suwaczka :ico_oczko: , Ani już narodzonego dzidziusia :ico_brawa_01: : :ico_brawa_01:
i życzenia dla Margo :ico_prezent:
Asiu, fotki śliczne a Wiki to słodziutka dziewczynka, a w ogóle to wszyscy razem cudnie wyglądacie i staraj się tego dopilnować :ico_oczko: :-D
Felicity,Filipek śliczny :-) jak wczoraj pamiętam dzień urodzin Maksa :ico_noniewiem:
Maziu, jakby luksusowo Ci się żyje ... fryzjerka, kosmetyczka do domu .... jak do jakiejś gwiazdy filmowej :ico_oczko:
Mery, może to nie wirus, może Kornelek coś zjadł?

U nas juz chyba lepiej. Dzisiaj były tylko dwie rzadkie kupki ale podaję nifuroksazyt, smectę i orsalit. Nie podaję mleka ale za to dużo picia dostaje. Mam nadzieję, że to końcówka :-) Przez cały czas ma świetny humorek i na chorego nie wygląda :ico_noniewiem:

Co do nocnikowania, to jesteśmy na etapie siku od czasu do czasu. Kupki nie udało się jeszcze złapać :-)

Wpadnę jeszcze później to napiszę coś więcej i do tych, o których zapomniałam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 maja 2008, 18:52

Nellu oj to super, że u Was lepiej :) JAś też przy rota miał humor dobry,
a jak pupa - dostałaś jakąś maść?
Jaś za nic nie chciał orsalitu :/

Asiu, jak Jaś taki mi marudzi to też mówię - nie chcę już więcej dzieci - nie nadaję się - nie mam cierpliwości...

[ Dodano: 2008-05-29, 18:53 ]
nie dałam Jasiowi po południu dosypiać i właśnie teraz usypia, oj żeby już na noc usnął!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 maja 2008, 21:09

A wiecie moja Wiki po południu śpi na rozkładanej kanapce, w łóżeczku nie chce, a tu przynosi sama sobie podusie kocyk i po prostu się kładzie i zasypia. Z tym jest kochana :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

29 maja 2008, 23:51

Zjawiam się późno późno ale dopiero zlądowałam w domku mam tyle do napisania emocje mnie noszą ale nie wiem od czego zacząć i co napisać - napisze krótko podpisaliśmy dziś umowe z deweloperem długo szukaliśmy i załatwialiśmy kredyt ale nic nie pisałam bo po ostatnich nieudanych próbach podjęcia zakupu nie chciałam zapeszać - ale w końcu Udało się i w pażdzierniku będziemy mogli zaczynać wykączeniówke bo już są więźby dachowe założone dziś byłam na budowie jestem przeszcześliwa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Iwciu- dla Bartusia :ico_brawa_01: za każdego siusia do nocnika
Maziu- też dziś byłam u fryzjera nie umawiałyśmy się a się zgrałyśmy :-D
Reeni- Gratulacje :ico_prezent:
Mery- dawaj ze mną są dwa wolne miejsca weż Konrada ze sobą to potańczą sobie z Niki :ico_haha_02:
Elu- chciałabym być następną ciężarówką ale po operacji nie wiadomo kiedy będe mogła :cry:
Nellu- siusiu to też wyczyn :ico_brawa_01: a kupke upolujecie w najbliższym :ico_haha_02: czasie
Asiu- jak Wikunia to robi Niki ostatnio wogóle nie chce spać po południu :ico_noniewiem:

Ide spać ale czy usne nie wiem jestem taka podekscytowana że będe miała kłopoty z zaśnięciem .....

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

30 maja 2008, 08:32

Edulitko to super, gratulacje, będziesz miała swój domek a Wiki podwórko do brykania :ico_brawa_01:
a i dzidzi następnej raz dwa się doczekasz :)

a Jaś poszedł spać wcześnie i za to oczywiście w nocy obudzi się na 2 godziny :/

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 maja 2008, 09:02

Witam

Edytko gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i nie kryję że zazdrozczę :-D

Elu widzę, że Jaś to imprezowicz, Wiki zrobiła się kochan ztym spaniem, chodzi spać przed 22 i w tej chwili jeszcze śpi. Wyjątkowo mam ochotę ściągnąć do siebie teściówkę, bo Wiki zaczyna wchodzić chyba w ten bunt dwulatka.

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

30 maja 2008, 09:42

Edulita, a ciśnie mi się na usta ... a nie mówiłam :-D Zawsze coś co przychodzi trudniej, dużo bardziej cieszy i daje satysfakcje :-D Wielkie gratulacje :ico_brawa_01: Już widzę Twój ogród, z Twoimi zdolnościami to będzie wyglądał ogrody królewskie...

U nas ze spaniem nie ma problemu. Kąpanie o 19.30, butla i śpi o 20 do 7 rano. W ciągu dnia godzinkę do dwóch około 11. Co do mleczka to wieczorem 250 ml i rano 250 ml. To chyba sporo ale jest tak ruchliwy, że wygląda jak gęś wyścigowa :-D i waży około 12 kg.

Dziś była tylko jedna kupka i to już prawie ok, chyba jednak nie był to ten Rotawirus ...całe szczęście :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość