Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

16 kwie 2009, 16:01

Marcia77 pisze:mam zrobic usg mózgu

:ico_olaboga: a po co to usg mozu???

Marcia77 pisze:z mega podniesionym cisnieniem

no nie dziwie sie... tak to juz jest w Polsce ze zeby cokolwiek zalatwic to trzeba sie wszedzie nabiegac. tylko ze czlowiek jest jeszcze bardziej wkur... jak mu w dodatku male dziecko tak ciagaja :ico_zly:

Marcia77 pisze:panie poczytała i powiedziała ze to nic strasznego ze sie to wycwiczy

dlatego nie martw sie. bedzie dobrze. :-) chociaz wierze ci ze sie martwisz. kazda matka przeciez ma bzika na punkcie swojego malenstwa i ja to rozumiem :-)

a my juz po spacerku. no i zaszlismy tez do mojej mamy. przy okazji zjadlam u niej obiadek :-D teraz maly jeszcze lezakuje sobie na balkonie. zauwazylam ze po tych spacerkach ladniej spi. ale od jutra ma ponoc padac u nas i to caly weekend.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 kwie 2009, 16:19

Marcia współczuje z tym lataniem i czekaniem, i ten lekarz chyba tez jakiś dziwny, dobrze, że te panie z recepcji Cię pocieszyły, będzie dobrze :ico_oczko:

ja podrzemałam z synkiem, choć trochę za krótko, bo mnie pęcherz przydusił i głód się odezwał :-) ale nie ma sensu już się kłaść, bo on zaraz się obudzi :-) ,

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

16 kwie 2009, 16:27

a mnie kurcze od 3 dni jest tak niedobrze i czuje sie osłabiona :ico_placzek: kurcze mam nadzieje ze to tylko przesilenie wiosenne :ico_olaboga: :ico_olaboga: moj mąz dobił mnie pytaniem czy juz test zrobiłam... :ico_olaboga: :ico_olaboga: bardzo chce miec drugiego dzidziusia ale nie koniecznie teraz :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-16, 16:29 ]
jedwabna pisze:a po co to usg mozu???
tez mi nie powiedział..bo dopero od pani w rejestracji sie dowiedziałam.. :ico_olaboga: one powiedziały ze to tak standardowow takich rzypadkach sie robi..ale juz drugi lekarz mi to zasugerowął wiec pewnie to porzebne..

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

16 kwie 2009, 17:22

witam
Ale mam zalatany dzień od rana wpadne pózniej doczytac co tam u was :-)

Narazie stawiamy z Emi
Obrazek
bo dzis skonczyła 2 miesiace :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

16 kwie 2009, 17:38

Ragazza555 pisze:bo dzis skonczyła 2 miesiace :-D
pysznie wyglada...wszytkiego najlepszego dla Emi :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 kwie 2009, 18:19

Ragazza555 pisze: stawiamy z Emi
bo dzis skonczyła 2 miesiace :-D

wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 kwie 2009, 18:25

Marcia77, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: z tymi lekarzami :ico_puknij: niech się koleś w czoło puknie z takim podejściem do ludzi :ico_sorki: no i dobrze, że chociaż w rejestracji normalne babki :ico_sorki:

Ragazza555, mmmhhmm, pyszne :-) :588: dla Emi :-)


myśmy znów byli w tym lesie, bo mnie starszak ubłagał :-D nogi mi znów w de weszły, ale suprr tak połazić wśrod drzew i śpiewu ptaszków, a dziś słonko jednak nas uraczyło i było jeszcze przyjemniej :-)

teraz Aluś zaczyna już swoje marudzenie, więc będę z doskoku ... a co koleś wyprawia w leżaczku, żeby się tak wygiąć, żeby tv widzieć to się na film normalnie nadaje :ico_olaboga: :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

16 kwie 2009, 18:30

manenka mój też nie umie z butli pić, próbowałam dać herbatkę, złapał butle, ssał, ssał i nic z tej butelki nie ubyło - czyli źle ssał...butelkowe mamy - czy Wasze dzieci od razu załapały butelkę?

marcia poważne te badania, nie dziwie sie że się denerwujesz- ja bym już prywatnie leciała, państwowo to tylko można iść i potwierdzić że ok wszystko a jak coś nie tak to trzeba prywatnie - wtedy wyjaśnią wszystko, zbadaja porzadnie i wogóle inne podejście. opowiem Wam na moim dzisiejszym przykładzie - pani mi powiedziała, że plecy bolą i będa bolały skoro tyle dźwigam, że jak przestanę dźwigać to przestanie boleć (czyli za 2-3 lata, tak?) że nic mi nie pomoże i tylko apap moge brać bo małego szkoda odstawić żeby coś mocniejszego wziąć. na rechabilitacje dała skierowanie - tam powiedzieli że zrobią mi masaże i prądy jakieś i że to pomoże - termin JUŻ na 25 maja - co za szczęściara ze mnie :ico_haha_01: :ico_puknij: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

16 kwie 2009, 18:35

Beatris60 pisze:butelkowe mamy - czy Wasze dzieci od razu załapały butelkę?
no moja miała tylko jeden dzien buntu a tak to było spoko

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 kwie 2009, 18:40

Manenka, mały to ma spanie po Tobie :ico_haha_01:
a wózek taki zwykły, graco, tutaj bardzo popularny, teraz mam go rozłożonego do wersji głębokiej, więc tak ciut inaczej wygląda
a w sklepie wygląda tak: http://www.preciouslittleone.com/acatal ... m_Air.html
tylko ja mam inny kolor :-) i z tym wszystkim sprzedają, także za jednym zamachem miałam kilka tematów z głowy, do tego gratis pokrowce, folie i torbę dostałam :-D

Beatris60 pisze:butelkowe mamy - czy Wasze dzieci od razu załapały butelkę?
mój się dławił na początku nawet przy najmniejszej dziurce, ale po tyg, może dłużej było już ok :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość