tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

10 sty 2012, 20:47

tany tany rob
Szymek robi brawo brawo na zyczenie i pa pa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale te nasze dzieciaczki ju zpotrafia nie? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Dzis zadzwonili z agencji zeby umowic sie na rozmowe o prace :-D wiec ide w przyszla srode na 11 :ico_brawa_01: praca fajna...biurowa...jest to agencja zajmujaca sie znajdowaniem pracy :ico_haha_01: ja bym sie zajmowala tylko dentystycznymi przypadkami :ico_sorki: wiec fajnie bo to dokladnie to co lubie(stomatologia ale na papierze a nie w gabinecie)
pieniadze podstawowe male :ico_placzek: ale jest to paraca w oparciu o ...(nie moge polskiego slowa znalezc :ico_wstydzioch: )ze tak powiem to ile kontraktow podpiszesz w miesiacu-oni sie spodziewaja ze 3-4 a to dodatkowe £300-£400 wiec wyszlabym prawie na to samo w dobrym miesiacu :-D

trzymajcie wiec kciuki dziewczyny :ico_sorki:

mam tez dylemat bo nie wiem czy sie przyznac ze bylam na macierzynskim teraz??? bo troche to skraca moj staz pracy ale dla nich dobrze bo wiedza ze mam dziecko male i najprawdopodobniej przez kilka lat drugiego miec nie bede :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

10 sty 2012, 21:09

Hej :-)

Dziewczyny jak dziecko ma trzydniówkę to jak te krostki wyglądają i gdzie się pojawiają ??

Przepraszam,że nie doczytałam i nie odpisuję :ico_sorki: ale tylko na sekundkę weszłam i dopiero wieczorkiem nadrobię :-D

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

10 sty 2012, 22:14

Aniaaa Moja Nadia jak miała trzydnówkę to obsypało jej buźkę i klatkę piersiową. Były czerwonawe na niewielkich delikatnych plamach o delikatnym zabarwieniu czerwieni....kurcze nie wiem jak to dokładnie opisać. I miała wysoką gorączkę z którą i tak wylądowałyśmy w szpitalu... :/

[ Dodano: 10-01-2012, 21:16 ]
tabogucka Powodzenia na rozmowie! Lepiej zawsze jest jak wpadnie dodatkowy grosz niż jak go nie ma. Ja też będę musiała znaleźć jakąś pracę jak uda mi się małą wysłać do żłobka. Niestety nawet nie mam możliwości z kimś ją zostawić. Tak bardzo nie chcę ale nie mam innej możliwości to będę :ico_olaboga: zmuszona...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

10 sty 2012, 22:26

Gwona al eCie ten typ urzadzil z sadem :ico_nienie: nie myslalam ze takie rzeczy sa tolerowane :ico_olaboga: ale chyba alimenty uwstecznia prawda???nie od momentu kiedy w koncu sie stawi i beda przyznane tylko od momentu kiedy zlozylas wniosek...tak?

trzymam kciuki a jego zeby szlag trafil!!! :ico_zly: oby tylko placil oczywiscie :ico_oczko:
Lepiej zawsze jest jak wpadnie dodatkowy grosz niż jak go nie ma.
to jedno chcociaz jako zwolniona mam prawo do zasilku i ze wzgledu na ten zasilek chyba nalezy mi sie wiekszy dodatek na dziecko i to duuuuuuuuuzo wiekszy...wiec jesli to by nam przyznali to z kasa powinno byc okey i tak !!!ale ja musze wrocic do paracy na pelny etat ze wzgledu na kredyt na dom bo w grudniu go odnawiaja i dla pewnosci powinnam byc ztrudniona :ico_sorki:
mi się małą wysłać do żłobka.
my mamy nianke ale nawet nie chce myslec o zostawianiu niunia bo mi ciezko na serduchu....ale z drugiej strony sie ciesze ze wroce miedzy ludzi i troche pieniazkow zarobie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

10 sty 2012, 22:32

tabogucka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymam kciuki :) fajnie ze cos znalazlas:)


Gwona, no szkoda ze nie mozesz jej zostawic z kims ehh... ja tez szukam pracy i jak na razie nic :ico_noniewiem:

Mała zasnela ide sie wykapac w takim razie :)

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

10 sty 2012, 22:32

tabogucka Tak z tego co wiem to są uwsteczniane...ale co mi z tego jak na dzień dzisiejszy jestem bez kasy,ciężko jest.... :ico_olaboga: :-/

[ Dodano: 10-01-2012, 21:34 ]
aneta11 Ja na pewno wrócę do zawodu innej opcji nie widzę...więc będę szukała pracy tylko w salonach fryzjerskich a z tym raczej nie będę mieć takich problemów. Tak myślę...bo zawsze pracę miałam odkąd skończyłam szkołę :-) A przez tego b... musze wszystko na nowo układać :ico_zly:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 sty 2012, 23:01

dziewczyny no niby musimy dać radę, ale ja jakoś tego na razie nie widzę, powoli tracę siły. już bym wolała, żeby Ola miał a katar czy coś. Nie . astmy bym nie chciała, ale czy azs nie jest gorsze od astmy????Dziś popłakałam się z bezsilności. To jest kompletnie bez sensu!!!!nie jestem w stanie tak wysprzątać mieszkania aby usunąć wszytskie roztocza. Co z tego, że usunę dywan z pokoju, jak w drugim leży. Odkurzacz ma 30 lat, rozpyla kurz a nie wciąga. Meble tapicerowane????no są, ale przecież nie wywalę ich, gdzie będę spać! Nie dotrę do wszytskich zakamarków, aby pościerać kurze, zajęło by mi to pół dnia, a mam jeszcze Mateusza.
Najlepszym rozwiązaniem byłoby zamieszkać na dworze. O tak, wtedy miałaby łądną skórę. Powoli tracę głowę, może by przeprowadzić się w góry????ale jak?????
Dziś nie mogłam nawet posmarować jej szyi, bo ja boli skóra. Płacze jak jej dotykam, więc co???no znów steryd i tak od dwóćh lat! Teraz alergia zaatakowała buzię szyję, do tego nadal plamy w łokciach, nadgarstkach i kolanach. Ona nie jest w stanie funkcjonować normalnie :ico_placzek:
w czwartek jedziemy do alergologa i chyba tam padnę przed tą lekarką na kolana i będę błągać o odczulanie :ico_placzek: czasem się zastanawiam, co to moje dziecko winne, że tak cierpi, a może to moja wina????może nie sprzątałąm dokłądnie, dlatego się uczuliła???? :ico_placzek: to na pewno moja wina, bo takie dziecko nie jest w stanie popełnić żadnego błędu. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

10 sty 2012, 23:19

Blanka26 To straszne co piszesz,nie obwiniaj się... :ico_nienie: Biedna Olcia,kurcze współczuję ci strasznie,ale za razem mam nadzieję,że wszystko jakoś się unormuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

10 sty 2012, 23:59

Blanka26 to nie Twoja wina!!!!zapamietaj to sobie!!!

wyrzuc dywan z pokoju Olci i firanki i zakup jej posciel antyalergiczna!!!bo to wlasnie w nocy najwiecej sie roztoczy wdycha z poscieli.
trzymam kciuki za wizyte u alergologa!!!

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

11 sty 2012, 00:11

to na pewno moja wina, bo takie dziecko nie jest w stanie popełnić żadnego błędu. :ico_placzek:
nawet nie mozesz tak myśleć i pisac tymbardziej :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

biedna Olenia tak mi przykro bidulka sie meczy strasznie

tez czasami mam takiego doła z moim Filipkiem ze on taką małą buziulkę ma chyba przeze mnie ale tak dbalam o siebie w ciązy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

zdrowe dziecko to szczescie w tych czasach

a my w czwartek mamy USG serdunia Fipcia -kontrola przed gastroskopią :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka, powodzenia na rozmowie i fajnie ze ktos sie odezwał :ico_brawa_01:
no nic miłej nocki zycze

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość