Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

22 lut 2012, 00:31

martasz napisał/a:
Na zdjęciu zęba nic nie wyszło,a boli dalej.. masakra :-( ehh


współczucia i co w takiej sytuacji skoro na zdjeciu nic nie widać???
biedna.. no ale jak nic nie wyszlo to znaczy nie ma 8 czy co?
jutro idę do mojej dentystki (dziś jej nie było) i zobaczę co powie. 8 jest tzn kawałek(wychodzi już z rok chyba po kawałku). Niby ani w tym, ani z 6 leczoną kanałowo nic się nie dzieje, żadnych ubytków, ropy itp a jednak boli. Możliwe, że to dlatego, że ta 8 nienaznaczanie napiera na resztę, a 6 boli, bo przez leczenie jest osłabiona..ehh..mam nadzieję, że przejdzie samo..już w ciąży mnie pobolewało, ale po 2 dniach przeszło..
Wiecie co sie dzisiaj strachu najadlam ...
współczuję :ico_olaboga: dobrze, że nie spadł na ziemię :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 lut 2012, 01:24

mowa u upadkach to ja znam taką sytuację, gdzie już starsze dziecko kilkuletnie szalało sobie z rodzicami w salonie, skakało po tapczanie, fikołki robiło, wiadomo to wszystko co dzieci robią, szaleją, w pokoju płytki, młody koziołki na podłoge fikał, rodzice się śmieli i mały niefortunnie upadł przy którymś fikołku i padł, rodzicie się śmieli dalej, ale niestety skończyło się tragicznie, skręceniem karku:( A to była zwykła niewinna zabawa dzieci, ja to przewrażliwiona jestem na tym punkcie jak mała mi skacze po łóżku i koziołki robi, a nie skakała długo, póki na jedyną noc nie poszła spac do koleżanki, kiedy to my pojechaliśmy rodzić Dorianka. Teraz nie idzie wytłumaczyc że nie wolno, bo dla niej to frajda. Niektórych wypadków nie przewidzimy niestety.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

22 lut 2012, 08:30

witam
elibell ja mam to samo przewrazliwienie, jakos mi sie od razu czarne wizje wlaczaja, ze np kark skreca :ico_olaboga: i przestrzegam i mowie i prosze ale wiadomo jak to dziecko, przy tobie nie zrobi a tylko sie strac na moment ... :ico_noniewiem:
agus wspolczuje przezycia, to teraz mozesz sobie wyobrazic np moj strach jak mi Milka spadla :ico_chory:
nina madre wypowiedzi mowisz? :ico_haha_01: to sie usmialam :ico_oczko:

no a ja jestem przed 30, w tym roku koncze 28 :ico_chory: niby czlowiek nie czuje sie staro, no bo jeszcze w sumie mlody, ale jak sie widzi takie 20-25 latki to mi przynajmniej troche zal..jak ide na impreze do jakiegos klubu to jakos mi sie wydaje ze odstaje od reszty :ico_noniewiem:

a wczoraj maz po mnie do pracy przyjechal i jak wrocilismy do domu to sie strasznie czulam, mdlilo mnie i wogole tak na wymioty zbieralo (ja wiem ze to z choroby lokomocyjnej, bo zle znosze jazde jako pasazer) i A juz podejrzewal ze moze :ico_ciezarowka: haha..a mnie normalnie ta wizja przerazila :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 lut 2012, 10:29

ladybird23, a chciałąbyś byc w ciaży???

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

22 lut 2012, 10:35

Aguś wiesz że Ciebie lubię bardzo :-), ale Ty rok starsza chyba? :>
To się strachu najadłaś. Współczuję. Ja też teraz uważam na Alanka jeszcze bardziej. Ale mąż ostatnio go pilnował, posadził przy sobie a sam siedział przed komputerem, Alanek dał nura i prosto głową w ścianę. Na szczęście nic się nie stało, nawet się nie rozpłakał, ale męża skrzyczałam, żeby poduszki kładł przy ścianie jak nie dopilnuje go dobrze.
jak ide na impreze do jakiegos klubu to jakos mi sie wydaje ze odstaje od reszty
to sobie wyobraź jak to musiało komicznie wyglądać jak ja ostatnio na imprezę poszłam z tą po 40 koleżanką. No ona młodo wygląda, tak na 35 ale mimo wszystko ja 23 ona powiedzmy 35 i szalejemy heheh :P patrzyli się dziwnie, ale mi to tam koło nosa, grunt, że nam pasowało towarzystwo ;-)

[ Dodano: 22-02-2012, 09:37 ]
haha..a mnie normalnie ta wizja przerazila
też bym się przeraziła. Jakoś teraz schizuje na tym punkcie. Jak mi Alanek dał w kość przez kilka dni, to nawet myśleć nie chciałam o drugim. Teraz Alanek już grzeczny, ale mimo wszystko nie chcę :-P, nie teraz

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 lut 2012, 10:50

Cześć. Ja Majce to prawie wszystko daje do polizania, a najbardziej lubi jak Kuba daje jej lizaczka :-D :ico_oczko: normalnie az się trzęsie , żeby go tylko ugryść albo dłużej podoić... czekoladkę juz jadła, no to co my jemy to i ona sobie poliże zawsze. a nawet jak zuję gume to ona juz mlaska bo mysli, ze zaraz cos dostanie hihihi
U nas dzis ciepełko więc po obiadku tzn jak Maja zje to wychodzimy na spacer, ale powiem wam, ze fajnie jest jak ona siedzi w spacerówce bo wogóle nie płacze tylko obserwuje jak sę jej znudzi ( po jakiejs godzinie ) to usypia na godzinke a potem jeszcze chwilkę spacerujemy i wracamy do domu, ja oczywiście padnięta bo prawie 3 godziny spacerów. .. ale to dobre ćwiczenie :ico_oczko: ,
No i dzisiaj tez rao jak sie obudziła to usiadła sobie juz sama :ico_brawa_01:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

22 lut 2012, 11:01

No i dzisiaj tez rao jak sie obudziła to usiadła sobie juz sama
sprytna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale powiem wam, ze fajnie jest jak ona siedzi w spacerówce bo wogóle nie płacze tylko obserwuje jak sę jej znudzi ( po jakiejs godzinie ) to usypia na godzinke a potem jeszcze chwilkę spacerujemy i wracamy do domu, ja oczywiście padnięta bo prawie 3 godziny spacerów
zazdroszczę Ci tej spacerówki. U nas ciągle pogoda kiepska na spacerówkę, wczoraj mocno wiało, potem śnieg się jeszcze rozpadał. Mąż mówi, żeby poczekać jeszcze troszkę. A co do spacerów też jak idę z małym to minimum 2godziny łazimy, bo on tak słodko śpi i nie chcę go budzić

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

22 lut 2012, 11:24

Hej:)
Agus to się strachu najadłaś :ico_olaboga: Najważniejsze że mąż miał refleks i go złapał :-)
Jak tak czytam o tych waszych wypadkach to już też muszę się przestawić na pilnowanie Oliv... co prawda jeszcze nie jest tak ruchliwa jak Wasze dzieciaczki, ale zaraz będzie... łooo już się boję;p

Ja dzisiaj zamówiłam spacerówkę właśnie :ico_brawa_01: KAsa z chrzcin jest to szalejemy :ico_haha_01: Jedziemy odebrać za jakąś godzinkę :ico_brawa_01: Ten wózek co teraz mamy też można na spacerówkę przełożyć ale jest tak strasznie ciężki że sobie nie wyobrażam latem jak sama będę musiała wyjśc z Oliv jak go z niosę jeszcze z dzieckiem, więc spacerówkę kupujemy specjalnie, lżejszą :-)

U nas wczoraj pogoda była super, a dzisiaj już tak szaro nieprzyjemnie deszcz pada... I nie wiem czy na ten spacer dzisiaj wyjdę... Może jak wrócimy z zakupów i zobaczę że nie wieje za bardzo to na jakieś pół godz wyjdziemy;) Nie chcę Małej zaprawić, bo jutro na szczepienie, a ona tak dawno nie chodziła, nie przyzwyczajona teraz i się boję....

o taki wózek :-D
Obrazek tylko zielony :-)

[ Dodano: 22-02-2012, 10:25 ]
No i dzisiaj tez rao jak sie obudziła to usiadła sobie juz sama :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: dla spryciury :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

22 lut 2012, 11:48

witam,

ja standardowo z kawusią, Iza śpi, dziś już lepiej, oczka nie są takie podkrążone i czerwone jak wczoraj i nie "szczeka" już jak kaszle :ico_sorki: do tego ja się araziłam i mi z nosa leci jak z kranu :ico_olaboga:
a skad to zapalenie?
panuje teraz taka infekcja, że zaczyna się od oczek i to piorunem się rozwija bo przecież w poniedziałek tylko smarkała a we wtorek już była makabra :ico_placzek:

marcz89, wózek bardzo fajny a ile dałaś?
dzisiaj już tak szaro nieprzyjemnie deszcz pada.
u mnie też jest mgła i siąpi deszcz :ico_noniewiem:
No i dzisiaj tez rao jak sie obudziła to usiadła sobie juz sama
super, ja już nie mogę się doczekać aż moja Niunia usiądzie :ico_sorki:
Boze az no po prostu nie chce tego mowic jakie mialam mysli..
:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
ja w sierpniu 31 kończę
to jesteśmy równolatkami tylko że ja we wrześniu :ico_oczko:

[ Dodano: 22-02-2012, 11:39 ]
Iza wstała i dałam Jej chrupkę i się nie krzywi :ico_szoking: tylko że sama nie wie co z Nią zrobić ale jak jej ułamuje kawałek i daje do buźki to je :ico_sorki: :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 lut 2012, 13:06

Doberek:)

U mnie tez dzis deszczowo i wietrznie

Byłam wazyć małego i mój klocuszek ma 8,250:) Kilo 200 przybrał w miesiąc i jeden tydzień. Służy stałe jedzenie, no i cycka odrzuca, w nocy chciałam dac nie chciał, choć i butli nie chciał też, no ale jeszcze 2-3 dni temu cycka łapał a teraz już nie, najlepiej mu smakują kaszki z łyżeczki. Chyba będę zmuszona kupić niebawem niekapek to może z tego będzie pił w nocy mleczko skoro z butli nie chce.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości