gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

06 cze 2013, 23:58

meggi powodzenia w pracy :ico_sorki: :ico_sorki:
fajnie że od piątku zaczynasz zaraz będzie weekend :-)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 cze 2013, 21:39

Witam!

A co tu dziś tak pustawo :ico_olaboga:

Jakoś przeżyłam mój pierwszy dzień w pracy po tak długiej przerwie. Z poczatku bylo ciężko, ale z każdą minuta lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Antosia z kolei zniosła to gorzej :ico_placzek: Do południa była z Tomkiem. Nie chciala pić mleka, zjadla porcję kaszki i druga taką samą miskę owoców z biszkoptem. Tomek sie śmiał, że tak szeroko buźki nie otwierała. Jak była z moją mamą to już bylo gorzej. Był płacz, nic nie chciala jeść. Jak weszłam do nich o 17 to się bardzo ucieszyła, poszłam tylko ręce umyć a ona już w płacz i szybko do mnie. Moje cycki takie nabrzmiałe były, że mogłabym bez stanika chodzić :-D Mała się przysłała i bylo już jej dobrze.A Bartus z kolei tylko poprosil o mój telefon i zaczął grać. :ico_olaboga: O buziaka musiałam sie już prosić :ico_olaboga:

Teraz dwa dni mamy na trening z butelką. Ale czasami pociągnie ładnie, a czasami to histeria. Nie wiem od czego to zależy :ico_noniewiem:

Uciekam bo mlody na Harego Poterra patrzy :))

Miłego wieczorku :ico_brawa:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 cze 2013, 21:40

hej kobitki.,co tu tak cicho ? :-)

Gosia co do tańca to Marcinek jak tylko uslyszy muzyke,albo jak mu zaczynam spiewac to tańczy na kolanach tak pupą kręci albo jak stoi i się czegoś trzyma - komicznie to wygląda :-)

Teraz się nauczyl i wszystkim na powitanie i na pożegnanie robi " papa".Nawet jak do windy wchodzimy gdzie są ludzie hehe.

Marta - Marcinek tez cykor,puszcza się,ale głównie jak się zapomni i jest zajety czyms innym i tak stoi kilkanascie sekund ,a jak sie zorientuje to bum na pupe :-)

Dzisiaj zrobilam Marcinkowi pulpeciki z sosem koperkowym i ziemniaczkami i pieknie wszystko gryzł.Staram sie odchodzic juz od papek ( tylko zupki ew) drugie dania staram sie stałę wprowadzać i coraz lepiej sobie radzi :ico_brawa_01:

to się poprzechwalałam i ide spać :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 cze 2013, 21:48

A ja niestety dalej papkuje jedzenie - chrpki, biszkopty gryzie, deserwki wieksze kawałki tez ale zpki to mix warzyw i miesia wiec miksje na papke

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 cze 2013, 00:02

madleine i dobrze że się chwalisz masz czym :ico_brawa_01: bo my dalej na zupkach kupnych :ico_olaboga:
Antosia z kolei zniosła to gorzej
no i ja się tego najbardziej boję jak wrócę do pracy :ico_olaboga:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 cze 2013, 21:16

witam co tak tu pusto :ico_szoking: :ico_szoking:
pewnie macie w pl piekna pogode u nas tez superowo :ico_oczko:

madleine chwal sie chwal przeciez to sa najwazniejsze momenty naszych dzieci czyli to jak robia postepy :ico_haha_01:

u nas tanczenie wyglada tak ze polcia rusza cala glowka smiesznie to wyglada hehe jezeli chodzi o jedzenie to u nas juz papek nie ma polcia ma 10 zabkow i niezle sobie radzi hehe
mam taki krotki filmik z polcia ale nie wiem jak go wstawic szkoda :ico_placzek:

qanchita dziekuje za komplement dla dziewczynek :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 cze 2013, 22:05

Aniula albo wstaw na fb obejrzymy albo przez youtube. Masz konto? Tam można przesłać filmiki.

U nas cudna pogoda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
polcia ma 10 zabkow
wow jak dużo :ico_brawa_01: Maksio ma już 4 przebił mu się właśnie :ico_brawa_01: to i tak dużo bo Tomek w jego wieku nie miał w ogóle :-D

Fajnych macie tancerzy :ico_brawa_01:

dobra lecę się kąpać. Maksio śpi padł wcześniej grilla mieliśmy. A w ogóle to mamy pieska. Siostrę Odiego :-) z tego samego miotu. Też taka czarna bardzo podobna do Odiego - Bella się nazywa to nie my nazywaliśmy tylko właściciele i chcieliśmy przechrzcić ale chyba już tak zostanie.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 cze 2013, 22:33

gosia dzieki za podpowiedz mam kato sprobuje wstawic moze sie uda

:ico_brawa_01: dla maksia za 4 zabki :ico_brawa_01:
super ze macie nowego pieska tez nad tym mysle ale maz nie chce sie ugiac hehe musze nad nim troche popracowac
a jeszcze jedno pytanko zeby dodac film to musze go udostepnic??

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 cze 2013, 23:14

a jeszcze jedno pytanko zeby dodac film to musze go udostepnic??
ale gdzie na youtubie? Tam jest parę opcji i najlepiej zaznaczyć opcję że tylko osoby co mają link mogą oglądać ten filmik.
tez nad tym mysle ale maz nie chce sie ugiac hehe
a macie kogoś w Anglii kto by wam się zajął pieskiem jak do Polski będzie lecieć? Bo to jednak spora odpowiedzialność a do Polski na pewno będziecie często latać nawet raz na rok.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 cze 2013, 23:31

gosia dzieki za pomoc
jezeli chodzi o pieska to mialabym go z kim zostawic jest tesciowa szwagier lub znajomi mysle ze nie byloby problemu :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość