Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

21 lis 2007, 17:32

witam wszystkich

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Marcinka i Laury za ich pierwsze ząbki, mam nadzieję że kolenje ząbki Laury nie będą wychodzić w bólach

Obiecałam wam już jakiś czas temu aktualne zdjęcia Emilki. Oto i one
jak zwykle są to zdjecia z samochodu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tutaj Emi próbuje się uczesać a ciocia próbuje jej w tym pomóc
Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

21 lis 2007, 18:09

Juli pisze:
. Biezemy 200 tysiecy na 30 lat. Raty miesieczne beda wynosiły ok 1200 zł. Do tego rachunki.. 400 zł, benzyna 400 zł..Noi zarcie i zycie = minimum 3000 zł powinnismy miec. No a poki co mamy mniej... :/ Echh.. :


Juli ja jestem własnie w temacie bo moja przyjaciółka kupiła mieszkanie, znajomi następni i teraz moja siostra by chciała. I w związku z tym mam do Ciebie pytanko. Skoro piszesz, że macie mniej kasy niż 3000 to jaki bank dał wam kredyt?? Bo my się spotykamy z samymi problemami cholera. Debile nie dość, że człowiek mając czachy w oczach zapożycza się na 30 lat to jeszcze robią problemy, żeby ten kredyt przydzielic.
Wy braliście na siebie? Czy ktoś wam brał? Czy jak? I czy w złotówkach czy w walucie obcej?

Juli ja juz dawałam dynie z ziemniaczkami ale takie ze słoiczka, taki obiadek. Ale mam problem bo Tomek dostał kilka takich plamek na rączce jakby liszaje. No i nie wiem od czego?? Troche się martwie, czy to nie skaza bo tak mi się kojarzy. No ina tydzień odstawiłam wszystkie zupki i tylko cyckiem karmie i zobaczę, czy to coś zmienia. Jeśli nie to trzeba będzie odstawic nabiał :ico_placzek: i dalej obserwować. Ale jeszcze podejrzewam proszek lub płyn do płukania bo jak byłam u mamy to wyprałam ubranka w zwykłych dla dorosłych. No ale czemu tylko na jednej rączce to cholerstwo wyszło?? Sama nie wiem.

Asiulka niezła sesja. Słodkie minki Emi.

Ja właśnie ze spaceru wróciłam. Bylismy na rynku po warzywa i owoce bo pustka w domu. Matko jakie to drogie. Kilka rzeczy i 5 dyszek poszło, masakra. Gorzej niż w miesnym.
W drodze powrotnej mały usnał i tak go niosłam do domu i spi z tatą jeszcze nie rozebrany nawet z czapki i kombinezonu bo nie chciałam go obudzić.

U nas zimno jak cholera. Zmarzłam mimo, że grube rajstopy ubrłam pod spodnie. Brrrr...

A ja dzis w nocy jakąś traume przeżyłam. Nie mogłam zasnąć do 5 rano :ico_szoking: . Ale byłam wściekła. Także jestem nie wyspana. A jeszcze siłownia mnie dzis czeka. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 lis 2007, 18:29

ASIULKA sliczna Emilka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,bylismy cala rodzinka na spacerku fajowo bylo niunia jak zwykle wszystko przespala hi hi,a wozek caly w blocie bo zachcialo nam sie isc na takie jedno zadupie :ico_puknij: ale bylo fajnie

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 lis 2007, 19:51

-indigo- pisze:Kilka rzeczy i 5 dyszek poszło, masakra.
ja dzisiaj za mleko zwykle zaplacilam 3.20 zl heheehhe myslalam ze padne a nie dawno za 1.85 zl placilam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

21 lis 2007, 20:13

Kamilko- jesli chodzi o kredyt to my bralismy wspolnie z Duzego tata - inaczej nie dałoby rady..
No masakra jakas z tymi cenami, kredytami i zarobkami.. Ja staram sie odganiac czarne mysli i ładuje sie optymistycznie.. Ale jak przyjdzie nam płacic pierwsze raty to pewnie dołek sam mnie ubiegnie.
Ja dzis pojechalam do centrum do szpitala sciagac szwy iprzy okazji skoczylam do rossmana. No i niby nic.. A 60 zł poszło..
Ech.. piniadze.. piniadze.. zawsze ich malo :ico_olaboga:

Uciekam szykowac kapiel dla Młodego.. Bo juz postekuje zniesmaczony :):
A potem MECZYK!!!! :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-21, 19:15 ]
A Madziu - codo mleka.U nas chleb na osiedlu kosztuje 1,70 zł, a mleko 3,50 :ico_noniewiem: Debile.. A my biedne ludziska musimy przeciez zrec.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

21 lis 2007, 22:33

witajcie ,

Juli ja też zapytam o ten kredyt brałaś w złotówkach czy frankach szwajcarskich bo my chyba w frankach weżmiemy a zawsze moża go przewalutować.Co do połat to u mni podobnie kredyt 700 + 400 czynsz+ 700 opiekunka + wydatki typu komórki , kablówka , internet no i zycie eh głowa mała

Asiula Emisia jest prześliczna

Madzia cieszę się że twój mąż wraca do zdrowia




:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nowe zębole. kurcz Jula niby najstarsza z towarzystwa a u nas te zęby to jeszcze w lesie :ico_noniewiem:


zmyka , jutro ważny dzień przede mną bo będę wiedział czy dostaniemy ten kredyt.


Przesyłam buziole pa

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

21 lis 2007, 23:09

Aciu- w zlotowkach. Tak nam doradziła ta babeczka.. A ze to kumpla mama,notochyba sie zna.. Mam nadzieje.. :ico_sorki: Jakby nie bylo- do nonono takie spłacanie. Echh.. no ale -cozrobic :ico_puknij: :ico_noniewiem:

Ja powystawialam aukcje i poobrabiałam foteczki, a Duzy ogladajac meczyk - zmajstrował pizze!!! :ico_brawa_01: Piecze sie teraz i paachnie w calym domu. Mniam mniam... Zaraz bedzie pyszna pozna kolacyjka i czerwone wino.. :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Lece dziewczyny, milego wieczoru!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 lis 2007, 23:15

Asiulasliczne fotki :ico_brawa_01:
Aciatrzymam kciuki za kredyt,zeby poszlo dobrze

T poszedl do sasiada na mecz,Oliver zasnal ,a ja siedze i sie nudze :ico_oczko:
Madziu ciesze sie,ze maz lepiej ... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 lis 2007, 23:19

acia powodzenia!!! niech decyzja bedzie pozytywna!!!

asiulka emi slodka

mialam byc dzis tylko w tesco.. ale po drodze oczywiscie musialam zahaczyc o kilka sklepow hehe ale na szczescie nic nie kupilam hehe
za to w tesco polazilam sobie jak lubie.. wszedzie
poszlam tam z mysla o ciuszkach
tylko tam moglam kupic kolorowe ladne bodziaki hihi i bluze polarkowata. super jest
o dziwo w innych drozszych niby lepszych sklepach typu next nic mnie tak nie ujelo
chcialam ciepla bluze dla leoska i juz i znalazlam hehe
koszule widzialam dwie ladne, jedna z nich zakupie
na koniec adas po nas przyjechal, bo juz ciemna noc nastala hehe
codziennie mnie tak odbiera z roznych shoppingowych punktow w watford
jutro drugi koniec miasta hehe

a czy w polsce w tesco tez sa takie super ciuszki? dla chlopcow zwlaszcza?


a ja sama siedze.. i gadam jak najeta na gg hihi
adas poszedl na mecz, do kumpli bo u nas teewizja nadal nie dziala
i chwala jej za to hehe
leos tym razem zostal w domu
po co wloczyc dziecko po nocach
jak nasi juz maja wejscie gwarantowane hehe

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 lis 2007, 00:01

Acia ja równiez trzymam kciuki.

A powiedzcie mi dziewczyny w jakim banku bierzecie kredyty i jakie oprocentowanie tam macie??

Ja po siłowni. Dałam czadu.
A Tomek stęka i stęka. Godzine temu dopiero zasnał i Jarek musiał go zabawiać. Teraz zasnał ale cos tam pojekuje. Co jest grane???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości