Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

20 cze 2009, 10:10

Witam! dziewczynki!!!

U nas ostatnio ze wszystkim zalatane dni :ico_olaboga: Do tego M jak zwykle rzuca fochem o sciane wiec juz mam tego serdecznie dosc ale takie zycie :ico_zly:

Dzis musze wysprzatac chate wiec znow na troche czasu mnie pochlonie


Stawiam na 8miesiecy Weronisi

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Widze ze dzieciaczki tu rozne postepy robia a Wera wyobrazcie sobie tyklko pelza nadal sama nie chce usiasc z pozycji lezacej ale jak w lozeczku siedzi to na nogi juz od dawna wstaje nie rozumiem jej etapu rozwoju ale mysle ze to wszystko przez to ze jak prosilam zeby jej M y Ada tak nie pomagal jak byla mala to by wiedziala ze musi sie nauczyc a teraz to sie juz za bardzo wscieka wiec trzeba czekac az sie sama podniesie maly leniuch :ico_olaboga:

a ja wcyoraj dostalam @ wiec jestem nabuzowana jeszcze bardziej :ico_zly:

Pogoda do bani !!
A zapomnialam sie pochwalic ze moja Adulka przyniosla swiadectwo z paskiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No tym bardziej mnie to cieszy ze naprawde od kad chodzi do szkoly a wiadomo ze z roku na rok coraz wiecej maja nauki to ona to wszystko siaga sama jeszcze nigdy w niczym jej nie pomagalismy jedynie w czym to motywujac ja do nauki ale nigdy nic jej nie odrabialismy a nawet i ostatnie 2 lata nawet jej nic nie tlumacze bo ona uczy sie calkiem sama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Po za jaj wielka pyskata buzka to by byla idealna no ale nie ma co narzekac wszystkiego nie mozna miec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 cze 2009, 11:18

dana, :ico_tort: dla Weronisi
:ico_zdrowko: i za Ady swiadectwo z paskiem.Wielkie brawa :ico_brawa_01: super dziewczyna ze sie tak sama uczy :ico_sorki:
a co do siadania to Weronisia jedna z mlodszych dzieciaczkow u nas na terminie dopiero 8 miesiecy ma a Igulina juz 8 iesiecy i 3 tygodnie :ico_olaboga: a u tak malych dzieci w 3 tygod nie moze sie duzo zmienic
SUPER fotki :ico_brawa_01:
Weronisia slodki pulpecik i widze ze robi taka minke jak Igula :ico_brawa_01: a z A :ico_sorki: dy modelka Ci rosnie :ico_brawa_01:
To chyba sama zostalam bez @ a moze juz jestem w ciazy :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 cze 2009, 13:11

Czesc dziewuszki u nas dzis i wczoraj cały dzien leje, wiec jestesmy uwiazani w domu :ico_olaboga:

dana, ja tam mysle ze kazdy dzieciaczek jest inny i nie powinnismy sie tym przejmowac ze jedno robi cos a drugie tego nie potrafi :-)

Gratulacje dla starszej cory :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Werka slicznie wyglada, ja nie wiedziałam ze ona tez taka "puchata" jak Filipek znaczy tak na tej fotce wyglada :ico_oczko:

mmarta81, widzisz Filip nie ma jeszcze 8 miesiecy, a sam potrafi z lezenia usiasc, ale to dopiero od kilku dni, tak jak ostatnio pierwszy raz sam na nozki w łózeczku wstał.

A co do okresu to ja juz sie mecze poł roku :ico_olaboga: no i niestety nadal mam bolesne miesiaczki :ico_placzek: :ico_placzek:


Kurka wczoraj sie dowiedziałam, ze moja kuzynka jest w szipitalu na podtrzymaniu ciazy bo dostała krwotoku, jaju przypomnia mi to moja historie z ciaza :ico_olaboga:
Oby tez wszystko dobrze sie skonczylo, jeszcze biedni 9 lat sie staraja o dziecko i nareszcie takie szczescie :-)

[ Dodano: 2009-06-20, 13:12 ]
A własnie ale ze mnie gapa sto lat dla Werki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 cze 2009, 15:11

wiola85, kurde trzymam kciuki za Twoja kuzynka oby wszystko bylo ok :ico_sorki: a w ktorym tyg.ciazy jest ?
:ico_sorki: o i :ico_brawa_01: dla Filipka za siadanie
ja wlasnie wrocilam z miasta dam cos do jedzenia Igolinie i podwioze ja do kumpeli a sama skocze na silke.
Musze jeszcze po cos na grila do sklepu skoczyc bo dzis na obiad gril :-)
dobrze ze wczoraj chate posprzatalam bo by nie bylo kiedy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

20 cze 2009, 16:04

witam u nas wszystko wporządeczku no prawie młody wspioł się na łóżko i walną brodą o kant i rozcioł sobie wargę a rano rozkopał kwiata i ziemnie chciał wyżerać

[ Dodano: 2009-06-20, 16:05 ]
A oczywiście poprosimy o głosiki dzisiejsze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 cze 2009, 16:52

myszka 81, no to widze ze Oskarek tez rozrabiaka :-D
a ziemia pewnie by mu bardzo smakowala :ico_haha_01:
glosik oddany :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

20 cze 2009, 17:28

Dzien dobry.

U nas dzis byla Pani ankieterka, bardzo sympatyczna. Przeprowadzala ankiete z mamami karmiacymi :P uznala ze skoro 4, 5 tygodni temu odstawilam mala to moge jej udzielic odpowiedzi i dostalysmy dwa (bo nie moglam sie zdecydowac ktory) zestawy dla malej do kapieli - zabawki + gabeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lece, bo jedziemy z mala na zakupy :/

Milego dnia! A u nas tak strasznie brzydko fuuuuuu

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 cze 2009, 18:08

yoanna, a to fajnie z ta ankieta :ico_brawa_01: ciekawe czy Ninie sie spodoba zabawka :-D
Kurde znalazlam fajowy hotel w Darlowie nad morzem i juz nawet dzwonilam i sa miejsca :ico_sorki: ale czekam na Marcina zeby mi powiedzial czy cana moze :ico_noniewiem: troche drogo ale w cenie jest sniadanie i obiadokolacje i po 3 zabiegi SPA :-D no i hotel jest przy samej plazy :ico_sorki: http://www.hotelplaza-morze.pl/index.php

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

20 cze 2009, 18:46

Witam sie i ja,,,

JA mam trzydniowa pauze od silki i juz m isie teskni. :ico_noniewiem: Pozatym moj starszy synus podlapal wirusa i ma mega katar ,marudny,wszystko mu rzeszkadza.Oby Eryczka nie zarazil :ico_zly:

Marta--Super byscie mieli urlopik,,nawet SPA,,kurcze,zazdroszcze.Moj maz nie ma urlopu wiec moge sobie wybic z glowy morze,a wczesniej tak o tym myslelismy.W nastepnym roku,natomiast planujemy Portugalie:-)

wiola-trzymam kciuki za kuzynke,oby to tylko zwykle plamienie.PPEwnie dostanie cos na podtrzymanie.W ktorym tyg. jest??

dana--Gratulacje dla madrej i slicznej coreczki.A mlodsza krolewna faktycznie pulpecik,ale taki slodki,,,i brawo za sile :ico_oczko:

Yoanna--a gdzie ta ankiete pürzeprowadzaliscie???fajnie ze Ninka cos dostala,kazdy drobiazg cieszy:-))

Dziewczynki prosimy o glosik:-))z gory dziekujemy
http://bobovita.com.pl/fotogaleria.php? ... tosList=19

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

20 cze 2009, 20:25

To chyba sama zostalam bez @
No to ci zazdroszcze bo leje sie ze mnie przeokrutnie a wsciekla jestem wrrr :ico_zly:
a moze juz jestem w ciazy
Ja tez tak juz sobie myslalam ostatnio jak mialam mdlosci i w ogole sie dziwnie czulam a tu @-pisko sie przyplatalo a taki luzik bez niej byla Ale Wera troche mniej ostatnio cycowala bo dostawala obiadki i pzniej jeszcze dojadala z nami obiad wiec kolejne cycoanie odpadalo albo tylko sie napila a w nocy juz 3 noc 2 razy sie tylko obudzila na cyca
ja tam mysle ze kazdy dzieciaczek jest inny i nie powinnismy sie tym przejmowac
Ja tam kochana sie nie przejmuje bo wim ze tak jest ale wiem ze napewno to iz jej pomagali sie tak podnosic jak byla mniejsza spowodowalo to ze ona poprostu nie chce sie do tego przylozyc bardziej bo wie ze tatus i siostrzyczka zaraz i tak jej pomoga
widzisz Filip nie ma jeszcze 8 miesiecy, a sam potrafi z lezenia usiasc,
No to Gratulacje dla niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja nie wiedziałam ze ona tez taka "puchata" j
No jest jest :-D 10,100kg wazy to juz konkretna kobita :ico_oczko:
Kurka wczoraj sie dowiedziałam, ze moja kuzynka jest w szipitalu na podtrzymaniu ciazy bo dostała krwotoku, jaju przypomnia mi to moja historie z ciaza
Trzymam mocno kochana za nia oby sie wszystko pomyslnie zakonczylo :ico_sorki: :ico_sorki:
wspioł się na łóżko i walną brodą o kant i rozcioł sobie wargę a rano rozkopał kwiata i ziemnie chciał wyżerać
O bidolek !!! Ale nizły gagateczek z niego he he he :ico_oczko:


No to fajnie Martunia bedziecie mieli jak sobie pojedziecie tam super ja znow nigdzie mamy zrobic kuchnie i poprostu tyle kasy na nia trzeba ze mnie znow slabi ale musimy w koncu ja zrobic a myslalam ze jak taka malenka kuchnia to nie bedzie drogo a jednak sie pomylilam :ico_olaboga:

Dziekujemy za zyczonka

Glosiki oddane :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość