magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

22 lut 2011, 15:29

NowaSejana, sliczne dziewczynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a brzuszek duzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-22, 14:35 ]
Mój synek juz nie moze sie doczekac braciszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

22 lut 2011, 15:39

już jestem,wynik super żadnych bakteri anie leukocytów czyli furagin pomógł,uffffff :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
poszłam na łatwizne i kupiłam gotowe pierożki ruskie i do tego barszczyk :ico_sorki:
NowaSejana, Aniaaa, slicznee brzuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
magda1614, nie bój sie bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 lut 2011, 15:59

Aniaaa za 9 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wiecie...cos mialam napisac na jakis temat przez was wczesniej poruszony ...ale niestety zapomnilam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Naprawde mam ciazowy rozumek :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-02-22, 15:00 ]
Za brzuszki Ani i Sejany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oba super ale takie rozne... :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

22 lut 2011, 16:34

tabogucka, moze o staniczkach do karmienia :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-22, 15:38 ]
a ja zamówiłam juz tydzien temu pizamki i do dzis nie przyszły :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

22 lut 2011, 16:40

NowaSejana, Karolinka też ciągle mi powtarza i wszystkim w koło w czym będzie pomagać przy dzidziusiu, że na spacerki będzie chodzić, smoczka podawać jak wyleci z buzi :-D :-D
Mówi,że czeka i czeka, doczekać się nie może i kiedy ten dzidziuś już będzie :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_haha_01:

aga216, super,że wynik OK :ico_brawa_01:
Ja jak kupuję pierogi albo kluski śląskie to tylko w lidlu :-) Są po prostu przepyszne :ico_haha_01:

tabogucka, całkiem normalne z tym zapominaniem :ico_sorki: mnie to już denerwuje czasem,bo ciągle o czymś zapominam :ico_olaboga:
Teraz to nawet jak sobie zrobię listę zakupów to zapominam jej zabrać z domu :ico_wstydzioch: zachodzę do sklepu i mam pustkę w głowie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-02-22, 15:43 ]
aga216, napisz e-mail do sprzedającego i zapytaj kiedy zostały wysłane, może dopiero niedawno wysłał :ico_noniewiem:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 lut 2011, 17:05

ja ostatnio malym powiedzialam, ze moze juz niedlugo dzidzius sie urodzi na to Paulina: "Mama juz?" i widzialam jak strasznie sie ciesza...

ja juz staniczek do karmienia mam :-D

a jak zamierzacie sie zabezpieczac po porodzie?
bo u nas w gre wchodzi tylko spirala, gumek nie lubimy, tabletki juz bralam i wiecej nie chce, plastrow, zastrzykow tez nie... spirala troche kosztuje, ale wezme ta na 3 lata, bo kolejnej pociechy nie planujemy.. narazie 3ka wystarczy... :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

22 lut 2011, 17:15

Aniaaa, no chyba tak zrobie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
NowaSejana, oj szczerze to jeszcze o tym nie myślałam :ico_sorki:
dziewczyny czy wasze dzidzi w brzuchu tez ma czasem takie dni że cały czas szaleje,i mocno kopie,bo moja dzis szaleje na maksa i to bardzo intensywnie cały brzuszek faluje :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
i nie wiem czy to normalne czy już jak zwykle fisiuje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

22 lut 2011, 17:34

Czesc dziewczyny!!!

Ja dzisiaj wyprawilam po prawie tygodniu gosci do domu, stad nie mialam sposobnosci, zeby do was pisac, aczkolwiek czytalam tu mojemu dziecku przez ramie jak bajki ogladal...

Aniaa, jejku jaki malutki brzuszek :ico_szoking: pozazdroscic, bo to musi byc niezly komfort jak takiego bagazu wielkiego nie trzeba nosic :ico_sorki:

Sejana, to zdjecie z waszego mieszkania? ladna tapetka w kazdym razie :-) no i brzucho oczywiscie...
dziekuje ci bardzo za porade, ty to sie znasz na tej biurokracji tutaj :ico_sorki: ja nie wiem czy sobie poradze, zeby sie po kindergeld zglosic :ico_oczko: na Gabriela nie bralam, moze zloze podanie jak bede brac dla niuni naszej-jesli bede brac...

nam sie tak z kasa porobilo przez ten kuby wypadek i jego pobyt w szpitalu i teraz nie wiadomo czy nie uznaja go winnym przypadkiem i bedziemy musieli facetowi jeszcze za zniszczenie samochodu zaplacic, wiec trzymamy pas zacisniety...
ogolnie to nasi znajomi z polski wspanialomyslnie wpakowali sie w swoje volvo razem ze wszystkimi naszymi gratami i przejechali 800km, zeby nam to wszystko przytachac tutaj :-) gabriel mial przez kilka dni kolezanke do zabawy, bo oni maja corke z tego samego rocznika co moje dziecko, no i milo bylo sie z nimi spotkac, oczywiscie sie napracowalam przy tym sporo i w kuchni sie nastalam, no, ale taka kolej rzeczy... psa naszego zabrali do mojej mamy do polski, bo po porodzie nie mialabym jak wychodzic na dwor z wozkiem, 3 latkiem za reke i jeszcze psem na smyczy-ale to tylko na kilka miesiecy, bo wlasciwie juz mi przykro, ze jej tu nie ma, wiec zabierzemy ja jak bedziemy w polsce nastepnym razem, na razie odpoczne troche....

wiec ja tez juz sie szykuje-wypralam sobie lezaczek, wysciolke od gondolki i dzsiaj wstawilam pierwsze pranie z ciuszkami, lozeczko stoi juz skrecone z materacykiem, musimy posciel kupic jeszcze, choc nie wiem czy gabrielowej niuni nie oddac, bo on juz jest duzy chlopak. I tak spi z nami wlasciwie :ico_oczko:

no i co istotne przewijak musze kupic taki na lozeczko, bo komode kilka dni temu w ikei kupilismy na ciuszki, ale zwykla i przewijak tez mi taki zwykly teraz potrzebny, a tutaj nie ma takiego wyboru jak w polsce...

wlasnie Sejana powiedz mi w jakim proszku pierzesz ciuszki dzieciece, czy w ogole w jakim zamierzasz, bo ja szukalam jakiegos dla dzidzi i nie moglam znalezc, kuba mi wyszukal jakis Dalli hypoalergiczny, niby bez barwnikow i substancji zapachowych, ciuszki jakby z sody oczyszcznej wyjete-tak pachna :ico_noniewiem: w odniesieniu do naszego polskiego jelpa ma sie to nijak-uwielbiam zapach jelpa, pachnie po prostu czystoscia...

dostalam od tych znajomych troszke ciuszkow po ich corce, worek moich po gabrielu i od tesciowej reklamowke ciuchow, wiec na kilka miesiecy jestesmy zabezpieczeni... moja tesciowa ma przyjaciolke, ktora pracuje w lafelu-oni szyja ciuszki niemowlece, wprawdzie tylko bielizniane tj body, spiochy itp, ale co innego takiemu babelkowi malemu potrzeba? juz poprzednio od niej kupowalam po cenach hurtowych wiec jak bede w pl to bede korzystac...

jutro mam ktg rano...

widze, ze remonty i przeprowadzki w pelni... ja bym chetnie pomalowala sypialnie skoro wszyscy tu bedziemy teraz spali, ale nie wiem czy w ogole mezowi wspominac o tym, kasy mi szkoda i serio nie mam juz sily, zeby sie na remonty eksploatowac w tej ciazy...

linomag mi znajomi dostarczyli :-) ahh, no i wanienke musze tez kupic, ale mamy jeszcze troche czsu, wiec nic na sile, jak moj maz bedzie mial luzniejszy dzien w pracy to gdzies skoczymy, tylko tutaj w tych sieciowych sklepach dla dzieci moge nie dostac takiej jakbym chciala

ja staniczki kupilam w bonprix, w polsce mozna dostac bardzo ladne z fiszbinami i nie drogie w moim rozmiarze, tutaj niestet za staniczek do karmienia z fiszbinem w rozm 75g trzeba dac tyle kaski, ze mi teraz szkoda, jak bede w polsce to sobie kupie, albo jak nam sie finanse troche wyprostuja...
no i koszule do karmienia tez z domu mi mama wsadzila miedzy gabciochowe ciuszki, ale jeszce 1 by sie przydala.

Ja to w ogole nie wiem co mam tutaj do szpitala spakowac Sejana orientujesz sie w temacie??
czy wasze dzidzi w brzuchu tez ma czasem takie dni że cały czas szaleje,
owszem... najtrudniej zniesc jak na wieczor jakigos szaleju dostaje i mi sie wyciaga, glowe pcha mi w dol i noge pod zebro :ico_szoking: matko, jak to boli czasami, a poza tym to ciagle czyms obrywam po lewym boku i czasami mnie az boli, czuje sie taka wymymlana i porozciagana :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-02-22, 16:41 ]
w ogole kilka malych rozstepow mam nad pepkiem i jeden pod pepkiem mi sie zrobil-sie uparly na centrum brzucha cholera... co ciekawe to u mnie sie epek jakos na prawo przesunal, smiesznie to wyglada, natomiast ta ciemna kreseczka idzie normalnie przez srodek :ico_oczko:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

22 lut 2011, 18:04

Fintifluszka, wow no to sie kochana rozpisałas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

22 lut 2011, 18:13

Aniaa jaki malutki masz brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Fintifluszka, to fajnie, że Ci przywieźli wszystko znajomi :ico_sorki:
czekamy na wieści z ktg.
dziewczyny czy wasze dzidzi w brzuchu tez ma czasem takie dni że cały czas szaleje,i mocno kopie
oj ja dziś miałam od rana kopniaki i przemieszczanie się na całego.

[ Dodano: 2011-02-22, 17:15 ]
w ogole kilka malych rozstepow mam nad pepkiem i jeden pod pepkiem mi sie zrobil
widzisz ty rozstępy, a ja za to na twarzy mam masakrę, normalnie pryszcz na pryszczu :ico_haha_01: a nigdy nie miałam problemu z trądzikiem nawet :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość