Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 cze 2013, 23:33

mam jakiegos linka ale nie wiem jak go wstawic wystarczy wrzucic w wiadomozc???

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 201

10 cze 2013, 17:38

Hejka! W pracy urwanie glowy, tyle zmin ze glowa mala :ico_olaboga:
Antosia bardzo powoli sie oswaja z sytuacja, ale placz i tak jest :ico_placzek:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 cze 2013, 18:32

mam jakiegos linka ale nie wiem jak go wstawic wystarczy wrzucic w wiadomozc???
możesz w wiadomość a możesz i tutaj :ico_sorki: :ico_sorki:

jejku jak mało postów :ico_olaboga:

meggi
ja też się coraz bardziej boję. Dzisiaj np tak mało jadł chciał tylko cycka. A za 3 tygodnie do pracy.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 cze 2013, 19:54

dziewczyny wspolczuje powroto do pracy :ico_noniewiem: ja jestem caly czas z dziewczynkami i sa do mnie bardzo przywiazane nie wyobrazam sobie isc teraz do pracy :ico_olaboga:

a to filmik nie wiem czy go odczytacie krotki ale jest hehe
http://www.youtube.com/watch?v=VgDq-bzl ... re=mh_lolz

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 cze 2013, 21:12

gosia Antosia nic nie chce pic jak mnie nie ma. tylko cyc :ico_puknij: Jakby chociaz wode pila to byloby juz dobrze, a tak to klops. Dzis po mnie przyjechali do pracy to w drodze do domu stale trzymala mnie za palec i mialczala, chciala cycka :(
Jak jest z tesciowa to tak placze, ze przechodzi to w histerie. Tylko na reach jej spala i jak wstala bylo lepiej :ico_noniewiem:

Teraz wiem ze jakbym nie musiala to zostalabym w domu

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 cze 2013, 21:47

Rzeczywkscie pustawo tutaj :-(
Pewno wszystkie sa z dzieciakami na dworze, korzystaja ze slonca. U nas wczoraj bylo super cjeplo, bylismy na festynie. A dzis znowu leje :ico_zly:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 cze 2013, 21:48

Aniula mi wyskakuje info ze to film prywatny :ico_nienie:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 cze 2013, 22:49

Aniula właśnie nie możemy prywatnego filmiku obejrzeć. Musisz zmienić w ustawieniach byśmy go zobaczyły. Fajnie Ci że siedzisz w domu z dziewczynkami :ico_brawa_01: chociaż ja i tak nie mogę narzekać 11 miesięcy z Maksiem będę siedziała. No ale siostra kupiła mi kupon lotka więc może nie będę musiała do pracy wracać :-D :-D :-D
gosia Antosia nic nie chce pic jak mnie nie ma. tylko cyc
to Maksio na szczęście ładnie pije :ico_sorki: o tą pije bo najbardziej lubi, za sokami nie bardzo przepada
Obrazek
a pił w butelce wcześniej a odkąd kupiłam w biedronce niekapka to w tym niekapku pije. Tylko z nim problem najgorszy ze spaniem będzie. Bo się wybudza i chce cycka. Czasem mamie uda się dać mu butelkę a czasem się zezłości i obudzi.

A gdzie reszta dziewczyn?

My chyba pojedziemy nad morze w ten weekend :ico_sorki: :ico_sorki: na 6 -7 dni.
Kasiala Ty pisałaś że do Chorwacji chcecie zabrać jedzenie swoje. A jak je przetrzymasz? Będziesz wekowała czy co? Bo ja mam problem z moją dietą bezglutenową a tak bym zabrała i bym miała z głowy do tego oszczędność. Tylko nie mam pomysłu co mogę przyszykować :ico_noniewiem: może jakieś podpowiedzi?

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 cze 2013, 23:17

zaraz pozmieniam sorki :ico_sorki:

megi wspolczije sytuacji mam nadzieje ze mala szybko sie przyzwyczai d nowej sytuacji :ico_noniewiem:

gosia pamietam ze kasiala mowila wlasnie ze bedzie wekowac jedzonko na wyjazd a jezeli chodzi o jedzenie bezglutenowe to niestety ja nie pomoge :ico_noniewiem: nie znam sie na tym ale ktos napewno cos podpowie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 cze 2013, 10:33

Hejoł babochy :-)

trochę mnie nie było ale miałam tydzień pełen wrazeń nawet nieoczekiwanie zostałam matką chrzestną w zeszłą niedzielę :ico_szoking:

Gosia tak ja do chorwacji będę wekować jedzenie i można praktycznie wszystko :) Goląbki, Klopsy, bigosik, jakieś zrazy, bo wiadomo ziemniaki i makaron czy ryż można ugotować na miejscu :-) na necie jest bardzo dużo przepisów pasteryzowania jedzenia na wyjazdy :-)

Meggi współczuję Ci powrotu do pracy jak i tego ze Tosia tak ciężko to przehcodzi :cry: kurcze ten roczny macierzynski to by się przydał jak nie wiem co!!! no ale cóż nie ma to trzeba kombinować...

Aniula ja też filmu nie mogę otworzyć bo prywate założyłaś :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość