Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

12 sty 2012, 12:33

Witajcie dziewczyny :-)

U nas wiosna :-D słońce świeci i jest 8 stopni :ico_szoking: jedyne co to wieje dość silny wiatr.

agusia22, ojejku ale Wiktorek miał okropne uczulenie :ico_olaboga: :ico_olaboga: biedaczek :ico_placzek:

magda1614, daj znać po USG. Trzymam kciuki !! :-)

Inuno, biedny Mikołaj :ico_pocieszyciel:

patrycjaaa, ja moją też kładę do łóżeczka, daję smoka i pieluszkę i raz usypia szybciutko,a czasami nawet 40minut się kokosi :-D
U M. na rekach usypia dosłownie w 3 minuty i ją odkłada do łóżeczka ale niestety u mnie nie chce :ico_noniewiem: jak mój tata albo mama ją noszą to też bardzo często im zasypia :ico_haha_01:

Blanka26, nie obwiniaj się o to,bo to nie Twoja wina !!! :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: ja też się obwiniałam za astmę i alergię u Karolci ale stwierdziłam,że nie ma co się użalać nad sobą, tylko działać i pomóc dziecku jak tylko można,a nie siedzieć z założonymi rękami.
Teraz wiesz na co Ola jest uczulona to w jakimś stopniu na pewno będzie jej lżej, gdy wyeliminujesz zbędne rzeczy z jej pokoju. Trzymam mocno kciuki,żeby Ola się lepiej poczuła i ją tak nie bolało!! Biedna :ico_placzek:
A co przepisał lekarz na alergię ?

Gwona, oj ale się porobiło... Moim zdaniem jeśli on się nie stawia na sprawie to automatycznie powinni ją zakończyć na Twoją korzyść. Niby z czego masz żyć jak nie pracujesz,a on ma swoją córkę w d***e !!?? Porażka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

tabogucka, będę trzymała mocno kciuki,żebyś dostała pracę!!! :-D

Pytałam Was o trzydniówkę,bo Martynce wyszły w niedzielę wieczorem plamki na brzuszku i pleckach i tak sobie skojarzyłam,że miała tą temp. w czwartek, piątek i sobotę,a na następny dzień te plamki wyszły. No i temp. nie spadała mimo podania syropku przeciwgorączkowego, tylko,że przy trzydniówce podobno jest wysoka gorączka,a jej nie przekraczała 38, więc już sama nie wiem :ico_noniewiem:

NowaSejana, i zostawiasz małą w łóżeczku z butlą mleczka ? Umie sama się napić ? :-)

aneta11, moja też jak muzykę usłyszy to zaczyna "tańczyć" i jak mówię brawo to sobie sama bije :ico_haha_01: umiała też mówić papa i machała rączką ale już tak nie robi :ico_noniewiem: w ogóle przestała ostatnio mówić i od czasu do czasu powie tata,a tak to wysuwa języczek i "pierdzi" :-D

A Wasze dzieciaczki dużo mówią ??

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

12 sty 2012, 15:53

NowaSejana, i zostawiasz małą w łóżeczku z butlą mleczka ? Umie sama się napić ? :-)
nie, stoje przy niej... jak ma pelna butelke to ma problem z utrzymanie, bo ona na noc potrzebuje 240ml.. ale jak juz troche upije to trzyma sama...
aneta11, moja też jak muzykę usłyszy to zaczyna "tańczyć" i jak mówię brawo to sobie sama bije :ico_haha_01: umiała też mówić papa i machała rączką ale już tak nie robi :ico_noniewiem: w ogóle przestała ostatnio mówić i od czasu do czasu powie tata,a tak to wysuwa języczek i "pierdzi" :-D
u nas to samo, mala brawo nie chce robic, kiedys robila papa i przybijala piatke, ale ostatnio leniwa i nie chce robic... caly czas gada i krzyczy po swojemu, mama i tata coraz rzadziej mowi, caly czas tylko papa... no i z tym jezyczkiem to identycznie i jak muzyczke slyszy to tez tanczy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

12 sty 2012, 16:51

NowaSejana, 240ml ? :ico_szoking: super,ze tyle zajada :ico_brawa_01: i jak śpi po takiej butli ?

No właśnie Martyna też krzyczy i piszczy,a Karola razem z nią i czasami to mam wrażenie,że głowa mi rośnie jak balon,bo na takie tony wchodzą,że szok :ico_haha_01:

Może teraz taki etap dzieciaczki mają,że to co już umieją to na razie nie powtarzają,a uczą się czegoś nowego,a później wszystko naraz będą mówiły i robiły :ico_haha_01:

Dziewczyny,a jak się robi rosołek dla dzieciaczków takich jak nasze ? Bo coś słyszałam,że nie bardzo mogą jeść taki jak my jemy,a chciałabym jej ugotować :ico_noniewiem: Może polubi :-)

[ Dodano: 12-01-2012, 15:58 ]
W ogóle to zła jestem,bo się aparat fotograficzny popsuł :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Trzeba będzie dzwonić, załatwiać, wysyłać i zanim go naprawią (albo nie,bo to różnie bywa i mogą coś wymyślać) to pewnie z miesiąc minie,a mnie coś trafi bez aparatu,bo uwielbiam robić fotki... :ico_olaboga: :506:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

12 sty 2012, 18:03

NowaSejana, 240ml ? :ico_szoking: super,ze tyle zajada :ico_brawa_01: i jak śpi po takiej butli ?
w nocy ma jedna pobudke, ale tylko po to zeby przeskoczyc do nas do lozka...
na tej butli spi cala noc :ico_sorki: :ico_sorki: raz sie zdarzylo, ze ponad 300ml zjadla :ico_oczko:
Dziewczyny,a jak się robi rosołek dla dzieciaczków takich jak nasze ? Bo coś słyszałam,że nie bardzo mogą jeść taki jak my jemy,a chciałabym jej ugotować :ico_noniewiem: Może polubi :-)
nie mam pojecia, daje malej normalny nasz rosolek.. zreszta ona juz je wszystko normalnie z nami...

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

12 sty 2012, 18:19

kurcze wcielo mi posta juz mi sie nie chce pisac tego samego a sie rozpisałam :ico_zly: pozniej napisze ehhhhhhh

[ Dodano: 12-01-2012, 17:22 ]
nie mam pojecia, daje malej normalny nasz rosolek.. zreszta ona juz je wszystko normalnie z nami...
wszystko wszystko i takie smazone miesko tez?
ja tez jej pare razy dałam cos z naszego obiadku i jej bardzo samkowało słoiczkow mi juz za bardzo nie chce jesc i dobrze bo drogie to jak nie wiem i szkoda pozniej wyrzucac osttani słoiczek jej zostal i pozniej chce jej sama gotowac

[ Dodano: 12-01-2012, 17:24 ]
moja teraz jak jej piersi nie daje to sztucznego mleczka mało wypija ;/ ale nie wciskam jej na siłe jak bedzie chciała pic to wypije
co do gadania to moja nadaje duzo lubi tez ogladac sobie ksiazeczki i po swojemyu sobie opowiada a najbardziej zaczepia jak goscie przychodzą krzyczec tez potrafi ;)
czasem mlaska sobie buzka albo ślinke wypluwa i wsysa z powrotem hahha ;p

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

12 sty 2012, 18:35

wszystko wszystko i takie smazone miesko tez?
tak, smazone miesko i rybke tez... ostatnio nawet kilka frytek zjadla i nic jej nie bylo :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 sty 2012, 18:45

hej
ja rosołek jak gotuję to robi wszystko tak jak normalnie,tylko odlewam dla małej przed dodaniem przypraw :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja smażonego nie daje ani nic takiego podobnego :ico_sorki:
patrycjaaa, ja ja powoli przechodziłam na butle to mała góra 100 wypijała a teraz i 170 wypija :ico_haha_01:
u nas też wiosna,tylko wieje jak cholera
moja mała to tylko mama i tata mówi,kosi kosi musi mieć dzień żeby zrobiła,za to tany tany uwielbia :ico_haha_01:
ja właśnie lasagne włożyłam do pieca i czekam na chłopaków :ico_sorki:
wczoraj dopkupiłam sobie spodnie i kask i w przyszłym tygodniu na narty jedziemy :ico_sorki: :ico_sorki:
agusia22 jej bidulek,współczuje musiło go to bardzo swędzieć :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ja mam egzeme ,ale jakiś czas temu kupiliśy zmywarkę,i nie muszę zmywać i już nie choruję :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

12 sty 2012, 19:05

wczoraj dopkupiłam sobie spodnie i kask i w przyszłym tygodniu na narty jedziemy :ico_sorki: :ico_sorki:
super ale wam zazdroszczę tez bym gdzies wybyła ale puki co nie stac nas na takie wypady ;/
tutaj wam pokaze tą tuniczke uzywana co wylicytowałam za 41zł :ico_zly: wiem drogo ale nie wiedziałam ze az za tyle pujdzie w osttaniej min mnie przelicytowali i szybko wpisalam jakas kwote bo mnie cały czas wszyscy przebijali jak chcialam cos kupic i za tyle wyszlo ;/
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
a tutaj tez za 41zł nową jej kupiłam bardzo mi sie podobała i nie mogłam sie oprzec a jak mam sobie kupic glupia bluzke to mi szkoda
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
nie wiem cyz pisałam Blanka dzis poraz pierwszy wstała przy meblach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i spi juz godzinę a zasypia mi 3 razy a wczesniej to 30 45 min
dobrze AGA ze mi piszesz o tym mleczku mam nadzieje ze moja tez zacznie wiecej pic ;)) udanego wypadu na narty wam życze a na dlugo jedziecie??

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 sty 2012, 19:15

patrycjaaa, to będą takie jednodniowe wypady,do Wisły,ale i tak sie cieszę
a ciuszki super :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
jezu ale u nas wieje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

12 sty 2012, 20:54

hej, u nas kiepsko, nockę miałam całą z głowy, dzień zresztą też, bo Mikołaj latał jak szalony, trzeba mu palce podstawić, on sie łapie i chce chodzić.. :ico_haha_01:

Ładnie Wasze dzieciaczki zjadają.. mój to zjada jakieś 80ml mleczka, zmieniam butle, smoczki... i dalej nic :/
A co do normalnego jedzenia, to ja też daję raczej wszystko co my jemy, unikam tylko wzdymających typu strączkowe, kapuściane no i cytrusów nie daje.. chociaż plasterek cytryny juz dostał, nie mogłam sie oprzeć :ico_haha_01:

patrycjaaa, śliczne ciuszki *.* Ja mam tak samo, dla małego co chwila coś, a ja w starych rzeczach chodzę :ico_wstydzioch:

Lecę się uczyć, paaaaa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość