Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

10 sie 2008, 08:15

pinko, dziekuje bardzo! :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 sie 2008, 08:23

Cześć dziewczynki :-)
U nas nocka spokojna, rano mężuś znów zabrał Ulę do siebie, ale już nie zasnęłam, idę zaraz robić sałatkę jarzynową na śniadanko :-)
Mariola, dzięki za :ico_kawa: i :ico_tort: , u nas też śliczna pogoda się zapowiada, słonko superowo świeci i ani jednej chmurki póki co :-)
Fajne zdjęcie Julki w basenie :-)
Anuszka pisze:pinko, dziekuje bardzo! :-) :-) :-)

Proszę bardzo :-)

Zmykam... miłej niedzieli

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 sie 2008, 10:30

pinko pisze:Fajne zdjęcie Julki w basenie :-)
dziekuje.Amelka zasnela dopiero teraz.Julka wczoraj wycyganiła od taty kolejna zabawke projektor zamiast zbierac na wczasy to oni pierdoly kupują.Mam ostatnio lenia dzisiaj gotuje juz obiad ale tak to nic mi sie nie chce zawsze juz szykowalam sie do kosciola ale chyba pojde wieczorem.Dobra zmykam.Aha u nas panuje znowu grypa jelitowa goraczka wymioty......ja narazie mam biegunke i az sie boje reszty bo kolezanka z pracy juz lezy od dwóch dni.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 sie 2008, 12:15

Hello

dziewczyny juz pojechaly a ja wykamana wczoraj siedzielismy do 3 w nocy tzn poszlismy na spacer na plaze i tak jakos zeszlo :ico_oczko:

Mariola fajne zdjecie Julki

[ Dodano: 2008-08-10, 12:16 ]
a i zapomnialam napisac Majka od kilku dni nie chce rano zasypiac wstaje ok 7 i idzie spac dopiero ok 11 lub 12

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

10 sie 2008, 13:32

Hej hej!!!
Gosia ja teraz w weekendy to raczej nieuchwytna jestem :-/ Teraz mąż miał urlop, a w przyszły weekend jedziemy do teściów. Więc może jakiś następny terminek musimy ustalić. Szkoda ... fajnie byłoby się spotkać.
pinko pisze:Powiedzcie mi jak podać żółtko, czy surowe do gotującej zupki się daje, czy muszę najpierw ugotować i wtedy do zupki????????
ja bym chyba ugotowała na twardo i takie dodała, no bo jak się zmiksuje to i tak ciapka wychodzi.
Mam zamiar już dawać to żółtko, no ale nie wiem jak z tym moim małym alergikiem ... Muszę pediatry spytać.
Anuszka nie pomogę Ci, bo ja też dopiero mam zamiar kupić takie krzesełko.
Mariola fajna fotka.
Jolu jak tam Miruś po tym upadku? Ok?

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 sie 2008, 13:33

Witamy,
my się katarku dorobiliśmy, cieknie mu normalnie ciurkiem z noska :ico_placzek:
Dzisiaj w kościółku byliśmy nawet chwilę w środku ale musieliśmy wyjść bo była niespodzianka :ico_oczko:

pinko pisze:Powiedzcie mi jak podać żółtko, czy surowe do gotującej zupki się daje, czy muszę najpierw ugotować i wtedy do zupki????????

ja gotuję osobno i dodaję żółtko później.

A dzisiaj dostał nową konsystencję, ugotowałam warzywka i wideclemm je rozgniatałam tylko i na płytki talerzyk i mięsko posiekałam drobno, dawałam po troszeczku bo suche ale pomidorek był 'mokry' więc nie zapychał się i jadł fajnie, a jak fajnie z tego płytkiego talerzyka się zrzucało :ico_oczko:

Mariola śliczna ta Twoja Julcia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 sie 2008, 14:14

Czesc Dziewczyny,

Ja jestem jeszcze u rodzicow, wracamy jutro rano do Krakowa.
Gosia, mam nadzieje ze uda nam sie spotkac :ico_sorki: Jakos sie zgadamy jeszcze keidys....

U nas pogoda bez rewelacji! ALe przynajmniej cieplo, wczoraj caly dzien lalo, wiec nigdzie nie bylismy nawet. Pawelek dzisiaj dopiero o 6.00 wstal na jedzonko, wiec mamusia jest wyspana.

Iwona, u nas to czesto tak jest, ze wstaje tak wczesnie i potem dopiero kolo poludnia idzie spac...

O siadaniu dalej nie mysli, tylko chodzic by chcial :ico_noniewiem:

Ja dodaje troche goracej zupki do zotlka, mieszam i potem zestawiam na chwile zupe z kuchni (zeby sie nie scielo) i mieszam energicznie, a potem chwile gotuje jeszcze razem z zupa, tak to u nas wyglada.

Na razie uciekam do mojego smyka, musze nadrobic ze mnie przy nim nie bylo, bo jutro znowu do pracy....

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

10 sie 2008, 14:48

Goonia Dziekuje za troske kochana z Mirusiem jest ok na szczescie :-) ale strach sie najadłam duzo

A u mnie laski sajgon w domu non stop klotnie z M juzx czasami mam dosc dzis stwierdzil,ze sie cieszy ze mnie wkurza.......i wszedzie sam by jezdzil a wogole szkoda gadac ide do Mirusia bo marudzi wpadne pozniej to wam opisze akcje z nim ale juz mi sie ryczec chce

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

10 sie 2008, 15:02

mz74 pisze:Gosia, mam nadzieje ze uda nam sie spotkac Jakos sie zgadamy jeszcze keidys....
No ja bym bardzo chciała :-D Daj znać jak będziesz znowu u rodziców. W przyszły weekned nie dam rady nic wykombinować, bo jedziemy już w piątek. Dziś też nie dam rady. Buziaczki dla Was :ico_buziaczki_big:
Jola trzymaj się tam jakoś. Cieszę się, że Miruś wyszedł cały z tej przygody. Wiem co czułaś, bo jak mi upadł z wersalki Karol to byłam w panice 2 dni. A ten stuk głowy o podłogę to pamietm do dzisiaj :ico_olaboga: A mężowi się nie dawaj :ico_nienie: Nie kłóć się, ale bądź stanowcza!
Dziewczyny znalazłam super stronkę z przepisami dla dzieci. Może już widziałyście, a jak nie to proszę :-) :
http://malutka441.blogi.oilatum.pl/prze ... niemowlat/

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

10 sie 2008, 15:03

Goonia, jakie slodkie masz zdjęcie małego :-) przecudne!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość