małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

08 cze 2007, 13:26

Dzień dobry :-)
Ja dopiero dzisiaj wrzucam ciuszki Jakubka do prania. Przy okazji wypiorę moje koszule do porodu i po porodzie :-) Torba spakowana, ale tylko w tej części, której nie trzeba prać, wyparzać czy kupować, tzn. pieluchy poporodowe, aparat, "kubraczek" dla męża do szpitala, pampersy dla maluszka, wkładki laktacyjne, wyprane już biustonosze do karmienia, kosmetyki małego i moje :ico_brawa_01:
Zaraz zmykam do apteki odebrać zamówione majtaski poporodowe i Oilatum 500ml :-D (majciochy które kupiłam na allegro okazały się stringami :ico_zly: facet nawet zdjęcia tyłu tych majtek nie zrobił, tylko sam przód, a w aukcji nie zaznaczył, że to stringi, więc tylko pieniądze niepotrzebnie wydałam :ico_zly: )
Za oknem upał. Dobrze, że chociaż mały wiaterek wieje! :ico_noniewiem:
Na obiadek planuję zrobić naleśniczki z serem, bo bardzo dawno nie jadłam :-D :ico_wstydzioch:

W takim razie życzę miłego dnia, Kochane! Na pewno jeszcze wpadnę (pewnie pod wieczór), ale...tak na wszelki wypadek :ico_oczko:

Justynko, wypoczywaj! :ico_buziaczki_big:
Aniu, a co tam u Ciebie? Nadal masz skurcze? Pewnie nic się nie zmieniło... :ico_noniewiem:
Kinga, a Ty? Mała nadal pcha się na świat?

Nie rodźcie jeszcze! Pochodźcie chociaż chwilę z brzuszkami! :ico_oczko:
Ja bardzo chcę donosić małego jeszcze przez te 3 tygodnie, żeby mi w inkubatorze nie wylądował! :ico_olaboga:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

08 cze 2007, 13:54

Czesc u mnie chowa sie cos sloneczko :ico_ciezarowka: Moze bedzie padac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Justynka wypoczywaj ta pogoda nas wykancza. :ico_placzek:
A ja juz kase za macierzynskie dzis dostalam do 13.07 Cholender juz powoli sobie uswiadamiam ze to juz tuz,tuz :ico_ciezarowka:
No i swietnie ze z Basia i malym wszystko ok.I do nas wroca w niezmienionej formie 2 w 1 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: w koncu jeszcze maja czas :ico_ciezarowka:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

08 cze 2007, 14:07

Dziewczyny, nie chce być wredną kusicielką, ale mam pyyyyyszne olbrzymie czereśnie!!! Bordowe i nierobaczywe!Tato przywiózł je z targu na moją telefoniczną prośbę, bo oczywiście męża nie ma tak jak miał być! :ico_zly:

Mam nadzieję że nic mi nie będzie jak pochłonę całe 2 kilo!!! :ico_olaboga:

Więc po troszce po kabelku, częstujcie się!! :ico_ciezarowka:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

08 cze 2007, 14:40

Zjadloby sie czeresienki! Dziekuje bardzo! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja w ogrodzie poskubalam sobie czerwonej porzeczki, pychotka i tez wam po kabelku przesylam! :-D :ico_ciezarowka:
Skurczy mam mniej, ale bioderka bardzo mnie bola, bo za nisko mam dzidzie! Nawet jak siedze to mi spojenie lonowe brzusio uciska az tak ze boli! :ico_olaboga: Zeby jak najszybciej lipiec juz byl!!! :ico_ciezarowka:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

08 cze 2007, 14:45

UUUUUUHH!! Ale mi niedobrze! :ico_olaboga: To kara za obżarstwo!! :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 cze 2007, 15:13

Dziewczyny ja nadal obrzeram się truskawkami...na targ mam daleko, a na osiedlu w sklepach nie ma jeszcze czeresienek :ico_placzek: a w takie gorąco to wogóle nie chce mi się jeśc obiadku....tylko te truskawy ...mniam...mniam:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

08 cze 2007, 16:13

Anula cos wiem o tych bolach.Ja tez mam bole ale jakie miednicy, :ico_olaboga: a spojenie. :ico_olaboga: Nawet nie mozna dobrze posiedziec :ico_olaboga:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAle jestescie ja tez chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: A ja nie mam ani truskawek ani czeresni :ico_placzek: Dzis mamy jeszcze isc na zakupki tak troszke pod wieczor to mysle ze cos kupie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 cze 2007, 16:15

A ja dziś na obiadek schabik i kalafiorek i przed chwilką zrobiłam koktajl truskawkowy, a czeresienki też dzis już zaliczyłam :ico_oczko:
Madziu moja niunia może troszke przystopowała teraz więcej się wierci, ale wczoraj wieczoram myślałam, że zeświruje bo tak mnie bolało w kanale rodnym, ze szok :ico_szoking:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

08 cze 2007, 17:16

A JA TROCHE POSPALAM I LEPIEJ ALE TE GORACZKI WYKANCZAJA

[ Dodano: 2007-06-08, 18:29 ]
pusto tu gdzie wy sie podzialyscie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 cze 2007, 20:03

Ja się melduję :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość