leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

17 lis 2010, 16:55

to Marcel tez tak na wode reaguje ale jak juz wejdzie do wanny to siedzi spokojnie i bawi sie zabawka

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

17 lis 2010, 16:55

wazy 10.5 i ma 77cm a rozwnica jest ok 4 miesiecy.
z tego co pamiętam to Twój mąż jest wysoki :-D

[ Dodano: 2010-11-17, 15:56 ]
lece, mąż przyjechał i zaraz bedzie gadać że mała śpi a ja nic nie robie a pozniej do nocy latam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

17 lis 2010, 16:57

zmoklam strasznie
zebys sie tylko nie przeziebila :ico_sorki:
jejku to one tak długo żyją :ico_szoking: :ico_szoking:
na wolnosci zyja krocej, ale w domu w dobrych warunkach potrafia zyc jeszcze dluzej, dlatego trzeba sie dobrze zastanowic przed kupnem takiego zwierzatka :ico_sorki: ja bym juz nie chciala :ico_oczko:
moja zadziera noge ale wszedzie jest za wysoko
moja jeszcze nie zadziera, na szczescie :ico_oczko:
ja musze obiad na jutro robic a mi sie nie chce
ja jeszcze nawet na dzisiaj nie zrobilam :ico_haha_01: starlam na razie marchewke :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

17 lis 2010, 17:15

jak juz wejdzie do wanny to siedzi spokojnie i bawi sie zabawka
jejus ja widze ze moja jest duuuzo za wami...sama nie stoi,nie wlazi tak wysoko,a najwieksza rozrywka to sciaganie z polek,zjadanie gazet i wyrzucanie zazabawek na ziemie :ico_noniewiem: na dodatek nadal ma tylko 2 zeby :ico_noniewiem:
wisnia3006 napisał/a:
wazy 10.5 i ma 77cm a rozwnica jest ok 4 miesiecy.
z tego co pamiętam to Twój mąż jest wysoki :-D
niby tak ale roznica faktycznie wielka :ico_szoking: a robilas malej badania hormonow?
podpowiedzice co mam robic jutro na obiad-cos z mielonego czy karkowki? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

17 lis 2010, 18:47

Padam na twarz :ico_olaboga: Dziś jeździliśmy 5 godzin :ico_szoking: za prezentem urodzinowym dla chrześniaka mojego męża. W sobotę jedziemy na urodziny (Mateuszek kończy 5 lat). Ostatecznie już wykończeni kupiliśmy samochód sterowany radiem, mam nadzieję że mu się spodoba :ico_sorki:
anetka607 napisał/a:
moja zadziera noge ale wszedzie jest za wysoko
moja jeszcze nie zadziera, na szczescie :ico_oczko:
he he he u nas wejście na fotel, łózko czy sofę zajmuję Justynce średnio 10 sekund :ico_szoking: :ico_olaboga: zanim się odwrócę, ona już siedzi na jakimś meblu :ico_puknij:
anetka607 napisał/a:
wisnia3006 napisał/a:
wazy 10.5 i ma 77cm a rozwnica jest ok 4 miesiecy.
z tego co pamiętam to Twój mąż jest wysoki :-D
niby tak ale roznica faktycznie wielka :ico_szoking:
kurcze rzeczywiście duża :ico_szoking:
to Marcel tez tak na wode reaguje ale jak juz wejdzie do wanny to siedzi spokojnie i bawi sie zabawka
u nas podobnie, teraz w centrum zainteresowania są małe żabki :-D

leona, brawo dla Marcela za wagę i wzrost :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

17 lis 2010, 18:47

witajcie,

Inia tak udało się pospać :ico_brawa_01:
za to wczoraj mały krzyczał do 23...nie mam pojęcia co mu było. Tak się zwył że jeszcze przez sen się trząs i chlipał :ico_placzek: a rano wstał szczęśliwy...

Helen ja się bawie z Piotrkiem w akuku...wyglądam zza ściany, ganiam go albo on mnie (na czworaka) albo ze mną za rękę a tata go "straszy" wyciąga ręce i woła łapać Piotrusia...a tak to zabawkami, ostatnio gadałam za misia jakieś bzdurki typu cześć Piotrusiu jestem Twoim misiem i mały się śmiał...bawimy się w koci łapci i papa, bijemy brawo.
No ale najlepsze na świecie jest dla niego chodzenie. potrafi ponad 2 godziny łazić :ico_szoking:
Helen życzę Twojemu mężowi żeby zawsze był uśmiechnięty i czerpał wiele radości z każdej chwili spędzonej z Wami :-)

Rzeczywiście Marcelek urósł i jakie ma włoski fajne.
sama nie stoi
Piotruś też musi się trzymać choć jedną jęką albo opierać o coś plecami. Nogę zadziera i próbuje wchodzić na sofę ale się nie daje. Za to bije sobie brawo jak mu się uda coś zrobić i robi papa :-)
My dziś zamiast na spacer wybraliśmy się do centrum po zakupy i prezenty. Mały śmigał między półkami ze mną albo tatą za jedną rękę albo siedział grzecznie w wózku...myślałam że może będzie marudził ale nie bacznie obserwował, gadał sobie i śmiał się. Fajny dzionek.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

17 lis 2010, 19:04

ze mną albo tatą za jedną rękę
no moja sie nie daje wogole prowadzic,nadal alzi tylko w bok przy meblach :ico_noniewiem:
u nas wejście na fotel, łózko czy sofę zajmuję Justynce średnio 10 sekund
Justynka to juz naprawde sprytna dziewczynka :ico_brawa_01: tylko uwazac teraz pewnie musisz jeszcze bardziej :ico_olaboga:
za to wczoraj mały krzyczał do 23...nie mam pojęcia co mu było
moze przezywal cos co w dzien go spotkalo? :ico_noniewiem:
potrafi ponad 2 godziny łazić :ico_szoking:
ja mojej nie puszczam na tak dlugo bo bym musiala za nia chodzic krok w krok.wyciaga ksiazki z polek,otwiera szuflady i lazi za MAtim a ten ja popycha :ico_olaboga:
a Lena juz spi :ico_szoking: miala tylko 1 drzemke,jak zreszta zwykle ostatnio...no i teraz zjadla kromke chleba na kolacje,wydoila butle mleka i spi,oj pobudka o 5 rano bedzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

17 lis 2010, 19:09

pobudka o 5 rano bedzie
oby nie... raz nam piotrek poszedł spać o 18 i spał do... 7.30 w szoku byłam. A wynudziłam się jak mops.

Fakt dużo gości wczoraj było. Dziwny dzień jedni wychodzili, drudzy wchodzili...
Mam nadzieję że nie będzie już tak krzyczał bo przestraszyłam się że coś mu bardzo dokucza, boli...

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

17 lis 2010, 19:19

oby nie... raz nam piotrek poszedł spać o 18 i spał do... 7.30 w szoku byłam. A wynudziłam się jak mops.
moje dziecko nigdy tak pozno nie wstaje.7 to max...a tak zwykle to 6. a za oknem jeszcze ciemno :ico_olaboga:
Fakt dużo gości wczoraj było. Dziwny dzień jedni wychodzili, drudzy wchodzili...
Mam nadzieję że nie będzie już tak krzyczał bo przestraszyłam się że coś mu bardzo dokucza, boli...
to pewnie od tego.za duzo wrazen dla malucha i tak odreagowal

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

17 lis 2010, 20:33

sama nie stoi,nie wlazi tak wysoko,a najwieksza rozrywka to sciaganie z polek,zjadanie gazet i wyrzucanie zazabawek na ziemie na dodatek nadal ma tylko 2 zeby
Marcel tez jeszcze sam nie stoi, tzn probuje sie puszczac ale to sa ulamki sekund, i zabki tez ma na razie tylko dwa, wyjda w swoim czasie :ico_oczko:


Shiva, to sie dzisiaj najezdziliscie :ico_olaboga:
Mały śmigał między półkami ze mną albo tatą za jedną rękę
ale fajnie :ico_brawa_01:
Marcel jeszcze za jedna raczkie nie potrafi chodzic
i papa tez jeszcze nie robi

czyli jak widac kazde dziecko jest inne :ico_oczko:

anusiek, mam nadzieje ze dzisiejsza nocka bedzie spokojniejsza

moj juz spi, z rana zazwyczaj wstaje miedzy 7 a 8 :ico_oczko:
pozniej potrafi przez godzine bawic sie w lozeczku a ja mam czas na sniadnie i wstawienie obiadu :-)

nie wiem czy wam pisalam, ale od jakiegos czasu Marcel je z nami obiadki :-)
wczo :-) j zrobilam spagetti i sie zajadal a dzisiaj rosolek z lanymi kluskami :ico_oczko:
chociaz niezle musze sie na cwiczyc zeby wyszedl smaczny obiad bez kostek rosolowych albo wegety :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość