Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 sty 2012, 23:06

nie ma innej u Was?? kurcze :ico_noniewiem:
Rozmawiałam z koleżanką i ma mi dać namiary na inną a jak nie to pojedizmey do medicoveru. Ta była potrzebna by dostać to zaświadczenie i by w ogóle można było mleko przepisać.
A w ogóle to słyszałam, że Nutramigenu już nie można na ryczałt kupić :ico_sorki:
O, ciekawe czemu. Wiem, że wcześniej był problem bo kombinowali ze smakiem-zrobiło się wielkie zamieszanie bo co innego było na listach a co innego chcieli sprzedawać. Potem wrócili do starego składu i znowu był na listach i w aptekach.
My z puszkę 450 bebilonu ha/comfortu też coś koło 30zł płaciliśmy.

[ Dodano: 17-01-2012, 22:17 ]
od tego chorowitego Igorka
A jak on się czuje? Znaleźli już przyczynę tych biegunek?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 sty 2012, 12:14

czesc

Murchinson, nienormalna ta lekarka :ico_puknij: musicie znalezc kogos lepszego :ico_sorki:

ja sie pakuje, ciagle cos dokladam :ico_olaboga:

P pojechal wlasnie do pracy, jeszcze troche i po mlodego jedziemy

pomyslu na obiad nie mam jeszcze :ico_olaboga:

milego dnia

[ Dodano: 18-01-2012, 11:17 ]
co wymyslilyscie na dzien babci i dziadka?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 sty 2012, 12:53

Hej,
nic mi się dzisiaj nie chce robić i jakoś dziwnie się czuję, jakby mnie przeziębienie brało :ico_noniewiem:
musicie znalezc kogos lepszego :ico_sorki:
Już mamy :-) z Akademii Medycznej.
A z pakowaniem to ja też tak mam, że do ostatniej chwili coś jeszcze dokładam a i tak o czymś nie pomyślę by zabrać.
Na obiad spaghetti (na życzenie mojego D) ale jeszcze nie wiem dokładnie jakie
co wymyslilyscie na dzien babci i dziadka?
Chyba wyślemy im zdjęcie małego w ramce albo zrobimy kalendarz ze zdjęciem.

[ Dodano: 18-01-2012, 11:55 ]
Koroneczka jak Maksio, spał lepiej?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 sty 2012, 12:59

jakoś dziwnie się czuję, jakby mnie przeziębienie brało
oby nic sie nie rozwinelo :ico_sorki:
Już mamy :-) z Akademii Medycznej.
kiedy idziecie?
Chyba wyślemy im zdjęcie małego w ramce albo zrobimy kalendarz ze zdjęciem.
zdarzycie zrobic?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 sty 2012, 13:04

Emilia, pójdziemy z jakieś 2 m-ce bo wtedy znowu potrzebne będzie zaświadczenie. Małemu nic się nie dzieje jak nie dostaje produktów, które go uczulają.
Zdąrzymy ze zdjęciami i kalendarzem bo umnie robią to od ręki.

Zmykam, mały wstał po 2.5h :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

18 sty 2012, 13:15

hej

Murchinson, o co Ci teraz zaswiadczenie? mi ostatnio pediatra powiedziala ze refundacja jest do ukonczenia 1 szego roku zycia, potem trzeba zaswiadczenie od alergologa i to bylo tydzien temu. Cos sie smienilo? bo ja mam jeszcze jedna recepte i teraz nie wiem czy ja wykupie. A pediatra mowila ze ustawa w tym roku dla maluchow jest bardzo korzystna, pepti z 11 spadlo na 7 zl wiec przy 5 puszkach roznica rzeczywiscie jest.

emilia7895, my chyba kubki ze zdjeciami. Ale musimy ich zrobic 5 bo babcie ma Filip i babcie mamy my, a jeden kosztuje 25 zl :ico_szoking: wiec musimy to jeszcze przedyskutowac jak R wroci
No a teraz sobie uswwiadomilam ze po babciach sa dziadkowie, to musi byc cos takiego neutralnego zeby mieli prezent wspolny, bo za 7/8 kubkow to nie zaplace

Dziewczyny macie jeszcze ta stronke z fotelikami co pod koniec roku mieli te wyprzedaze?

My ostatnio zatrzymalismy sie przy sklepie dzieciecym i pan probowal nam wcisnac fotelik z isofix, nie powiem fajny, a on opowiadal o wypadkach uszkodzeniach organow o ktorych ja istnieniu pojecia nie mialam a na koniec jak dal cene 1800 zl to autentycznie az sie Filip w glos rozesmial, przyczyna byla inna ale swietnie to wyszlo :ico_haha_01:

Wczoraj bylismy u neurologa, obejrzala na kamerze i powiedziala ze moze byc tak ze to sa ruchy emocjonalne, raz kiedys tak zrobil i sobie to uswiadomil i czesto to powtarza, ale zeby nic nie przeoczyc dala skierowanie na EEG, dzis zrobilam termin ale przy okazji poklocilam sie z pania ktora ma to robic, bo dziwna ta kobieta wiec zobaczymy czy wogole sie tam wybiore. Ale terminy gdzie indziej dopiero na polowe marca wiec chyba zaryzykuje. Tylko ze Filipa musze obudzic o 6 i nie dac mu spac a potem w zadnym razie zasnac nie moze w aucie dopier uspac go na same badanie o 11 pod gabinetem. Znajac moje dziecko to jest awykonalne wiec pani powiedziala ze jak nie dam rady to mozemy nie przyjezdzac.

No i czy my za tydzien w Polsce bedziemy. Jutro dziadek ma operacje. Znalezli mu zlosliwy nowotwor w jelicie grubym i caly czas z tego krwawi, a poniewaz jemu krew nie krzepnie to operacja ratujaca zycie bo inaczej sie wykrwawi. Pacjentow w takim stanie nie operuja bo serce jest za slabe i moze im umrzec na stole ale powiedzieli ze przy nim nic nie ryzykuja bo jak operacji nie zrobia to umrze na pewno :ico_placzek:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 sty 2012, 13:36

Patrycja nic się nie zmieniło ale nasza pediatra kazał nam tydzień temu pójść do alergologa po to zaświadczenie-inaczej nie wypisze nam recepty. Ona zawsze wysyła dzieci ze skazę po skończeniu 8 m-ca do alergologa, a dodatkowo ten cały cyrk z ustawą więc chce mieć papierek, że słusznie przepisuje mleko. O cenie wiem bo 2 tyg. temu mi mówiła farmaceutka.
Oby udało się przetrzymać Filipka by nie zasnął, a potem uspić i dał sobie założyć na głowę ten czepek za diodami.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 sty 2012, 14:02

hejka

mnie głowa od rana nawala a w domu żadnych tabletek nie ma :ico_placzek:
mała właśnie się obudziła po 2-godzinnej drzemce :-D :-D pewnie po 16 na pół godzinki tylko klapnie :ico_oczko:
chyba dzisiaj skargę na listonosza złożę na poczcie :ico_noniewiem: w poniedziałek "był u mnie" z przesyłką poleconą,dokładniej to mi sąsiadka powiedziała,że listonosz trąbił pod bramą (jakby nie mógł wejść na podwórko i zadzwonić dzwonkiem do drzwi co zawsze robił),a potem się jej pytał czy ja w domu jestem :ico_noniewiem: to co on nie może wejść?????? a co najlepsze nawet awizo nie zostawił :ico_zly: i do dzisiaj nie przyjechał,więc po obiedzie jedziemy do moich rodziców i zajadę na pocztę i oby ta przesyłka była do mnie bo inaczej cienko go widzę :ico_zly: poza tym jutro pewnie 2 paczki do mnie będą i ciekawe czy też pod bramką będzie trąbił :ico_puknij: :ico_zly:
dodam,że ja w domu zawsze jestem do obiadu,są wyjątki typu lekarz ale tak to jestem tylko nieraz dzwonka nie słyszę bo on taki cichy :-/

Murchinson oj to ja też bym wściekła była,ale dobrze że masz teraz do innego namairy i do niej to bym się już nie wybrała :ico_zly:

patrycja_g współczuję dziadkowi :ico_pocieszyciel: oby jednak uratowano mu życie :ico_sorki: a z tym badaniem to ciężko będzie :ico_olaboga:
co wymyslilyscie na dzien babci i dziadka?
kupię blok itp i Hania zrobi 6 laurek,bo od razu prababciom i pradziadkowi i nauczę ją wierszyka i im powie :-) a ja jeszcze nie wiem może kwiatki kupię i czekoladki :-)
Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 14:05 przez aniawlkp86, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 sty 2012, 14:04

Hejka!
U nas słonecznie- aż żyć się chce :ico_brawa_01: ale ciepło i wszystko wkoło topnieje :ico_sorki: więc nie wiem czy na dwór wyjdziemy bo tak straznie mokro jest wszędzie :ico_sorki:
Koroneczka jak Maksio, spał lepiej?
Nocka super :-) pierwsza pobudka o 3.30, kolejna o 5 bo mój kawaler był wyspany, stanął sobie, i majstrował na parapecie :ico_oczko: uśpiłam go cycem i pospaliśmy do 7 :-)
A jak on się czuje? Znaleźli już przyczynę tych biegunek?
Wiesz co, jestem troszkę wkurzona na jego rodziców, bo na wszystko jest, ale żeby o dziecko dobrze zadbać, to tylko narzekanie jakie leki drogie, że ich nie stać. Igor ma AZS, oczywiście emolientów mimo zalecenia nie stosują bo za drogie, anuż samo zejdzie :ico_sorki: na nogach ma samą skorupę! Po badaniach wyszło , że te ostatnie biegunki były spowodowane jakimś kolejnym wirusem, on ciągle coś łapie bidulek. Potem było kilka dni spokoju, a teraz ma znowu luźne kupki po zmianie mleka na pepti. Wiedzą, że tylko nutramigen toleruje, ale mimo to za drogi :ico_sorki: w szpitalu zrobili mu wszystkie badania, cały panel alergologiczny, na celiakie, miał mieć jeszcze gastroskopie, ale, że od ROKU mam non stop katar nie zrobili bo nie miałby jak oddychać :ico_sorki: :ico_sorki: bidulek! Wyniki badan za ok 3 tyg.

Emilia, ja też myślałam o zdjęciach dla dziadków :-) musze pojechać i wywołać!

Patrycja, bardzo mi przykro z powodu dziadka :ico_sorki: poważna sprawa. Oby operacja się udała, już teraz trzymam &&!!!!

U mnie na obiad ogórkowa, K dziś nie ma, jest w Toruniu, pewnie zje w trasie!

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

18 sty 2012, 16:20

Murchinson ta lekarka jakaś nienormalna... chyba by mi nerwy puściły...
Patrycja współczuję sytuacji z dziadkiem, oby wszystko poszło dobrze :ico_sorki:
Koroneczka to mały pięknie Ci śpi, pozazdrościć
Ania jak listonosz się pojawi to mu powiedz co myślisz o takim zachowaniu... szczyt chamstwa trąbić komuś pod domem... już nie powiem na co się trąbi!!! grrr... :ico_nienie: :ico_zly:
Emilia ja tak jak dziewczyny myślałam o kubku albo ramce ale dziadków tyle że nie wyrobię :ico_haha_01: przejdę się do fotografa zobaczę co proponują i w jakich cenach

dzisiaj mały trochę mniej płaczliwy ale i tak widać że zęby go męczą, za dużo ich na raz ma ochotę wyjść a jeszcze nie umie posługiwać się tymi co ma język już sobie przygryzł i ciągle wbija dolne jedynki w górne obolałe dziąsła i dopiero jest płacz :ico_placzek: sił brak jednym słowem

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość