Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 sty 2013, 15:05

Zrobiłam naszą 1 stronkę, bo sporo przybyło roczniaków :-)
http://naobcasach.pl/forum/zimowe-malus ... 13040.html
Fotki zaczerpnęłam stąd lub FB. Jak chcecie jakąś inną by podmienić to proszę o info :-)
Teraz czekamy do lutego na roczek Laury.

A rok temu dokładnie wychodziłam do domciu z Martynką ze szpitala :-) Moja mama ma dzisiaj urodziny, a Martynka imieninki :-) Także popołudniu idziemy na ciacho, które zresztą wczoraj mamie piekłam do pracy :-D

A przez okno zagląda słońce troszkę... :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 sty 2013, 16:12

Gabi dzieki ale nie jestem jeszcze gotowa robic zdjecia komus, jakies obawy mam ze np komus sie nie spodoba

Mad zdjecia na pierwszej stronie wszystkie super wybralas, bardzo dobrze widac kazda buzke
a martynka jak zawsze sliczna

pomylam okna od srodka bo sloneczko wyszlo i jest 10stopni na plusie
jeszcze troche dom ogarne i siade chwilke

czytalayscie moze 50 twarzy Greya ja wlasnie czytam, jestem pod wrazeniem

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 sty 2013, 20:30

Czytalam troszkę w pdf na komórce ale oczy bolały. Czekam na namacalną wersję może sobie kupię :)

Starałam się by buzie były wyraziste :)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 sty 2013, 23:50

witam

U nas tez impreza urodzinowa sie udała...torcik moja mamusia zrobiła, najlepszy prezent od chrzestnego rowerek trójkołowy-motorek, w sam raz na wiosenno-letnie spacerki. Brakowało tylko chrzestnej oraz mojej siostry. Obie nieobecności usprawiedliwione :-) , na inny termin przełożone. Do chrzestnej siostra z Angli przyjechała...a moja siostra w Niemczech na razie przebywa.

Mad nastromo
wielki podziw za samodzielne zrobienie tortów :ico_brawa: :ico_brawa: Zdjęcia oglądałam na fb wszystkie :-) . Dzieciaczki zadowolone i oto chodzi :-)

Beatka skąd ty czerpiesz pomysły na tak ciekawe zdjęcia...są cudne!

agasio
pewnie ze pamietamy...i super ze ty o nas pamietasz :ico_haha_02: I brawa za postepy Oleńki :-)

Gabi można już zwariowac od tych chorób...nie dziwie sie ze brakuje ci sił.... :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

mnie też w lutym czeka następna imprezka, 5-te urodzinki Dawidka i moje ....urodzinki :-)

wstawie pare zdjęć...choc zastanawiałam sie nad sensem ich wstawiania, nie sa takie ładne i ciekawe jak wasze...troche sie zdenerwowałam gdyż siostrzeniec trochę chałę odwalił.... :ico_noniewiem: jak ja nie zadbam o zdjęcia to nikomu nie zależy... :ico_zly: Zrobił byle jak i zbyt wiele nie widac przy stole.

mad dołączam do cięzkich nocek..nigdy nie było u nas super z nockami, ale ostatnie to nawet tego nie można nazwać spaniem....pobudek tysiąc...głowa mi też pulsuje...niektore ćwiczenia przez ten ból cięzko wykonywac...dzisiejsza też nie zapowiada sie dobrze... :ico_noniewiem: myślałam ze to brzuszek...ale dzis wyczułam pod dziąsełkiem dwa nastepne zabki :-/ .Dni nie lepsze...dziś już od razu po przebudzeniu zaczął płakac i marudzić...Mało śpi...i nie ważne ze wstanie o 6...czy o 7...ostatnio marne 30 minut na cały dzien...dobrze ze jest Dawidek w domku i mama to jakoś go zabawią.
...ufff...troche mi lżej gdy sie wygadałam :-P

mój kochany jubilat :-)

Obrazek

Obrazek

Patryczek z siostrzyczka cioteczną Julią, ktora w lutym też skończy roczek :-)
Obrazek

Patryk w dniu urodzin był marudny bardzo dlatego ma takie smutaskowe minki :-|

....pierwsza stronka piękna :ico_brawa_01: a i wielkie brawa za chodzenie Martynki...jak zwykle zaskoczyła...Patryk chyba sie uwstecznia bo już nawet nie chce tych pare kroczkow ćwiczyć...leniuszek...ale sie nie dziwię...jak całą energię traci na marudzenie :cry:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 sty 2013, 00:17

dzwoneczku a co Ty chcesz od tych zdjęć? przecież zupełnie przyzwoite są :) junior jaką ma koszulę haha :-D a na fotce z tortem fajnie widać, jak wszyscy dmuchają :ico_oczko: :ico_tort: ehh, ale nam się urodzinowo zrobiło :ico_haha_01: i Ty też masz w lutym urodzinki? i jeszcze wiem, że Aga ma - my to w ogóle z jednego dnia jesteśmy z tego co pamiętam :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 sty 2013, 12:33

nastromo dziekuję... :-) koszula zrobiła furore :-P
ja mam urodzinki 17 -tego lutego. Dawidek 14 -tego. A ty ktorego???

nocka znow do bani...głowa mi peka...i jakoś w tym tyg oszukuję z dietka :ico_wstydzioch: za duzo podjadam :ico_wstydzioch: chyba mam dołek.

gabi jak dziewczynki sie czują???
aga26 gdzie ty sie podziałaś???
mad jak nocka???
Kaja jak tam Kubus sie miewa???
beatka jak Hania sie miewa??

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 sty 2013, 13:03

dzwoneczek, Patryś cudowny, a koszula faktycznie czadowa hihi :)
Martyna też nie miała humorku w dniu urodzine, bo ani jedno zdjęcie nie jest z uśmiechem jakimś mega ;-)

Nocka z jedną mini pobudką na smoka. Chwilę płaczu i usnęła. Także czopki Nurofenu dużo lepsze są niż Eferalgan jak dla niej. Ząbki dalej nie przebite, ale chyba niewiele im trzeba.
Te 2 ząbki co już ma bardzo długo podchodzą do góry. Albo ma je takie malusie albo może coś nie tak ?

U nas cudne słonko od rana, ale wieje mocno :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 sty 2013, 13:37

A ty ktorego???
ja jestem 27.2 :-) a co do podjadania, to ja też niestety :ico_zly: zła jestem na siebie, bo byłyby duuużo lepsze efekty mojej diety, gdyby nie to moje podjadanie właśnie. no ale co zrobić jak po urodzinach zostało pół tortu? codziennie sobie z mężem kroimy po kawałku, no bo "przecież szkoda, żeby się zmarnował" :ico_noniewiem: a jeszcze i tak dużo go zostało... dziś jadę do dietetyczki znowu, ciekawe co mnie tam czeka...

Mad, a co ma być niby nie tak z ząbkami? już Ty się lepiej nie doszukuj niepotrzebnie :ico_nienie: Filipa też męczą dziąsła, szkoda mi go, podłazi ciągle i wspina się po nodze, żeby go przytulić, tak jak by pomocy szukał bidulek mały. ale cieszę się, że w nocy śpi - to najważniejsze.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 sty 2013, 14:16

Moja panna śmiga po całym mieszkaniu z 2 skarpetkami naszymi w rączkach.
Normalnie śmiesznie się na to patrzy :-D Mały taki pingwinek :-D

U nas tort poszedł cały na raz :-D

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 sty 2013, 14:30

Hejka piekne foty i najpiękniejsze nasze maluszki kochane

to i ja dołącze do lutowych bo z 21 lutego jestem :)

a u nas znowu jakieś choroby się plątają Kuba od wczoraj z goraczką i nie wiem czy to przez ząbka bo druga dolna dwójeczka się pojawiła czy to jakieś przeziębienie

Ja zaraz do pracy śmigam ale może uda mi się Kubę do spania ułozyć

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość