julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 gru 2008, 16:00

witam!
witaj lemoni :ico_haha_02:
no u mnie faktycznie uklada sie nie zle
pracuje dla scandinavian airlines ale juz nie latam tylko zajmuje sie biletami rezerwacjami odprawa itp, itd czyli wszystkim co trzeba zrobic przed lotem- aberdeen lotnisko malutkie ludzie mili kontrakt na stale tak wiec jeszcze pol roku i zaczniemy majstrowac braciszka lub siostrzyczke natuskowi :ico_haha_01:
domku tez szukamy ale poczekamy jeszcze bo kredyty strasznie niekorzystne teraz :ico_noniewiem:
szukam za to dla siebie swojego wlasnego autka bo z odwozeniem i odbieraniem natka z przedszkola niestety musimy miec dwa auta bo kazde z nas inaczej pracuje :ico_noniewiem:
natus polubil przedszkole z czego sie bardzo ciesze teraz rano zawsze pyta czy idzie do dzieci i jak mowie ze dzis nie to w placz :ico_placzek: :ico_noniewiem:
radzi sobie moj dzielny chlopczyk swietnie piluch juz wogoel na dzien nie zakladamy nawet drzemka sie udaje bez pieluchy w dzien ale zawsze mam cerate pod materacem :ico_oczko:
no na noc to oczywiscie jeszcze pieluha musi byc :ico_haha_01:
ogolnie to jakos tak sie u nas spokojnie i przyjemnie zrobilo :ico_haha_01: moze to nadchodzace swieta?
swieta spedzay w tym roku sami i powiem wam ze bardzo sie ciesze :ico_haha_02: moze w marcu wybierzemy sie do polski ale to jeszce nic pewnego
tzrymajcie sie kochane i buziaczki dla kochanych maluszkow

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

19 gru 2008, 11:38

hej kobietki!
I jak tam swieta??? Jak prezenty?? jak pieczenie i dekorowanie??? Ja w tym roku odmowilam choinki hmmm :D ale to ze wzgledu na niewykonczony dom, nie chce niczego tak na mus, a juz szczegolnie swiat w naszym domku, wiec wszelkie dekoracje i choinkowanie swiatecznego typu zostawiam na przyszly rok kiedy to mam nadzieje juz w wykonczonym domu zaprosimy rodzinke na wigilijna kolacje hmmm :D Zobaczymy jak plany wyjda. Za to w tym roku swietujemy u A. mamy a reszta to praca :D takze poza dniem wigilijnym i pierwszym dniu swiat za duzo tych swiatw naszym domku nie spedzimy wiec i drugi argument za nie robieniem choinki.
Jak narazie szyje prezenty, i stroj dla Julci na wigilie a troszke jeszcze na drutach robotkuje bo mialam kocyk do wozka dla lalek tez zrobic, wiec duzo roboty a malo czasu pewnie dzis bede siedziec do nocy i szyc :D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

19 gru 2008, 16:05

witajcie
MamciaKochana, jakie prezenty szyjesz? poddaj mi prosze pomysl, bo mezulek kupil mi maszyne do szycia i ostatnio szaleje :ico_haha_01:
prosze o jakies wykroje jak masz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

20 gru 2008, 16:17

MONIKAB fr, Hej kochana!
Z tego co szyje to poszewke na kolderke i na poduszke dla malej 3 miesiecznej Amelii, lwa dla nieco starszej trzyletniej Teresy, dla malej jedno i pol rocznej Isabelli kolderke z poszewka do wozeczka ktory dostanie na swieta ale wozeczek bedzie drewniany wiec bedzie pasowac :D Na drutach szyje kocyk do tego lwa i do wozeczka, a tak to sie jeszcze zastanawiam co mi dla tych dzieciaczkow wyjdzie moze jakis pomysl wpadnie na drodze. Dla doroslych to takie koszyczki rulonikowe takie wiesz na slodycze, no i dostana swoje juz materialne prezenty, a dla Julci caly jej stroj na swieta, wymsylilam tunike taka ciemna, spodniczke i kamizelke na to, ale prawde mowiac nie jestem zawodowcem szycia uszylam w swoim zyciu zaledwie pare rzeczy, a wzory wymyslam swoje :D troche probowalam jak jaka wielkosc powinna byc i juz z glowy rysuje, za to na poszewki to proste tylko wymiary bore, a na lwa to musialam swoj stworzyc i moze nie jest jeszcze idealny ale....jakos ujdzie :D Na internecie strasznie ciezko mi znalezc cokolwiek darmowego przynajmniej na tych naszych i angielskich ale mam pare wzorkowtylko bym musiala chyba je zeskanowac, jak mi sie uda wieczorkiem to sproboje tu wkleic :D :ico_brawa_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 gru 2008, 22:38

hej Mamcia, dzieki za odpowiedz :ico_brawa_01: :ico_sorki:
ja Wiktorkowi uszylam poszewke na podusie i jaska, i wlasnie skonczylam szyc mate -jakby edukacyjna :ico_oczko: taki jakby dywanik na podloge dla dzieciakow, aby mialy sie gdzie bawic :ico_oczko: ,poszylam tez zaslony, obrusy...
bardzo interesuje mnie ta tuniczka i lew, wiec prosze o wory i zdjercia :ico_sorki:
ostatnio moj A przyniosl mi super gatunkowo materialy ( z pracy)... niestety sa czarne i granatowe... mysle uszyc z nich tuniki dla mnie i Alutki, abysmy mialy takie same :-D ale zupelnie nie wiem jak sie za nie zabrac :ico_olaboga: pomoz prosze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 gru 2008, 10:19

hejka lasołeczki

Julie super ze sie Wam uklada oby tak dalej :ico_brawa_01: i oby te kredyty jakies korzystniejsze byly...

Lemo u nas w tym nieszczesnym kraju o faktycznie aby na wlasne M zarobic to koszmar....a jak juz kos jest sam to w ogole trudno, ale ja wierze w Ciebie bo ty jestes taka super zaradna i wiem ze dasz rade :-D

a ten nasz drugi biznesik to jeszcze kupa czasu, ale myslimy o czyms zwiazanym z gasronomia jakas mala,cos w strone amazerki, sie zobaczy jeszcze :ico_oczko:

Mamcia, Monika wy to krawcowe :ico_szoking: ja nigdy nie mialam talentu, zapalu i chceci do czsgos takieo wiec Was podziwiam...fajnie by bylo chodzic w ciuchach uszytych przez siebie :-D

zaraz swieta i po swietach..tez nie czuje w ogole tych swiat...no coz bywa i tak :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-02, 19:04 ]
witanko w wym roku

nasi znajomi pojechali dzis dopiero o 16 apotem musialam odwiesc bratowa na pociag bo jechala do domu a dzis chyba jako jedyna w domu moglam prowadzic, wczoraj wypilam niewiele a mimo to bawilam sie swietnie :-D

fajnie bylo, spac poszlismy po 3, dzieci o 1

na poczatku Oskar nie bal sie fajerwerkow, potem sie wystraszyl ale mimo to mu sie podobaly i gdy juz poszedl do domu to chcial stac wciaz w oknie :ico_haha_01:

musimy nowe baterie do aparatu kupic bo te juz nie daja rady i wciaz nam sie aparat wlaczal, szkoda bo niewiele fotek mamy :ico_placzek:

a to kilka
tu Oskar i Olivier nabieraja sil przed zabawa
Obrazek
Obrazek
to moj strojnis sie szykuje ( wtle piekny krajobraz po lustrze ktore zjelam przed sylwkiem bo zaczelo sie ruszac :ico_szoking: )
Obrazek
Obrazek
zabawe czas zaczac
Obrazek
Obrazek
tu ja z 5,5 miesieczna Vaneską
Obrazek
Obrazek
tu ja i moj starszy czort :ico_oczko: po paru drineczkach
Obrazek
Obrazek
a tu swieujemy o polnocy :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek

a jak Wy kochane zaczelyscie Nowy ROk??

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

04 sty 2009, 19:44

hej dzieczyny!
Jak tam po Swietach i Sylwestrze??? :D'
Natashko widze po zdjeciach ze zabawa byla super!
MONIKAB fr jak tylko znajde minutke to postaram sie zeskanowac, Lwa mozesz podziwiac na Naszej Klasie, ze lwa to mam wzor na brzuch bo jest najwazniejszy inaczej caly mis sie rozlatuje a reszte zawsze robie na oko ale sproboje tu wkleic, tylko bardzo mi brakuje czasu ostatnio. Co do tuniki to z nia nie bedzie problemu i mozesz nawet zrobic i dla siebie i dla malej, tylko ja wlasnie nigdy bluzki dla siebie nie robilam, zawsze szylam tylko dla Julci , za to raz uszylam sobie cos jakby spodnie z przedluzanym topem i ci powiem ze wszystko na oko, po prostu musisz siebie zmierzyc dokladnie a wzor sproboj wyrysowac na papierze z jakis bluzek jakie masz. Niestety ja praiwe nie uzywam wzorow do szycia. Najwazniejsze to tylko miec duzo miejsca miedzy rekawem a juz przodem i tylem tak by nie bylo za ciasno pod pachami.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość