cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

25 sty 2012, 12:30

oni mi odposali tak tzn J pisał do nich bo mi ręcę opadły
witam , szanowny panie , nie posredniczymy w sprzedaży wystawianych przez nas łózek , produkujemy je , natomiast w regulamienie nie zostały zmienione przez pomyłkę dni realizacji z 7 na 10 gdzie na innych aukcjach tak jest , nasze opuznienie nie wynika z naszych niekompetencji ,winę za nasze opuznienie ponosza firmy z ktorymi wspolpracujemy , lecz my to potrafimy zrozumiec poniewaz jak sam pan w zyciu napewno doswiadczyl niejednokrotnie nie zawsze jest tak jak bysmy tego chcieli i czasami nalezy uruchomic w naszej osobowosci coś takiego jak tolerancja, my ja mamy .
następnie chciala bym pana poinformowac ze nie mozna niczego na aukcji zmienic w chwili gdy cokolwiek na niej zostanie zakupione , przykro mi że natrafilam na takiego kupujacego jak pan, stresuje mnie pan wywiera prasje zwłaszcza że jestem bez winy , nie chcę panstwa oszukac poprostu proszę o wyrozumialość i kilka dodatkowych dni oczekiwania na przesyłkę
pozdrawiam
bo on napisal że: nie trzymają się wlasnego regulaminu miało być 7 dni plus ewentualne 3 dni niedługo minie miesiąc od zamówienia i nadal nie mają materacy. sparzedają coś czego jeszcze nie mają. Mam przynajmniej nadzieję że łózko będzie warte kasy, czasu jaki trzeba było czekać, oraz nerwów.

[ Dodano: 25-01-2012, 11:38 ]
jeszcze muszę sobie kupić łózko, ale nie wiem czy nadal będę z j i mam kłopot bo on jak mówi skoro ma się wynieść nie zamierza inwestować... :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_zly: . źle się dzieje ostatnio. A do tego babcia w szpitalu, (moja babcia nie mama) tydzień temu była wypuścili ją była u nas, emka i moja mama przezyły gehennę jednak wiek, oraz charakter naszej kochanej babci jest b cięzki. Ale nie ważne źle się poczuła i trzeba było ją zawieść na pogotowie skąd trfiła do szpitala gdzie wczśniej była. choruje na zapalenie płuc. Do tego ma cięzką depresje już się w grobie uklada, ona już umiera i wogle. idzie się załamać. Podobno jesteś tym, o czym myślisz cały dzień dlatego watro mieć pozytwne nastawienie do życia i świata bo wtedy i nam samym żyje się dużo lepiej.;)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

25 sty 2012, 12:44

cyn_inspiration, a oni na swojej stronie napisali że nie maja tych łóżek tylko że współpracują ? bo jak tego nie mieli to na drzewo niech idą ,7 dni to 7 dni a nie miesiąc i masz pareo buc wnerwiona bowiem to oni nie trzymają się terminu :ico_sorki:
i co dalej chcesz zrobić z nimi :ico_sorki:
i współczuje choroby babci ,dobrze że ma kogoś kto nią się opiekuje ,ale fakt utrapienie bierze górą ,bo nie jest łatwo niektórymi starszymi osobami się opiekować :ico_sorki:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

25 sty 2012, 13:59

cyn_inspiration, ja na twoim miejscu zglosilabym sprawe na allegro.co to wogole za tekst ze ja stresujecie :ico_szoking: :ico_zly:
a co do starszych osob to mnie juz moja matka wpienia..od tygodnia jest chora a u niej szybko zawalaja sie oskrzela i pluca,nieraz dostawala opiernicz od lekarki ze za pozno przychodzi. od tej choroby calkiem ogluchla ale ona nie pojdzie bo nie slyszy :ico_puknij: no i wez tu z nia gadaj :ico_zly:

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

25 sty 2012, 15:52

cyn_inspiration, nie daj się robić w balona! zgłaszaj sprawę i żądaj zwrotu pieniędzy. tyle się teraz słyszy o oszustach na allegro. porządnego negatywa im wystaw. nie ma sensu czekać dłużej.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

25 sty 2012, 16:01

mal, jutro powinnam dostać kazmizelkę wczoraj została wysłana ta dziewczyna z córką w szpitalu była a umowę w tyg dostanę ale na zlecenie szkoda bo wolała bym o pracę ale chociaż coś :ico_sorki: :ico_sorki:

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

25 sty 2012, 16:49

Masz rację trudno się pozwalać żeby ktoś sobie żarty robił. Wiele sobie sami zawdzęczają zależy mi na tym łozku tyle już wyczekałam... nie wiem co zrobić a z 2 strony mogła bym już mieć dawno inne

[ Dodano: 25-01-2012, 15:50 ]
mal, nie napisali oni łozka robią więc je mają nie mają materacy. czekają az dojdą.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

25 sty 2012, 18:10

dorotaczekolada, i czemu taka uparta jest :ico_olaboga: niczemu to nie służy przecież a tylko sobie zdrowie pogarsza :ico_sorki:

Izunia dobre chociaż to ale bardzo stratna na tej umowie jesteś :ico_sorki: jak mówię że umowa zlecenie pozwala żyć ale nie ma się ani urlopu,chorobowego ani nie liczy się świadczeń rentowo emerytalnych :ico_sorki: no chyba że płacą ZUS bo wiem że taka opcja tez jest :ico_sorki:
gdzie pracujesz ,jeśli możesz powiedzieć :ico_noniewiem:
ie mają materacy. czekają az dojdą.
obyś jak najkrócej czekała :ico_sorki:

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

25 sty 2012, 21:18

napisali smsa szkoda że skopiować się nie da że wysłali łóżko w celu uniknięcia dalszych nieprzyjemności z pana/ bo na tel J strony, prooszę sprawdzić paczkę w obecności kuriera. mają tupet bezczelni.

nie omieszkam sprawdzić każdej śrubki każdeego boku łózka w każdym calu. czy oby jest całe.

ja im napisałam tak po ich liście.
proszę Państwa to ze macie problemy nie powinno mnie interesować. Pieniądze zostały przelane tak więc oczekiwałam przsyłki do 10 dni. Proszę teksty o tolerancji zochować dla siebie,ponieważ jej jak i cierpliwości mam aż za nadto. Zamówiłam zapłaciłam ja wywiązałam się ze swojej strony natomiast Państwo nie. Mnie również przykro że trafiłam na takiego sprzedającego na allegro można trafić na wielu nieuczciwych sprzedawców proszę się nie dziwić więc pretensjom oraz nerwom jakie ponoszę. JEST to znaczna kwota dla mnie a towaru brak dziecko nie ma gdzie spać tyle czasu, ja również ponoszę nerwy z tym związane. proszę mi nie pisać o stresie bo ja żyję w większym, licytować się nie zamierzam. W tym czasie mogłam zamówić inne łózko na innej aukcji u innego sprzedawcy i zapewne dawno by już było dostarczone. Powodzenia i mam nadzieję że w ciągu 5 dni roboczych od państwa listu paczka dojedzie. Pozdrawiam.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

26 sty 2012, 11:53

czyli łózko będzie wraz z materacem tak ,tak przyślą rozumiem :ico_sorki:
i dobrze im napisałaś ,w końcu ty się wywiązałaś a oni jeszcze nie ale ich to pewnie "gila"

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

26 sty 2012, 12:57

cyn sprawdzaj koniecznie przy kurierze :ico_sorki:
Izuniadobra i taka praca :ico_sorki:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość