Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

23 lis 2007, 10:48

cześć Wam,U mnie niezła katstrofa nie ma wody od wczoraj wieczorem, niewiem dlaczego? nie wiemy kiedy będzie...
Tomuń że najważniejszy to umyłam mu pupke w mineralnej, miał jacuzzi, a mama od wczoraj brudna, :ico_placzek: i głowa do mycia :ico_szoking: :ico_olaboga: straszne, to już wole jak nie ma prądu, ale woda musi być... :ico_zly:

[ Dodano: 2007-11-23, 09:56 ]
siedze w szlafroku, nawet nic nie jem nie pije, bo sie boje, a głodna jestem!!!! :ico_olaboga: ale mój mąż przyniósł wode z piwnicy... idę jeść...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 lis 2007, 11:00

Aga to nie zaciekawie awaria jakas ale nie powiadomili :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

23 lis 2007, 11:06

Nic nie było...Artur mówi że chyba musi być to poważna awaria, jak tak długo naprawiają...A ja dziś mam sprzątać bo jutro mamy impreze, ale bez wody jak?
chyba Tomka chusteczkami...kurcze niezła bida bez wody... :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-11-23, 10:32 ]
MAM JUŻ WODE...CHŁAŁA IM ZA TO... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 lis 2007, 12:14

[size=150]WIKIUNIA MA DZIS 5 MIESIECY[/size] TO STAWIAMY,DLA KAZDEGO COS DOBREGO Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2007-11-23, 11:30 ]
MOJE DZIECKO SZALEJE TURLA SIE PO POKOJU,non stop z pleckow na brzuszek przed chwila byla po ława :ico_szoking: ,masakra co ona wyprawia :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

23 lis 2007, 12:34

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
[glow=green][size=150]NAjslodsze zyczenia dla Wikusi!!! Od Cioci Justynki i Małego Krzysia[/size]![/glow]
Obrazek

Misiek w koncu zasnal :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Wczoraj nie spał CAAAŁY DZIEN! Nie wiem co go ugryzło, ale szalał bez przerwy i ani myslał zdrzemnac sie na chwilke. A teraz padł.. Pol godziny mruczał, gadał,wyjmował sobie smoka i wyrzucał.. No ale w koncu! :ico_sorki:
Wasze maluchy tez tak sie psoca i wyciagaja sobie smoczki, zeby je wyrzucic? Bo moj Cfaniaczek sie nauczył i ma wieeelka radoche z tego.
Wiem ze to dobrze, ze nie robi tego zlosliwie, tylko bada reakcje i nie jest w stanie sobie wyobrazic, co bedzie, gdy wyrzuci smoczek.
Mam psychologie rozwojui siedze z zapartym tchem na wykładach. Jak bedziecie chciały, kiedys wam poopisuje jak niesamowicie działają mozgi tych naszych bąbelkow!
Wlasnie. Jutro z mala grupa referujemy prace o starzeniu sie.. A dzis jeszcze musze napisac jedna o anoreksji i bulimii alboo nałogach. Uff. Duzy idzie na imprezke pracownicza, a ja bede klepac. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 lis 2007, 13:16

DZIEKI JULI :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ,mala pluje na odleglosc wszystko splute :ico_olaboga: ,jesle chodzi o smoczek to niunia robi tak samo hi hi

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

23 lis 2007, 13:23

Misio spi nadal, a ja sie snuje jak czubek po domu.. A musze pozmywac i ogarnac. Ale mam lenia. I juz :):
A dzis jedziemy po praleczke nowa!!! :ico_brawa_01: bo ostatnio jezdzilismy po znajomkach z worami prania :ico_puknij: :ico_haha_01:
Fju fju..Czekam na paczkidla Misia. Pozamawialam dla niego troche tych rzeczy a tu nic.. Nie wiem czy to poczta czy sprzedawcy :ico_zly:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 lis 2007, 13:43

czesc dziewczyny
na wstepie sto lat dla Wikusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moj maluszek tez wariuje,ze ho ho....zawsze sobie dlugo spimy,dostanie z rana ze 2 razy cyca i spi,ale okolo 10 juz nie chcial i ciagal mnie za ucho i wlosy hi hi smoczek to jego ulubiona zabawa,zazwyczaj go gryzie tak mocno,ze sie boje,ze go odgryzie i polknie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 lis 2007, 14:00

hej mamuski

zadalam wam wczoraj pytanko o to jabluszko ale zostalo zignorowane :ico_placzek:

a my lezakujemy jak codzien
leos w tym tygodniu zapada w pierwsza drzemke obok na lozku bez zadnego jeku :ico_szoking:
moze jak mnie widzi to latwiej mu usnac i ta muza z laptopa i stukanie po klawiaturze dziajala na niego uspokojajaco hehe

juli leos wyprawia podobne numery ze smoczkiemhehe
wyciaga z buzi. ja szukam go po lozeczku zeby wreszcie zasnal.. a ten cwaniak trzyma go w rece
ostatniej nocy bawil sie tak z adasiem
wyjmowal z buzi podawal adasiowi i tak sie draznil z nim nieswiadomie dopoki wreszcie nie usnal hehehe
a zakupki fajne
zwlaszcza bodziaki
a leosiowy kubus inny
. piszczacy kubus, grzechoczacy muchomor i dwa szeleszczace liscie
leos bardzo to lubi

frydza dla wikusi :ico_tort:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

dziekujemy za pysznosci
a wiesz.. my mamy takie same kubeczki z podstawkami hehe tylko tych slodkosci na nich brakuje hehe

jestem troche podjarana i wkrecona na maxa
moja aktywnosc forumowa sie rozprzestrzenia
pisze z mamami z miasta do ktorego sie przeprowadzamy
a dzis znalazlam forum z mamami z mojego miasta w polsce i do tego jest tam jedna kumpela hehe
ale fajnie..
juz spiesze sie tam rejestrowac
Ostatnio zmieniony 24 lis 2007, 04:38 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

23 lis 2007, 15:11

Madziorka- przepraszam, ze o tym jabluszku nie odpisałam. Na mojego Misia np jabluszko w ogole nie działa. Rumianek do butli i rach ciach strzela kupke. No i bardzo lubi to, wiec luzik.. A jesli chodzi o jabluszko - to chyba mozesz juz dawac wiecej. Alergia podobno wychodzi w pierwszej godzinie przyjecia pokarmu.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość