Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

25 sty 2008, 21:35

No to fajnie, ze tak juz wiosna sobie nosek pokazuje! :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: Tutaj to tez jest cieplo, szczegolnie w ciagu dnia , nawet z 15-18stopni jak sloneczko, a w nocy przymrozek! :ico_szoking:
No ja tez juz na nosek padam, pa! dobrej nocki mamusiom zycze i wspanialego dnia jutro! pa! :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_haha_01: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

25 sty 2008, 21:37

a my własnie jemy kolacyjkę..Milena mleczko a ja kolacyjkę Obrazek
impreza urodzinowa udała się super!!! Obrazek

mam nadzieję, ze dzisiejsza nocka będzie duuuużo lepsza niż wczorajsza.. Obrazek

[ Dodano: 2008-01-25, 20:38 ]
aha... mnie katar tak zaatakował, że nie czuje już smaku.. Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

25 sty 2008, 22:06

violu dużo zdrówka
ja też odpadam, idę na kolację i może coś w TV wyszukam relaksującego (ostatnio oglądałam w nocy film dokumentalny i Brytyjkach, które długo karmiły piersią swoje dzieci, nawet do 7 lat :ico_szoking: )
dobrej nocki

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

25 sty 2008, 22:35

Viola pisze:impreza urodzinowa udała się super!!!
Spoznione naj naj i mam nadzieje ze na okruchy sie zalapalam .
Czytam i piszę...no moze w nieco innej proporcji czytam czytam i podziwiam jakie z was zorganizowane babeczki obiadki ciasteczka kisielki ja juz nawet nie prasuje Grzesiowi ubranek (chyba ze na jakies ekstra wyjscie)tylko piore i skladam maz juz dawno zlapal sie za zelazko jak potrzebuje polityka karzdy sobie rzepke skrobie.
Staram sie zeby hoc obiad ugotowac i troszke ogarnac mieszkamie ale torty? To dla mnie niewykonalne i tak sie zastanawiam co poczne jak kiedys bedzie drugi dzidzius.
Chyba ze to wprawa.
A narazie dziekuje np.Gerberowi za zupki to znacznie ulatwiaa zycie .Dobrze ze maluszki nie pamietaja swoich najmlodszych lat

Wiec wpadlam przywitalam sie i zycze kolorowych snow bo ja nie pamietam kiedy ostatnio cos mi sie snilo

Violu jeszcze raz caluski dla synka.
I duzo sloneczka dla naszej panny mlodej

[ Dodano: 2008-01-25, 21:42 ]
barbapuppa pisze:oglądałam w nocy film dokumentalny i Brytyjkach, które długo karmiły piersią swoje dzieci, nawet do 7 lat )
Basiu ja tez go widzialam bo moz obudzil mnie twierdzac ze jest tym :ico_szoking: zdegustowany zreszta ja tez. Jestem za karmieniem i karmilam jakies 4i pol mies pozniej pokarm zanikl i dobrze bo doszly zupki deserki a odciaganie doprowadzalo mnie do szalu Wiec podziwiam karmiace rok ALE SIEDEM TO DEWIACJA!!!!

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

25 sty 2008, 22:48

Ja też wpadam życzyć dobrej nocki :ico_oczko:
Byliśmy na zakupach, wykąpaliśmy właśnie małą i tatuś daje kaszkę a ja mam wolniejszą chwilke :ico_sorki: :ico_oczko:

Violu super, że impreza się udała :ico_brawa_01: A dla Ciebie dużo zdrówka :-D

Basieńko nasz Ty terminatorze hihi :ico_oczko: Kiedyś nam na nosek padniesz i co wtedy :ico_nienie: :ico_olaboga:

Buziaczki i dobrej nocki życzę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

25 sty 2008, 23:03

ja tez na chwilke, bo maluch zrobił sobie drzemke przed kapiela i teraz buszuje :-D
wiec wpadłam tylko na chwilke, bo zaraz trzeba bedzie jeszcze mleczka zrobic i spróbować uspić tego łobuziaka :-D

Violu torcik przecudny, ty to zdolniacha jesteś :-D i kuruj się kochana :-D a wydaje mi się ze jak Miilence posmarujesz plecki i klatke tym pulmexem to moze bedzie się jej dziś lepiej spało :-D

Serafinko wydaje mi sie ze tu chyba nie ma juz nikogo z warszawy, wiec my ci raczej nie pomozemy :ico_noniewiem: a nie martw się juz niedługo Bronus zacznie ci pomagac w sprzataniu :-D

Basiu biedny ten twój Tadzik i ty razem z nim, ale te dzieciaczki to chyba teraz taki trudny okres maja bo mój tz by tylko u mamusi na raczkach siedział :-D tylko ze ja mam pomockików, babcie, dzidka i czasmi mezusia :-D
a u ciebie dzidków się nie da troszke do opieki zatrudnić zebys ty sobie odpoczeła :ico_noniewiem:

Monisiu ja juz tez nie prasuje bo jakos tak czasu brak :ico_noniewiem: ale dzis zrobiłam maluchowi budyń tylko coś strasznioe kleisty wyszedł mama się smiałą ze mu się zoładek sklei :-D

Dobra uciekam jzu bo słysze ze maluch wzywa :-D
dobrej nocki :-D

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

26 sty 2008, 09:50

Hej wpadam sie przywitac i biegne do pracy. :-)

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

26 sty 2008, 10:24

Witajcie... Obrazek
u nas nocka 100 razy lepiej niz poprzednia, w nocy były może tylko dwa przebudzenia
i dalej spałysmy... Obrazek Obrazek
w zasadzie połozyłam sie spać już ok. 21 i dzis obudziłam sie o 5 rano :ico_szoking: Obrazek wyspana!
Milenka mniej juz kaszle,...ale jednak kaszle....
posmarowałam jej wczoraj stopki, nie odważyłam się aby posmarować klatkę i plecki...
pamiętam jak mi nie raz lekarka mówiła, że przy kaszlu lepiej nie sparować, bo w nocy kaszel może się nasilić....
a czytam u Was, że wy smarujecie i jest dobrze... Obrazek
co lekarz to inna polityka... Obrazek

aha wczoraj jeszcze na noc zrobiłam dla siebie i Mileny inhalację z oleku olbas....chyba mi trochę pomogło...bo już coś czuję Obrazek


moniw pisze:Staram sie zeby hoc obiad ugotowac i troszke ogarnac mieszkamie ale torty? To dla mnie niewykonalne i tak sie zastanawiam co poczne jak kiedys bedzie drugi dzidzius.
Chyba ze to wprawa.


moniw..
wydaje mi się, że to kwestia wprawy...pamiętam jak Mikołaj był mały Obrazek
to na nic nie miałam czasu...nie mogłam się zorganizować...
a teraz wbrew pozorom jest czwórka i jest mi dużo łatwiej Obrazek
nie wiem to jakis taki paradoks, ale naprawdę tak jest Obrazek
a ubranka też nie zawsze prasuje.... Obrazek
a koszule mąż prasuje sobie sam...tylko czasem go wyręczam :-D
ogólnie tak jak kiedys pisałam...u mnie nie ma podziału ról..każdy robi to co akurat trzeba i jak mąż wróci z pracy a w zlewie stos naczyń to podwija rękawy i zmywa....
nie ma przeproś Obrazek
(dodam, że nie robi tego z musu...po prostu pomaga mi :-D )

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

26 sty 2008, 10:40

dziewczyny potrzebuje dobrego programu antywirusowego- darmowego. Prosze poledzcie stronke lub plik.

[ Dodano: 2008-01-26, 09:43 ]
najbardziej interesuje mnie Kasperski

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

26 sty 2008, 10:51

I ja się witam o poranku :-D

Moniw miłego dnia :ico_oczko:

Violu super, że już w nocy było lepiej :ico_brawa_01: Bardzo mnie to cieszy :-D

Sandra a wpisz w google kasperski powinien Ci wyskoczyć do ściągnięcia na 30dni na próbę, bo wiadomo oryginału nie wystawią.

Lece do mojej kruszynki :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość