misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

07 kwie 2013, 23:14

Tibby Dopytam we wtorek dokładnie lekarza i zobaczymy co powie.

Monika Odpoczywaj kochana teraz jak najczęściej,mnie również potrafia jakies dziwne mdłości złapać i biegunka gdzie ja na zaparcia przeciez nazekam,takie uroki ciąży niestety :ico_noniewiem:

Madlein Bo ja kochana jestem po operacji przysadki,moje nadnercza ani przysadka teraz nie pracują,nie daj Boże w czasie parcia mogłabym dostać krwotoku z tej przysadki,mi lekko cisnienie się podnosi i już mi leci krew z tej przegrody nosowej co miałam robiona operację,niby Prof.,który mnie operował dał na SN pozwolenie,ale moja endo nie pozwoliła :ico_noniewiem: Powiedziała tylko,ze mam rodzić przez CC i koniec... :ico_noniewiem:

ziolo
Ja przed chwilka tez miałam dylemat co zjeść i w koncu zjadłam chleb z dzemem i do tego jogurt :ico_oczko:

Noo to chyba pozycze wam spokojnej nocki

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 kwie 2013, 09:14

:ico_tort: za 7 okienko!

monika, ja pisałam o sytuacji jak odejdą wody przed umówionym terminem cc. wtedy z takim zaświadczeniem przyjmują cię od ręki, bo wiedzą, że nie możesz czekac.

spokojnego poniedziałku. u nas remont zaczęty. tapeta zdarta. teraz oczyszczanie do gołych ścian...

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

08 kwie 2013, 11:07

Witajcie
tibby brawa za 7 okienko :ico_brawa_01: Ja tez chce!!! :ico_placzek: no u mnie cos sie ciagnie to 6okienko...
misia a ja zjadlam budyn, pistacje, a pozniej mialam wyrzuty sumienia. Juz lepszy bylby jogurt w moim przypadku. Na wage nawet sie staje co by zawalu nie dostac.

Dzisiaj piekna pogoda, Wiec jakis dlugi spacer zaliczymy, a pozniej moje ulubione frappuchino.
Milego dnia dziewczyny.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 kwie 2013, 11:29

frappuccino, UWIELBIAM! <3

wstawiłam fotę brzucha w III trymestrze :-D

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

08 kwie 2013, 14:27

Hej dziewczyny...

u nas dzis taka piekna sloneczna pogoda :ico_brawa_01: ... z samego rana nastawilam pranko kolejne ubranek malego i juz suszy sie na balkonie w pawdzie juz prawie suche jest ale jeszcze z godzinke dwie i bedzie calkiem suche i bede mogla stanac i poprasowac :-) maz w pracy dzis ma 2 zmiane wiec bede miec zajecie na popoludnie nie bede sie nudzic :ico_oczko:
ahhh jak dzis przyjemnie jest normalnie mogloby byc juz tak caly czas :-) moj pies nawet jest w siodmym niebie bo lezal jakis czas na balkonie wygrzewal sie na slonku zadowolony taki ze hohhooo nawe do domu nie chcial potem wchodzic tak mu dobrze na balkonie bylo. jemu tez chyba tej wiosny juz brakuje i tego ciepla. w lato to caly dzien siedzi na balkonie i tylko do domu wchodzi zeby sie wody napic.

tibby :ico_brawa_01: za 7 okienko :ico_brawa_01: pedzisz kobieto pedzisz do tej "mety" pieronem :-D
super ze remont w koncu ruszyl :-)

ziolo poczekaj Tobie ja wystrzeli to tez tak Ci te tyg. czy miesiace beda leciec ze hoho dogonisz wszystkie :-) nie boj sie w tyle na pewno nie zostaniesz :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

08 kwie 2013, 15:38

witaski

Ale u nas pięknie aż chce sie żyć i uśmiechac i wogóle :-)
Ide zaraz na spacerek chociaż malutki bo grzechcem byłoby leżeć w tej chwili w domu a zauważyłam,że jak leże to o wiele gorzej sie czuje a jak chodze to jest o niebo lepiej,jutro wizyta u gina trzymajcie po raz kolejny prosze kciuki za moją szyjkę i Milenkę :ico_sorki:

Tibby i Już 7 okienko :ico_brawa_01: pieknie teraz dopiero zobaczysz jak Ci zleci :ico_oczko:
Monika Mdłości ci mineły? dzis się juz dobrze czujesz?
frappuccino, UWIELBIAM! <3
a co to jest?

Ziolo budyń i pistacje? a czemu kochana miałas wyzuty? pistacje jak najbardziej wskazane bo zdrowe a budyń aż tak nie jest strasznie kaloryczny :ico_oczko: dogadzaj sobie ile wejdzie niczym się nie martw w tej chwili,ja juz chyba przestałam bo to i tak nie miało sensu nic teraz i tak nie zrobie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 kwie 2013, 15:52

wpadłam w chwili odpoczynku. pokój wygląda jak pobojowisko! Ale większośc zdarta!!!!! ostatnią ścianę męczymy. jutro poprawimy i chyba pojedziemy popołudniu po gładź szpachlową, by ją zaś położyc.

zioło, kochanie, na pewno ostatnie okienko cię nie ominie ;-) mi zawsze 8 okienko się ciągnęło, że hohoho. ten 6mc uciekł nie wiedziec kiedy. mam nadzieję, że i z tym tak będzie ;-)

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

08 kwie 2013, 17:07

hej hej

pozdrawiam wszystkie
u mnie oki tylko coś weny na pisanie nie mam ostatnio...
misia maila Ci wysłałam nie wiem czy doszedł...
tibby fajnie, że remoncik w toku - ja też chcę! przedpokój u nas czeka...

zdrówka dla wszystkich i braku bólów wszelakich :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 kwie 2013, 17:24

zdzieranie powoli dobiega końca. jeszcze kawałeczek i koniec na dziś.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

08 kwie 2013, 18:45

misia juz dzis lepiej sie czuje :-) mdlosci dzis nie mam juz :ico_sorki: chyba dobrze dzis na mnie tez wplynela pogoda bo bylam dzis pelna energi :ico_oczko:

kciuki trzymam najmocniej jak moge za szyjke i Milenke :-) ale z pewnoscia wszystko jest dobrze :-)

tibby po remoncie czekamy na foteczki :ico_oczko:

A ja wyprasowalam wszystkie ubranka ktore dzis wypralam :-) pieknie wyschly mi na balkonie na sloneczku :-) troche tego bylo i zeszlo mi z prasowaniem bo stalam przy zelazku ponad 2 godziny ale jakos dalam rade :ico_sorki: choc stopy mam jak balony i obolale ehhh czego sie nie robi dla synusia :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość