Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

26 sty 2012, 13:01

cyn masz kobieto cierpliwość :)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

26 sty 2012, 13:11

cyn masz kobieto cierpliwość :)
ja juz dawno bym ich zjechala rowno z gory na dol i zazadala zwrotu kasy :ico_oczko:

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

26 sty 2012, 13:31

zaczęło mi zależeć na łóżeczku ja wszystko potrafię zrozumieć ale jak się jest wobec mnie ok jak się pisze realnie ile trwa niektórzy piszą zę dostawa trwa do miesiąca oni napisali 7 dni.plus ewentualne 3. razem do 10 a tu już by zaraz zaczął lecieć 4 tydzień :ico_olaboga: no chodz jestem cierpliwa grzeczna uprzejma to już na 4 tydzień cierpliwości uprzejmości mi zabrakło bo ileż można.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

26 sty 2012, 14:55

cyn_inspiration, po takim czasie trudno utrzymać cierpliwość na wodzy

ja dwa razy miałam nieprzyjemna sytuację z allegro i dwa razy próbowano na mnie zrzucić winę chyba za to że skoro zapłaciłam to żądam aby towar do mnie dotarł taki jaki zmówiłam :ico_sorki: no chyba że to nie jest logiczne :ico_oczko: w obu przypadkach nie usłyszałam przepraszam ale pieniądze oddali z tym że jeden za samą przesyłkę mi nie zapłacił bo twierdził że to z mojej winy ze mi się nie podobał plecak a plecak przysłał mi zupełnie inny niż kupowałam u niego, potem ten facet zniknął z allegro w ogóle ,w obu przypadkach spotkałam się wręcz z chamskim zachowaniem

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

26 sty 2012, 15:42

Nistety ludzie są różni nigdy nie wiesz na kogo trafisz nawet komentarze czasami niewiele mówią, bo niby mają b dużo pozytywnych i jeden negatywny i chyba dwa neutralne mieli. W każdym razie dziś doszło łózko całe ale tam jest taka dykta chyba to jest spód łozka każde łozka mają takie dna z dykty cienkiej i troszkę róg ma zagięty, nie dało się doikopać przez folię aż tak daleko więc cóz musi ta być J coś z tym zrobi to jest może z pół cm. nie więcej. Trudno ale jest 1 dzień szło kurierem. Oni zajmują całą resztę czasu.

Mal bezczelność ludzka nie zna granic! ręce opadają jak można komuś coś wysłać czego nie zamawiał i jeszcze mieć pretensje. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

no pewnie, że trudno, tym bardziej że mała śpi dalej w łozku ze szczebelkami, i ma za mała kołdrę ciągle się odkrywa w nocy u nas zimno- bo to poddasze wysoki sufit na srdku po bokach niski całe ciepło leci na górę ona się budzi w nocy bo marznie. Kołdra duża się nie mieści do takie łozka i dlatego chciałam większe bez szczebelek bo jej nie potrzeba już.

[ Dodano: 26-01-2012, 14:59 ]
czyli łózko będzie wraz z materacem tak ,tak przyślą rozumiem
tak to łózko ma materac- piankowy tylko ale ma, i ma szufladę nie duża bo 15cm ale ma.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

26 sty 2012, 16:31

cyn_inspiration, noooo to w końcu doszło to łóżeczko :ico_brawa_01:
jak juz ustawisz je to proszę ładnie o fotke jeszcze raz tego łóżeczka :ico_brawa_01: no i jak Jessi zareagowała na nie :ico_haha_02:

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

26 sty 2012, 17:54

Jasne że zrobię na razie jest niezłożone pewnie do soboty poleży bo J ma 2 zmiane i wraca o 23. w tym tygodniu. Takze muszę poczekać. Chodzi do okoła paczki z wierzchu widać materac i boki łozka chodzi i mówi "łózko łozko księżniczka :) ten elf namalowany na zewnętrznej i wewnętrznej stronie :) :-)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

26 sty 2012, 21:14

chodzi i mówi "łózko łozko księżniczka :)
musi to słodko wyglądać jak taka zaciekawiona jest :ico_brawa_01:
pościel tez masz taka większa juz kupioną dla niej ,wiem pewnie głupio się pytam :ico_sorki: :ico_oczko: :ico_oczko: ale pamietam jak Zuzka była rozradowana jak miała takie "dorosłe " łózko i pościel taką dla dzieci :ico_haha_02: skakała po łózko i oglądała wszystko co tam było na tej pościeli :ico_haha_01:

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

26 sty 2012, 21:34

Pościel jeszcze gotowej nie mam, muszę uprać jej kołdrę bo skoro nie mieściła się do łozeczka to włożyłam ją do nas do łozka a tam wiadomo zakurzona już. Muszę jej dokupić poszewki jakieś takie dziecięce no i prześcieradło na gumkę. Narazie śpi pod taką średnią kołdrą która jest chyba od kompletu emki od któegoś z dzieci z łóżeczka pewnie natalki.

większa od tego co miała kupione wraz łóżeczkiem ale i tak za mała. :) w sobotę się wezmę za male przemeblowanie bo śpi z nami mamy jeden pokój. a z czasem dokupie i poustawiam jakoś to wszystko. :)
moja teraz też chodzi i ogląda niestety nie skręcone ogląda materac różówy w motylki i słoniki :) i cały czas ksieżniczka :)) ale tak po swojemu bo tak poproawnie nie wychodzi jej :))).

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

27 sty 2012, 12:03

w sobotę się wezmę za male przemeblowanie
to będziesz miała pracowitą sobotę :ico_oczko:
a kołdrę trzeba koniecznie prać ,czy starczy że dasz na dwór by wywietrzyć porządnie
przyznam się ze jeszcze nigdy kołdry nie prałam :ico_sorki: bynajmniej nie mam takiej by można było ją prać

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość