mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

02 cze 2008, 11:17

Asiu napewno juz jestes po kawie, ale ja sobie własnie robie :-) Moja tez taka kochana wczoraj, kolezanka tylko mówiła jaki to skarb. Grzeczne, ciche nie ma z niz rzadnych kłopotów 2 godzinki spała w wózku na świeżym powietrzu. A ja tylko chodze i narzekam,że łobuz że niegrzeczna :ico_wstydzioch: To właśnie ja też jestem za nerwowa i brak mi cierpliwości :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 cze 2008, 12:10

Hej kobietki!!!


Buziaki dla małych i dużych dzieci :ico_buziaczki_big: .
przez kilka dni mnie nie było ,bo w dzień nie mam czasu a wieczorem siły.

Widzę,że dopadło Was jakieś obwinianie się za brak cierpliwości,nie ma co, czasem każdemu nerwy puszczają :-) .Przecież się straracie ,prawda ???
Ja też czasem nie mam cierpliwości,ale bardziej do Dominika,Bartka łatwiej mi zrozumieć że suię niecierpliwi.Dziś jednak miałam dosyć,płacz ,krzyk i nic więcej.Teraz śpi ,mam nadzieję ,że po południu będzie lepiej :ico_olaboga:

Ela chyba juz wypoczywa nad morzem,tak doczytałam przynajmniej,niech się wreszcie oderwie od codzienności,to napewno dobrze jej zrobi.

Asiu ja też jestem przeciw posyłaniu 6-latków do szkoły.Dzieciństwo to najpiękniejszy czas w życiu i nie da się do tego wrócić,a potem już tylko obowiązki i coraz ich więcej :ico_olaboga: .uWAŻAM ,ŻE NAWET TE WYBITNE DZIECI POWIINY IŚĆ ZE SWOIM ROCZNIKEIM,a nie wcześniej.Przecież nauczyciele są od tego ,żeby zając i prymusa a nie się dziecko nudzi.Dominik też się nudził,to pani podała mu dodatkowe tytuły i teraz robi to co wszyscy a jak zrobi,to dostaje coś dodatkowego i już się nie nudzi.Czasem lekcje sobie odrobi i w domu ma spokój :ico_oczko:

Coś się rozpisałam :ico_szoking:

Nasza nauka siusiu zatrzymała się na chętnym siadaniu na nocniczek,ale od czegoś trzeba zacząc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

02 cze 2008, 12:22

Witam

Spóźnione buziaki dla Wszystkich dzieciaków :ico_oczko:

Asiu- Kornel to dopiero buntownik, tez mnie bije kopie jak mu czegoś nie dam albo nie pozwole to rzuca czym popadnie, a jak nie chce wracać z podwórka do domu to dopiero jest akcja siada na ziemi a jak go wezmę to sie szrpie kopie próbuje ugryźć albo ciagnąć za włosy, i jest taki uparty , ze mam wrażenie że nie ustapi ja już mam cierpliwość na wykończeniu, kiedy to minie jeju mam już dosyć, a tak po za tym to taki kochany synuś :ico_haha_01:

Edulitko- mówiłam, ze w końcu uda się zkredytem, gratuluje :-D

Anetko - dobrze, ze nic poważnego z ta warga, biedny Joachim , widzę że od Kornela się zaczęło już kilka maluchów rozcięło sobie wargę

A u nas nerwówka, mały ciagle robi po 6 kup, bierze od trzech dni bactrim, smecte i za bardzo poprawy nie ma nawadniam go ale martwie się bo to się ciągnie już tydzień, jak tak dalej pójdzie to lekarka go do szpitala weźmie, w dodatku nic prawie nie je, leki be ale jakoś podajemy smecte na śnie inaczej nie wypije, co za cholerstwo go dopadło ...

Zmykam bo muszę coś zrobić jak śpi, pa

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 cze 2008, 12:28

mery buziaki dla Kornelka,oby tylko obeszło się bez szpitala.A lekarka ile dała czasu na poprawę? :ico_olaboga:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

02 cze 2008, 13:37

Ja też wysyłam Kornelkowi buziaczki :-) Iwciu ja też bardziej dla Martyny niemam cierpliwosci może dlatego że jest starsza i powinna więcej rozumieć :-) Wiem, że roobie zle i coraz częściej sama siebie poprawiam. I jestem zła sama na siebie że taka nerwuska ze mnie, i wcale się niedziwie moim dziewuchom. One to mają po mnamie :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 cze 2008, 14:05

Duże buziaczki dla Kornelka, a wiesz moze tez brak apetytu to przez pogodę. My byłyśmy już na spacerku, słońce piecze jak oszalałe i dopiero po 17 wyjdziemy, jedziemy sobie na basen :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 cze 2008, 21:20

ooooooooooooooo a cóz to ,czyżbyście jeszcze ze spacerków nie powracały :ico_oczko: ,takie pustki

Asiu -jak po basenie ,w taki upał tp marzenie :ico_haha_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

02 cze 2008, 21:36

No ja dzis 4 godz. na spacerku byłam przyszłyśmy o 19 zaraz do wanny :-) A teraz grzecznie śpią dziewczynki :-) Jutro tez ma być upał 30stopni :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 cze 2008, 21:50

my też się dziś nałaziliśmy,Bartek umorusany jak murzynek wrócił i też od razu kąpanko :-D .Teraz już z godzinkę chyba śpi :-)

[ Dodano: 2008-06-02, 21:52 ]
posłałam Wam kilka :ico_oczko: fotek,żebyście nie zapomniały jak moje dziecko młodsze wygląda :ico_oczko: .jak kogoś pominęłam proszę się upominać :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

02 cze 2008, 21:55

Iwciu zdjęcia superrrrrrrrrr :ico_brawa_01: Mały jak przystało na faceta bardzo pracowity :-) nosek podrapany, rączki już mu się chyba opaliły :-) Moja też już troche opalona nawet stopy bo wczoraj biegała na bosaka po trawie a potem ją położyłam do wózka i się opalała :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości